دیبافت
خانه / پتو ایرانی / بزرگترین کارخانه انواع پتوهای ایرانی با کیفیت ممتاز

بزرگترین کارخانه انواع پتوهای ایرانی با کیفیت ممتاز

بزرگترین کارخانه انواع پتوهای ایرانی با کیفیت ممتاز محصولاتش را وارد بازار می نمایند و در دسترس مشتریان خود قرار می دهد. این شرکت، سعی می کند تا در تنوع بالایی این گونه از کالای خواب را ببافد و به فروش رساند. در کل، پتو ایرانی اعلاء را با الیاف خوب و عالی تولید می کنند که بیشتر طبیعی و مصنوعی هستند. در هر صورت، پتوها در طرح ها، رنگ ها، کیفیت ها و همین طور برندهای گوناگونی تولید می گردند که آن ها را از مراکز فروش سراسر کشورمان به راحتی می توان به دست آورد. بزرگترین کارخانه انواع پتوهای ایرانی با کیفیت ممتاز

فروش عمده انواع پتو ایرانی با کیفیت عالی

فروش عمده انواع پتو ایرانی با کیفیت عالیبسیاری از فرشندگانی که در بازارهای متفاوتی به صورت تکی کالای خواب به ویژه پتوها را ارائه می کنند، خرید محصولات شان را به گونه کلی انجام می دهند. آن ها در تنوع بالایی به تهیه محصول می پردازند. بیشتر این عرضه کنندگان، جهت به دست آوردن یک کالای با کیفیت عالی، به خود کارخانه پتو ایرانی مراجعه می کنند. 

این، بزرگترین مرجع فروش عمده پتو است که محصولات خود را به همه جای ایران توزیع و پخش می کند. از طرف دیگر، مراجع متفاوتی هم هستند که در انواع گوناگون، پتو ایرانی درجه۱ را به فروش می گذارند. آن ها شعبه های رسمی شرکت های تولید کننده می باشند که در بیشتر کلان شهرها ایجاد شده و به ارائه خدمات مشغول اند. 

می شود با مراجعه به نمایندگی پتو ارزان آن را در هر برندی که بخواهیم تهیه کنیم. از این شعبه ها به دست آوردن عمده پتو ایرانی روشا و غیره انجام شدنی است. 

خلاصه این که، نوع با کیفیت این محصولات، از جنس های خوبی تولید شده اند که در بخش های بعدی، به صورت گسترده ای توضیحات مبسوطی ارائه می کنیم. 

عرضه کنندگان بهترین پتو های ایرانی مسافرتی ارزان

عرضه کنندگان بهترین پتو های ایرانی مسافرتی ارزانیکی از انواع مختلف پتو ها، مسافرتی نام دارد. علت نام گذاری آن، سبک بودن و همین طور جا به جایی راحت این محصول می باشد. البته پتوهای مسافرتی نازک نیز هستند که شما هنگام سفرهای طولانی قادر خواهید بود که آن را مورد استفاده قرار دهید و با انداختن آن روی خود، دمای بدن تان را متعادل کنید و از سرما نجات یابید. 

باید گفت، کاربرد این پتو ها تنها در سفرها نیست، بلکه می شود از آن در خانه نیز استفاده کرد و در فصول گرمتر هم آن را به عنوان زیرانداز و رو انداز به کار برد. روی هم رفته، چنین پتوهایی کارایی بالایی دارند. آن ها همین طور در رنگ ها، طرح ها و کیفیت های متفاوتی ساخته می شوند که در بازار به آسانی قابل دسترس هستند. 

عرضه کنندگان بهترین پتوهای ایرانی مسافرتی، آن را در نرخ های ارزان نیز به فروش می گذارند. می توان با گشت و گذار در مراکزی که کالای خواب را می فروشند، پتو خانگی مسافرتی را هم به دست آورید. در هر حال، این را به یاد داشته باشید که پتو ایرانی ارزان، ممکن است که چندان جنس خوبی نداشته باشد. 

به همین دلیل، ما به شما توصیه می نماییم که حتماً برای تهیه این گونه از محصول به فروشندگان معتبر آن سر بزنید. آن ها انواع پتو ایرانی را در این مدل، با قیمت مناسب برای تان ارائه می دهند. 

قیمت شگفت انگیز پتو طرحدار مرغوب در تهران

قیمت شگفت انگیز پتو طرحدار مرغوب در تهرانطرح در پتوها، یک موضوع مهم به شمار می رود. به همین دلیل است که برخی از برندها پتوهای طرحدار مرغوب خود را نسبت به نوع ساده گرانتر ارائه می کنند. از طرف دیگر، اگر می خواهید که با قیمت های شگفت انگیز پتوها را در مدل های متفاوتی از بازار تهران و دیگر شهرستان های دیگر به دست آورید، بایستی لیست نرخ ها را تهیه کنید. 

این کار را می شود از راه های متفاوتی انجام داد. برای نمونه، به بازارهای کالای خواب سر زد و یا این که به راحتی و بدون محدودیت، وارد کانال ها و سایت های اینترنتی شد. بیشتر فروشندگان آنلاین، محصولات خود را قیمت گذاری می کنند و به این ترتیب می شود با مقایسه ای، نوع ارزان و مرغوب را تهیه کرد و خرید را هم انجام داد. 

اگر بخواهیم از طرح های پتوها بگوییم، در کل می شود آن ها را به دو دسته تقسیم بندی کرد که شامل این ها می باشند: 

 1. طرح گل برجسته 
 2. طرح گل دار عادی و بدون برجستگی 

هر کدام از این ها، دارای تنوع رنگ بالا هستند و از جانب دیگر، مدل های کاملاً متفاوتی با هم دیگر دارند. 

خرید پتو ایرانی با قیمت باور نکردنی

خرید پتو ایرانی با قیمت باور نکردنیخرید پتو قیمت عالی و باورنکردنی ایرانی را می شود، به اشکال مختلفی انجام داد. برای نمونه اگر خریدار عمده پتو هستید، بایستی به مراجعی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، سر بزنید. آن ها طبعاً محصولات خود را همراه با تخفیف های ویژه در دسترس شما قرار می دهند. 

از طرف دیگر، برای کسانی که به صورت تکی به خرید کالا می پردازند، توصیه می نماییم که به فروشگاه پتو ایرانی سر بزنند. این مغازه ها در سر تا سر کشورمان قابل دسترس می باشند. شما حتی در دور دست ترین نقاط قادر خواهید بود که به این عرضه کنندگان دسترس پیدا کنید و به خرید کالایی زیبا، در رنگ و طرح مناسب و ارزان بپردازید. 

روی هم رفته، پتوها از جمله کالاهای خواب مهم به شمار می روند. آن ها را کارخانه جات برای فصول متفاوتی می سازند که به دو بخش از این نظر تقسیم بندی می شوند و شامل این ها هستند: 

 1. پتو های یک لایه 
 2. پتو های دولایه 

نوع تک لایه، وزنی سبک دارد و نازک تر می باشد و به همین دلیل می شود ارزان تر آن را به دست آورد؛ نوع دولایه اما ضخیم و سنگین تر است و گرانتر هم طبعاً ارائه می شود.

فروشندگان بهترین کیفیت پتو ایرانی در تهران

فروشندگان بهترین کیفیت پتو ایرانی در تهرانپتوهایی که از جانب برندهای ایرانی تولید می شوند، انواع متفاوتی دارند. هر کدام از آن ها را در تهران و مناطق دیگری از کشورمان می شود از فروشندگان متعددی تهیه کرد. بهترین نوع این محصولات، از الیاف خوبی تولید شده اند که می شود به مصنوعی و طبیعی آن ها را دسته بندی کرد. 

از طرف دیگر، تولیدی ها پتوها را زیر نام های گوناگونی می سازند. مثلاً پتو سربازی ایرانی. این پتو بیشتر جنس نمد ساخته شده که جهت استفاده در پادگان های نظامی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. در کنار این، پتوها را می شود به ژله ای، حوله ای و … هم دسته بندی کرد. 

این تنوع، باعث گردیده تا خریداران هم بتوانند قدرت انتخاب بیشتری پیدا کنند. از طرف دیگر، روی فروش محصول هم تأثیر مستقیمی می گذارد. 

در هر صورت، کیفیت، حرف اول را در هر محصولی می زند و پتوها هم از این حیث مستثنی نیستند. بی تردید، ببرندهای مطرح همواره جنس محصولات شان جز بهترین ها بوده است. آن ها همه جا کالای خود را ارائه می دهند و به دست مشتریان شان می رسانند. 

بهترین و ارزانترین پتو های جنس خوب در ایران

بهترین و ارزانترین پتو های جنس خوب در ایرانپتو جنس خوب همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم، از الیاف خوبی تولید شده است. بهترین و ارزانترین نوع این محصول را می شود در ایران از راه های گوناگونی تهیه کرد. در این زمینه فروشندگان حضوری و غیر حضوری زیادی هستند که فعالیت می نمایند و کالای شان را به اشکال مختلفی هم در بازار توزیع و پخش می کنند. 

اما همواره مشتریان این دغدغه را داشته اند که چگونه یک پتوی خوب را تشخیص دهند؟ از کدام مراجع باید آن را بخرند؟ برای تهیه یک کالای خوب، بهتر است به مراجع معتبر سر بزنید. اما این تنها کافی نیست. خودتان هم باید به برخی از نکات توجه داشته باشید که ما در این جا به چند مورد از ویژگی های پتوی خوب اشاره می کنیم: 

 • یک پتوی خوب هنگامی که آن را به دست می گیرید، زمینه اش از لای پرزها دیده نمی شود. 
 • پتو را بکشید و ببنید چه قدرت کشسانی ای دارد. 
 • از خرید پتوهایی که پرز می دهند خود داری کنید. 
 • توجه داشته باشید که نوع مرغوب کالا، نخی که با آن کنارهایش را می دوزند، همرنگ زمینه پتو باشد. 
 • سایز آن استاندارد بوده و سرکجی نداشته باشد. 
 • از همه مهمتر این است که به نشان های استاندارد ملی توجه کنید. 

شرکت پخش مستقیم پتو ایرانی پسرانه

شرکت پخش مستقیم پتو ایرانی پسرانهشرکت های تولیدی پتو، محصولات خود را برای رده سنی متفاوتی می سازند. برای نمونه آن ها را برای پسران و دختران نوجوان، نوزادان و بزرگ سالان بافته و عرضه می دارند. هر رده سنی به اقتضای زمان و شرایط، مدل و رنگ خاصی را می پسندد. طبیعی است که رنگ و طرح دخترانه با پسرانه و یا بزرگسالان فرق داشته باشد. 

خلاصه این که می شود با مراجعه به شرکت پخش مستقیم پتو ایرانی پسرانه را به دست آورد. این پتو ها در تنوع بالایی کالاهایی از این دست را ارائه می دهند. خرید به این شکل ارزان تمام می شود و می تون نوع اصل کالا را به دست آورد. 

خریدار بهترین جنس پتو عروسکی با قیمت خوب

خریدار بهترین جنس پتو عروسکی با قیمت خوبپتوهایی که به عروسکی مشهور هستند، اغلب برای کودکان در نظر گرفته می شوند. آن ها را می شود به دو نوع اصلی دسته بندی کرد. یکی که داری کلاه است و دیگری ساده؛ ولی در طرح های مختلفی از شخصیت های گوناگونی کارتونی غیره ارائه می شوند. 

خریدار بهترین جنس این گونه از پتو با قیمت خوب می تواند به مراجع متفاوتی که در شهرهای گوناگونی در کار عرضه سیسمونی و کالای خواب نوزادان هستند، مراجعه کرده و خرید را انجام دهند. 

فروشگاه مستقیم پتو ایرانی جنس خوب

فروشگاه مستقیم پتو ایرانی جنس خوببرخی از کارخانه های تولید کننده پتوهای ایرانی، محصولات شان را افزون بر این که توسط نمایندگی های رسمی خود به شکل مستقیم و بدون واسطه ارائه می دهند، آن را به وسیله برخی از فروشگاه های معتبر هم به فروش می گذارند. 

از طریق این عرضه کنندگان می شود جنس خوب پتو را پیدا کرد. عمدتاً چنین کالاهایی را شرکت های گوناگون تجاری هم تهیه می کنند که در کار صادرات پتو ایرانی هستند. می شود از بازار پتو تکنفره ایرانی و همین طور نوع دو نفره را تهیه کرد که هر یک از آن ها سایزهای مشخص خود را دارا می باشند. 

در کل، فروشگاه های زیادی در گوشه و کنار شهرهای مختلف کشورمان را می توان یافت که در کار عرضه مستقیم پتو ایرانی جنس خوب می باشند. در مورد کیفیت هم که پیش از این صحبت کردیم و با در نظر داشت همان موارد قادر خواهید بود که یک محصول مناسب را به دست آورید. 

معرفی برند های معتبر پتو ایرانی

معرفی برند های معتبر پتو ایرانیپتو ایرانی را برندهای مختلف و معتبری در می سازند. آن ها در اقصی نقاط کشورمان فعالیت می کنند و طرح های متفاوتی را که در بازار مشاهده می کنید، تولیدات این مارک ها به شمار می روند. با اندکی جستجو در بازار می توایند به آسانی با برندهای مختلف تولید کننده پتو آشنایی حاصل کنید. آن ها بهترین کالا را تولید می کندن. 

آن چه برای برندهای معتبر ارزش دارد، این است که رضایت خاطر مشتریان خود را جلب کند. به این ترتیب می باشد که فروش بالایی پیدا می کنند و نامی آشنا برای مصرف کنندگان خواهند بود. به در این جا به چند برند پتو ایرانی معروف اشاره می نماییم که پتوهای شان در بازار، به شکل گسترده ای توزیع و خرید و فروش می شوند: 

 • پتو نیکوباف 
 • پتو روشا 
 • پتو شادیلون 
 • پتو ایرانی مریم 
 • و غیره 

آشنایی با انواع مدل های پتو با برند ایرانی

آشنایی با انواع مدل های پتو با برند ایرانیپتوهایی را که برندهای ایرانی تولید می نمایند، مدل های متفاوتی را دارا می باشند. آن ها را می شود در طرح های گل دار، گل برجسته، ساده، گل درشت، گل ریز، طرح فانتزی و غیره مشاهده کرد. 

برای آشنایی بیشتر با انواع مدل های پتو با برندهای ایرانی، می توانید به سایت های اینترنتی مراجعه کنید که در آن تنوع زیادی از چنین محصولاتی وجود دارد و در عین زمان، ارائه هم می شود. 

هر چه یک شرکت بتواند در مدل های گوناگونی به ارائه محصولات خود بپردازد، طبعاً خواهد توانست که فروش بیشتری پیدا کند و به این ترتیب، شمار مشتریان خود را بالا ببرد. 

سایز های مختلف پتو برای تمام سنین

سایز های مختلف پتو برای تمام سنینابعاد پتو، یک مسئله بسیار مهم است. طبعاً پتوهای کوچک به درد افراد بزرگسال نمی خورد و پتوهای بزرگ، برای نوزادان و کودکان مناسب نیستند و حتی ممکن است برای شان خطرناک باشد. 

اما در این زمینه استانداردهایی هم وجود دارد. برای نمونه پتوهای یک نفره را عمدتاً بین سایزهای مختلف ۱۵۰*۲۲۰ و ۱۶۰*۲۲۰ می توان پیدا کرد. سایز پتوهای دو نفره نیز بیشتر ۲۴۰*۲۲۰ و ۲۴۰*۲۰۰ است. این ها پتوهایی می باشند که برای تمام سنین از بزرگسال و نوجوان خوب اند. 

اما برای نوازدان و کودکان اغلب پتوهایی در اندازه های ۱۱۰*۱۴۰ و ۸۰*۱۱۰ ساخته می شود. 

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان انواع پتو دو رویه

فروشندگان انواع پتو دو رویه،  این محصولات را در نمونه های دو نفره و تک نفره وارد بازار می کنند و هر یک از این پتو ها دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد ه

پاسخی بگذارید