فروش پتو سربازی دست دوم

فروش پتو سربازی دست دوم را از طریق بازار اینترنتی بزرگ پتو دنبال کنید. در این بازار انواع پتوهای نو و دست دومی را که نیاز دارید موجود است.
فروش پتو سربازی دست دوم به سهولت در بازار بزرگ مجازی و یا در نمایندگی های فعال این کالا می توانید پیگیری کنید. پتو سربازی دست دوم از جمله پتوهای نمدی محسوب می شود که در حال حاضر در کشور تولید می شود.

پتو سربازی نو یا دست دوم در بازار به وفور یافت می شود که البته نوع کارکرده این کالا به خوبی شسته می شوند و از هر گونه آلودگی تمیز هستند و سپس وارد بازار خرید و فروش عمده می شوند.

فروش پتو سربازی دست دوم

ارگان ها و موسساتی که نیاز به خرید به صورت عمده دارند با بازدید از بازار آنلاین و فروشگاه مجازی به هر تعداد که نیاز داشته باشند با هر طرح و نقش در اختیارشان قرار خواهد گرفت. شما خرید خود را می توانید از طریق مرسولات پستی در هر کجا که بخواهید تحویل بگیرید.

فروش پتو سربازی دست دوم به بهترین نحو در نمایندگی ها و سایت اینترنتی قابل دسترسی است. پتو سربازی دست دوم با قیمت مناسب را می توانید خریداری کنید یا هر اطلاعات دیگری در این مورد بخواهید در اختیارتان قرار خواهد گرفت. می توانید با مسولان خرید و فروش و مشاوران نمایندگی ها صحبت کنید. آنها به خوبی شما را راهنمایی خواهند کرد.

جنس پتو های سربازی از پنبه و کتان میباشد که دارای مقاومت و فاقد حساسیت میباشد.این پتو ها عمدتا در دو مدل پتو مینک و پتو نمدی تولید میشوند تفاوت این پتو ها در طول پرز های آن است.پتو سربازی در ابعاد 160*220 و وزن 2 کیلو گرم در ارگان های نظامی کشور مورد استفاده قرار میگیرد.دور دوزی این پتوها به صورت نوار دوزی میباشد و به دلیل بافت ساده ای که دارند بافت آن ها با دستگاه ساده بافی امکان پذیر است.

راهنمای پتو دست دوم

به چند نمونه از محصولات دست دومی که در این نمایندگی ها می توانید بخرید نام خواهیم برد.

 •  پتو گلبافت دو نفره دست دوم
 •  لحاف و تشک و انواع متکا
 •  تشک و پتو دست دوم
 •  پتو سربازی دست دوم
 •  پتو دست دوم مسافرتی
 •  انواع پتو دست دوم
 •  وکیوم پک
 •  پتو سجادیه کارکرده
 •  پتو یک نفره
 •  پتو قدیمی و سالم
 • و …

همانطور که دیدید سعی شده کالاهای دست دوم و سالم در این فروشگاه مجازی در معرض بازدید کنندگان قرار گیرد.

فروش پتو سربازی دست دوم به صورت حضوری و غیر حضوری برای مشتری گرامی انجام خواهد گرفت.

پتو سزبازی

خرید پتو عمده سربازی

فرمانده های پشتیبانی پادگان ها و مراکز نظامی اگر قصد خرید پتوی سربازی در حد عمده را دارند می توانند از طریق مناقصه با این مراکز فروش تماس حاصل کنند. اطلاعات کافی در این مورد در اختیار فرماندهان گرامی قرار خواهد گرفت.

بهترین پتویی که برای نگهداری بیشتر گرما پیشنهاد می شود پتوی پشمی است که البته هر کسی نمی تواند از این نوع استفاده کند زیرا که بعضی افراد به ان حساسیت دارند. پتوی پشمی البته نسبت به پتوهای جدید و پلی استری زبرتر هستند. افراد جوان و امروزی بیشتر ترجیح می دهند از نوع اسپرت استفاده کنند که بسیار گرم و لطیف هستند.

راهنمای پتو دست دوم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟