فروش استثنایی پتو برجسته نرمینه با کیفیت

در خصوص پتو های برجسته نرمینه چه می دانید؟
آیا از میزان کیفیت و ماندگاری این پتو اطلاع دارید؟
شما با کارخانه نرمینه تا چه اندازه آشنایی دارید؟
در خصوص پتو های یک نفره و دو نفره پارمیدا چیزی می دانید؟
نحوه سفارش و خرید عمده پتو های نرمینه را می دانید؟
پتو یک کالای شخصی است که نسبت به سایر وسایل شخص پر کاربرد تر و مدت زمانی که از آن استفاده می کنیم نیز بیشتر است. پتو ها به طور مستقیم با بدن ما انسان ها در ارتباط هستند؛ پوست یکی از حساس ترین اجزای بدن ما است که در برخورد با اجسام تیز، زبر و مضر دچار آسیب می شود. پس اگر رواندازی نامناسب داشته باشیم که برای پوست ما مضر باشد یا زبر باشد، به پوست خود آسیب می رسانیم. پتو هایی که امروزه تولید می شوند، اکثراً در نگاه اول نرم هستند، اما نکته مهم این است که در طول مدتی که از آن ها استفاده می کنیم، همچنان نرمی خود را حفظ کنند. به علاوه پتوی شما باید دارای الیافی باشد که برای پوست شما مضر نباشد، بعضی پتو ها اگر با الیاف نامرغوب تولید شوند، باعث خشکی پوست، سوزش، قرمزی یا ایجاد حساسیت هایی وخیم می شوند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

الیاف پتو نرمینه
البته پتو هایی که از الیاف با کیفیت تولید می شوند، هیچ آسیبی به پوست انسان نمی زنند.
اگر بخواهیم در خصوص فواید پتو صحبت کنیم، گفتنی بسیار است. پتو ها کالاهایی بسیار مفید و کاربردی هستند. این کالا یکی از تأثیر گذارترین کالا ها بر سلامتی ما است. تأثیر پتو بر زندگی ما با واسطه ای به نام خواب اتفاق می افتد که بسیار تأثیرات مهمی دارد. خواب مناسب و کافی بر خیلی از اعضای بدن ما تأثیرات مثبت مستقیم و زیادی می گذارد. شما اگر خوب نخوابید، همین تأثیرات مثبت به تأثیرات منفی تبدیل خواهند شد که باعث می شود در بسیاری از موارد زندگی خود به مشکل بخورید. خواب کافی و با کیفیت علاوه بر جسم ما بر روح و روانمان نیز تأثیراتی دارد. حتماً تجربه کرده اید که اگر شب بد خواب شده باشید، روز بعدش از همان ساعات اول روز کسل و خسته اید، حوصله زیادی برای رسیدن به امور روزمره خود ندارید، با همه بد خلقی می کنید. حتماً خودتان در آن روز با توجه به تجربه ای که در خصوص رفتار و اخلاق خود دارید، می فهمید که این حالت های شما به خاطر بد خوابی شب قبل است.
واقعاً هم همین طور است. ما انسان ها وقتی درست نمی خوابیم، روز بعد را به هیچ عنوان نمی توانیم خوب سپری کنیم. شاید در ظاهر هم بتوانیم حالت همیشگی را حفظ کنیم و خوب رفتار کنیم، اما از درون دچار مشکلاتی خواهیم شد که نه برای جسم ما خوب است و نه برای روح و روان ما.
بی خوابی یا بدخوابی های شبانه می تواند باعث چاقی زیاد از حد انسان نیز شود که این روز ها خیلی از ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم. در مورد اثرات خواب اگر بخواهیم صحبت کنیم، هزاران مورد برای گفتن هست. حالا که تا این اندازه خواب بر زندگی ما اثر می گذارد، راه کار مناسب برای اینکه خوب بخوابیم تا این مشکلات برای ما پیش نیاید چیست؟
خیلی ها کم خواب، بی خواب یا بد خواب که می شوند به دکتر مراجعه می کنند. دکتر از حال و شرایط آن ها می پرسد و سعی می کند که راه کاری مناسب برای بیمار خود ارائه دهد. گاهی اوقات برای برخی بیماران مجبور به تجویز قرص های خوابی می شود که مصرف آن ها به جز عوارض چیزی به دنبال نخواهد داشت.
دکتر در خانه من و شما نیست و شرایطی که اتاق خواب و پتوی شما دارد را نمی بیند، این موردی است که خود ما باید آن را بررسی کنیم تا اگر مشکل از پتو و جای خوابمان است، آن را برطرف نماییم.

تاثیر پتو بر خواب
پتو تأثیر زیادی در آسوده خوابیدن ما دارد، پس اگر پتوی شما نا مناسب است، آن را عوض کنید و اگر قصد خرید پتو دارید، تمام تلاش خود را کنید که از بازار پتویی مناسب و با کیفیت به خانه خود ببرید. برای شناخت یکی از با کیفیت ترین پتو های بازار تا انتهای مطلب با ما همراهی کنید.
یکی از با کیفیت ترین پتو هایی که در فروشگاه های کالای خواب کشورمان به فروش می رسد، پتو برجسته نرمینه است. در ادامه این مطلب ابتدا در خصوص شرایط و محلی که در آن پتو برجسته نرمینه تولید می شود، برای شما توضیحاتی خواهیم داد، سپس مزایا و ویژگی های این پتو را بیان خواهیم نمود.
پتو نرمینه برجسته در کارخانه نرمینه تولید می شود. حتماً همه شما نام کارخانه نرمینه و پتو های آن را شنیده اید. خیلی از ما پتو های امروزی را با اسم پتو نرمینه می شناسیم.
کارخانه نساجی نرمینه در شهر کاشان فعالیت می کند. این کارخانه یکی از بهترین انواع پتو در ایران و جهان را تولید می کند. تمام استاندارد های جهانی که برای تولید پتو اعلام شده است را کارخانه نرمینه هنگام تولید پتو های خود رعایت می کند. به علاوه دستگاه هایی که کارخانه نرمینه از آن ها جهت رسیندگی و بافندگی محصولاتش استفاده می کند، همگی از به‎روزترین دستگاه ها هستند. تمامی این دستگاه ها از نظر سازمان جهانی مورد تأیید هستند؛ اما مهم ترین جزء یک تولید درجه یک، متریال مرغوب است. کارخانه نرمینه با تهیه اکثر مواد اولیه خود از منابع معتبر و خوش سابقه داخلی هم به اقتصاد کشورمان کمک می کند و هم می تواند پتو هایی با کیفیت اعلا تولید کند. البته این کارخانه در مواردی که مواد اولیه کافی یا با کیفیت لازم در ایران وجود نداشته باشند، اقدام به خرید این مواد از منابع خارجی که مورد تأیید و اطمینان هستند، می کند.
از مجموعه متریال با کیفیت، دستگاه های استاندارد و کارکنان باتجربه و با انگیزه یک پتوی فوق العاده برای شما مردم تولید می شود.
پتو های برجسته نرمینه انواع متفاوتی دارند. اکثر این پتو ها با الیاف بسیار با کیفیت پلی استر تولید می شوند. پتو های برجسته نرمینه دارای انواع یک نفره، دو نفره، نوجوان، جوان و کودک هستند.

پتو های برجسته نرمینه
پتو های برجسته نرمینه با نام های مختلف نرمین، سروین، نگین و… تولید می شوند.
ابعاد یک نفره پتو های برجسته نرمینه به صورت 150 در 210 سانتی متر مربع است. ابعاد پتو برجسته یک نفره نرمینه کاملاً برای پوشاندن تخت ها یک نفره و استفاده یک نفر مناسب هستند.
ابعاد دو نفره پتو های برجسته نرمینه 220 در 240 سانتی متر مربع است؛ ابعاد این مدل از پتو های نرمینه نیز برای دو نفر و پوشاندن تخت های دو نفره مناسب است.
اینکه پتو های برجسته نرمینه اندازه ای متناسب با تخت ها دارند، باعث می شود که بتوانید از آن ها به عنوان روتختی استفاده کنید. این پتو ها با رنگ ها و طرح های زیبایی که دارند تخت خواب شما را بسیار جذاب خواهند کرد.
پتو های نرمینه دارای وزنی مناسب هستند. پتویی که ما به عنوان روانداز هنگام خواب شبانه از آن استفاده می کنیم، باید دارای وزن متعادلی باشد. وزن پتو برای اینکه ما آرام تر بخوابیم، یکی از مهم ترین موارد است. اگر پتوی شما خیلی سبک باشد، قادر نخواهد بود که مانع حرکات اضافی بدن شما هنگام خواب شود و اگر خیلی سنگین باشد، شما ممکن است احساس خفگی کنید یا احساس سنگینی که روی بدن خود دارید باعث می شود دائم مجبور به کنار زدن پتو شوید، اما خیلی زود سردتان می شود و دوباره پتو را روی خود می کشید و باز سنگینی آن شما را اذیت می کند و باعث می شود که پتو را از روی خود کنار بزنید. به هر حال هر کدام از این موارد که اتفاق بیافتند، شما خوابی نا آرام خواهید داشت، چرا که حرکات بدن شما در زمان خواب زیاد خواهند بود.
علاوه بر این پتو های سنگین معمولاً ضخامت زیادی هم دارند و باعث ایجاد گرمای زیادی می شوند. پس باز هم شما اگر خیلی گرمتان شود، پتو را به ناچار کنار خواهید زد و امکان دارد در همین حین سرما بخورید.

بررسی پتو نرمینه برجسته
این نکات ساده ای که جز به جز برای شما توضیح می دهیم تنها یک دلیل دارد؛ دلیلش این است که شما را کاملاً نسبت به مواردی که باید زمان خرید پتو در نظر بگیرید، آگاه کنیم. با توضیح کامل همین جزئیات ساده شما متوجه خواهید شد که اگر این نکات ساده را زمان خرید پتو نادیده بگیرید، چه مشکلاتی در زمان استفاده از آن خواهید داشت.
بنابراین وزن مناسب داشتن یکی از نکات ضروری برای پتو است. پتو های نرمینه برجسته یک نفره دارای وزن 1.5 کیلو گرم و دو نفره آن ها وزن 2.5 کیلو گرم هستند.
یکی دیگر از ویژگی هایی که یک پتوی خوب باید داشته باشد و در ابتدای متن به آن اشاره کردیم، نرمی و لطافت پتو است. در کل همیشه از گذشته شنیده ایم که اگر کسی جای خواب راحتی داشته باشد، می گویند جایش گرم و نرم است. از همین جمله کوتاه به راحتی می توانیم متوجه شویم که همراه گرمی، نرمی وسایل خواب ما نیز اهمیت زیادی برای داشتن خوابی راحت دارند.
پتو های نرمینه از نام آن ها مشخص است که چقدر نرم و لطیف هستند. نکته مهم دیگر که در خصوص پتو های نرمینه برجسته وجود دارد، حفظ نرمی و لطافت خود در مدت زمان طولانی است. شما اگر چندین سال به صورت مداوم از پتو های نرمینه برجسته استفاده کنید یا بارها آن ها را بشویید، همچنان نرمی و لطافت خود را حفظ می کنند، شما این ویژگی را در کمتر پتویی می توانید پیدا کنید.

تنوع رنگ در پتو برجسته نرمینه
همان طور که گفتیم پتو های نرمینه برجسته بسیار خوش رنگ و خوش نقش هستند. پتو های نرمینه در هر خانه ای که باشند، زیبایی را با خود به آن خانه می برند. ما انسان ها به شکل ذاتی اگر چیز های زیبا و لطیف زیاد ببینیم یا استفاده کنیم، کم کم روحیه بهتری پیدا خواهیم کرد، اما اگر وسایلی که زیبایی دارند بیشتر در اطراف ما باشند و ما از آن ها استفاده کنیم، به تدریج روی روحیه ما نیز تأثیر مخرب خود را می گذارند، این یک حقیقت است که برای همه شما ثابت شده می باشد. پس بهتر است برای اینکه روحیه و حال بهتری داشته باشیم، با آرامش بیشتری بخوابیم و با شادابی بیشتری از خواب بیدار شویم، سعی کنیم که تمام وسایلمان را زیبا و خوش رنگ انتخاب کنیم. پتو نیز یکی از وسایلی است که روزانه بیش از 10 ساعت با آن در ارتباط هستیم. قطعاً زیبایی آن می تواند بسیار بر روحیه و حال ما اثر گذار باشد.
پتو های نرمینه برجسته تک رنگ آن دارای رنگ هایی بسیار زیبا با گل ها یا طرح هایی که به صورت برجسته در زمینه آن ها کار شده اند، هستند.
پتو های طرح دار نرمینه برجسته نیز هم رنگ های جالب و براقی دارند و هم طرح های آن ها بسیار زیبا هستند. طرح های پتو های نرمینه در میان سایر طرح هایی که در بازار می بینید، تک هستند و به راحتی نظر مشتری را به خود جلب می کنند. تنوع آن ها نیز بسیار زیاد است.
پتو های نرمینه برجسته برای کودکان و نوزادان نیز تولید می شوند. این مدل از پتو های نرمینه نیز دارای رنگ ها و طرح هایی بسیار زیبا که برای روحیات این گروه سنی مناسب باشند، هستند. ابعاد آن ها نیز به گونه ای است که برای استفاده نوزاد شما از زمان تولد تا حدود سه سالگی مناسب اند. این پتو وزن زیادی نیز ندارد تا کودک شما راحت در آن بخوابد یا اگر قصد داشتید پتوی کودکتان را همراه خود ببرید، سنگینی آن آزار دهنده نباشد.

پتو پارمیدا

پتو پارمیدا

پتو های پارمیدا نیز یکی از پتو های بازار هستند که به صورت برجسته تولید می شوند. این پتو به صورت تک نفره و دو نفره در بازار توزیع می شود. ابعاد یک نفره پتو پارمیدا 160 در 210 سانتی متر مربع و ابعاد دو نفره آن به صورت 220 در 230 سانتی متر مربع است.
از جمله ویژگی های پتو پارمیدا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
کیفیت بی نظیر
طرح و رنگ های متنوع و زیبا
قابلیت شستشو با دست و ماشین لباس شویی
گرما و ضخامت کافی
نرم و لطیف بودن
عدم آبرفت و تغییر شکل بعد از شستشو
ثبات رنگ عالی

نحوه خرید پتو های برجسته نرمینه

برای خرید این پتو ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشورت های لازم در خصوص قیمت و مدل های مختلف پتو های نرمینه و پارمیدا خدمت شما ارائه شوند، سپس با آگاهی بیشتر اقدام به خرید و سفارش نمایید.

5

 1. عالیه لطیف سبک با ضخامتی ایده آل برای هر فصل .الان پتوهای خیلی نازک و مسافرتی رو با این قیمت و حتی گرونتر می فروشن

 2. نرمی و لطفات این پتوها واقعا عالیه وهمه ی مشتری های فروشگاه ما ازخرید این محصول راضی هستن.

 3. این پتوهااصلا حساسیت پوستی ایجادنمیکنن و برای هرنوع پوستی مناسبن واقعا باکیفت ومرغوب تولیدشدن

 4. سلام خسته نباشید
  ممنون از سایت خوبتون
  از سایت شما خریداری کردم
  کیفیتش که بی نظیره و خیلی تازه و خوشمزس خیلی عالیه
  به شما هم پیشنهاد میکنم از این سایت بخرید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما