دیبافت
خانه / پتو نرمینه / مراکز پخش پتو یک نفره نگین نرمینه

مراکز پخش پتو یک نفره نگین نرمینه

آیا شما با شرکت پتو نرمینه آشنایی دارید؟ آیا ویژگی های پتو نگین نرمینه را میدانید؟ آیا مشخصات پتو نرمینه عروس را میدانید؟
پتو کالای بسیار مهمی در زندگی ما انسانهاست. از پتو برای گرم کردن خود، استراحت، رو تختی، رو مبلی، حتی هدیه ای مناسب برای عزیزان و صدها مورد دیگر میتوان استفاده کرد. پتوها برندهای متفاوتی دارند که برندهای ایرانی از کیفیت و قیمت مناسبی نسبت به هم نوع خارجی خود برخوردار هستند. هر برند تولید کننده، الیافی که در بافت پتو استفاده میکند یا مشخصات و ابعاد پتویی که تولید میکند با سایر برندها تفاوت هایی دارد. یکی از بهترین تولید کننده های پتو در ایران تولیدی نرمینه است که تنوع پتوهای تولیدی آن بسیار بالا است. اگر میخواهید با تولیدی نرمینه و مشخصات کامل انواع پتوهای آن آشنا شوید تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

معرفی شرکت پتو نرمینه

تولیدی پتو نرمینه در استان اصفهان و شهر کاشان فعالیت میکند. این تولیدی انواع متفاوتی از پتو مثل پتو نگین، پتو نرمین، پتو سروین، پتو نسیم و… تولید میکند. هر یک از این پتوها با توجه به الیاف به کار برده شده در آنها و نحوه تولیدشان ویژگی های مخصوص به خود را دارند که سبب میشود نسبت به سایر پتوهای بازار تمایز پیدا کنند و در مجموعه پر فروش ترین پتوهای بازار ایران قرار بگیرند. شرکت پتو نرمینه با استفاده از تجهیزات پیشرفته و استاندارد، الیاف مرغوب و تیم با تجربه توانسته است پتویی با کیفیت و با ماندگاری بالا تولید کند.
پتوهای شرکت نرمینه قابل شست و شو هستند و بعد از شستن حالت اولیه و شکل خود را از دست نمیدهند. این پتوها به راحتی شسته شده و برای این کار، زحمت چندانی نخواهید داشت. الیاف به کار گرفته شده در پتوهای شرکت نرمینه از با کیفیت ترین الیاف موجود هستند که سبب نرمی و لطافت دو چندان این پتو شده است. پتوهای شرکت نرمینه رنگ بندی و طرح های بسیار متنوعی دارند.

ویژگی های پتو یک نفره نگین
در ادامه این مطلب انواع پتوهای شرکت نرمینه را معرفی و ویژگی های هر کدام را بیان میکنیم.

ویژگی های پتو یک نفره نگین نرمینه

پتو یک نفره نگین توسط شرکت نرمینه کاشان تولید و به بازار عرضه میشود. این پتو دارای وزن ۲۸۰۰ گرم و ابعاد ۱۶۰ در ۲۲۰ سانتی متر است. پتو یک نفره نگین گل برجسته و طرح دار بوده و بسیار نرم و لطیف است که شما میتوانید از آن به عنوان رو تختی هم استفاده کنید. ظاهر شیک و زیبایی دارد که جلوه ای تماشایی به اتاق خواب شما میبخشد. شست و شوی آن بسیار آسان بوده، بهتر است که برای حفظ تار و پود پتو آن را با آب ۳۰ درجه سانتی گراد بشویید.
از ویژگی های دیگر پتو یک نفره نگین پرز دهی نداشتن آن است. پرز ریزی عمدتا در اثر استفاده از الیاف نا مرغوب و بی کیفیت در بافت پتو اتفاق می افتند. این مورد برای پتوهای یک نفره نگین کاملا برعکس است؛ الیاف به کار برده شده در آنها کاملا مرغوب هستند و این پتو تحت هیچ شرایطی دچار پرز ریزی نمیشود.
این محصول دارای بسته بندی زیبا و مناسبی بوده، بسیار محکم است، به طوری که میتوانید با خیال راحت در اسباب کشی ها یا جا به جایی هایتان آن را حمل کنید. از طرفی رنگ ها و طرح های روی جلد بسته بندی پتو یک نفره نگین بسیار شیک و جالب هستند.

پتو دو نفره نگین

پتو دو نفره نگین نرمینه

پتو دو نفره نگین محصول شرکت تولیدی نرمینه کاشان است. این پتو با طرح ها و رنگ های جذاب خود توانسته است جزء پتوهای پر فروش بازار قرار بگیرد. این پتو وزنی معادل ۳۵۰۰ گرم و ابعاد ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتی متر توسط شرکت نرمینه کاشان تولید میشود. پتو دو نفره نگین دارای گواهی اصالت تضمین کیفیت و سلامت کالا است. این گواهی نشان میدهد تمامی استانداردهای لازم برای تولید پتو در شرکت تولیدی نرمینه رعایت شده و پتویی سالم و با کیفیت درجه یک، برای شما تهیه شده است. پتو نگین قیمت بسیار مناسبی نسبت به پتوهای هم تراز خود دارد اگر شما قصد داشته باشید که به صورت عمده این پتو را خریداری کنید، قیمت نهایی آن خیلی کمتر برای شما تمام میشود و بسیاری از هزینه هایتان کاهش پیدا خواهند کرد.
بسته بندی پتو نگین دو نفره، دارای بسته بندی زیپ دار، دسته دار، با دوام، طرح روی جلد زیبا و رنگ بندی متنوع است. این بسته بندی دارای دسته های خیلی محکم و با کیفیت است، حتما شما هم دیده اید برخی پتوها که بسته بندی دسته دار دارند، اما کیفیت دسته ها اصلا مناسب نیست یا از جنس پلاستیک نازک است و به راحتی با یک یا دو بار جا به جایی پاره میشوند. در خصوص پتو دو نفره نگین میتوانیم این اطمینان را به شما بدهیم که دسته های آن خیلی محکم هستند و جنس آنها پلاستیک نیست، کیفیت موادی که برای تولید بسته بندی پتو نگین استفاده شده است مثل کیفیت الیاف به کار رفته در پتو درجه یک و عالی است و شما هر چند باری که پتوی خود را جا به جا کنید این بسته بندی با کیفیت بی نظیرش پاره یا خراب نمیشود.
پتو دو نفره نگین رنگ بندی بسیار متنوعی دارد.. طرح های روی پتو دو نفره نگین هم بسیار متنوع و زیبا هستند. این پتو به صورت گل برجسته و ساده تولید میشود که هر دو از نرمی و لطافت بالایی برخوردار هستند. نرمی و لطافت پتو یکی از ویژگی های مهم آن به شمار می آید و مهم تر از آن حفظ این نرمی و لطافت پس از استفاده مکرر و شست و شو است. بعضی پتوها با شستن یا با چند بار استفاده شدن از حالت اولیه که داشتند در می آیند و مثل روز اول لطافت ندارند. پتو دو نفره نگین پس از بارها شست و شو و استفاده روزانه باز هم کیفیت و لطافت روز اول خود را دارد.
پتو دو نفره نگین پرز ریزی ندارد و شما با اطمینان خاطر از این موضوع میتوانید این پتوی زیبا و راحت را خریداری کنید. همینطور به راحتی قابل شست و شو با دست و ماشین لباس شویی است.

معرفی ویژگی های پتو نرمینه عروس

معرفی ویژگی های پتو نرمینه عروس

پتو نرمینه عروس محصول شرکت تولیدی نرمینه کاشان یکی از پتوهای مدرن این مجموعه و تولید داخل ایران و جزء پتوهای صادراتی ایران است. پتو نرمینه عروس با کیفیت بالایی که داشته توانسته است مشتریان زیادی از کشورهای دیگر را به سمت خود جذب کند. پتو نرمینه عروس با مقیاس بالا به این کشورها صادر میشود. تاجران و مشتریان زیادی در کشورهای خارجی برای خرید این پتو داوطلب هستند. پتو نرمینه عروس گرمای خیلی خوبی ایجاد میکند که هم برای استفاده در روزهای سرد زمستان هم بقیه فصول سال مناسب است. پتو نرمینه عروس با خلاقیتی که از جانب تیم متخصص شرکت نرمینه صورت گرفته است در طرح های جدید نرمینه عروس حریر، نرمینه عروس گل برجسته، نرمینه عروس تک رنگ، نرمینه عروس گل رز و انواع زیاد دیگر به تازگی تولید شده است. همه این مدل ها با ابعاد یک نفره و دو نفره تولید میشوند.
– – ابعاد تک نفره پتو نرمینه عروس ۱۶۰ در ۲۲۰ سانتی متر و وزن آن ۲۵۰۰ گرم است.
– – ابعاد پتو نرمینه عروس دو نفره ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتی متر که کاملا برای دو نفر مناسب است و وزن آن ۳۰۰۰ گرم است.
پتو نرمینه عروس به واسطه ویژگی هایی که دارد به طرز شگفت انگیزی مورد استقبال خانم های جوان برای خرید جهیزیه قرار گرفته است. در ادامه این ویژگی ها را برای شما به صورت کامل توضیح میدهیم.
اولین موردی که در انتخاب پتو همه افراد به آن دقت میکنند، برند تولید کننده و کیفیت پتو است. تولیدی پتو نرمینه با محصولات خوش نام خود برند محبوب و شناخته شده ای در ایران و حتی کشورهای دیگر است. از کیفیت پتو نرمینه عروس هر چقدر هم که تعریف کنیم کم است این پتو تار و پود بسیار منسجم و الیاف متراکمی دارد. الیاف به کار رفته در پتو نرمینه عروس صد در صد خالص و مرغوب هستند. این الیاف با خواصی که دارند مانع از تعریق بدن میشوند و گرمای مناسب برای بدن فرد را در هنگام استراحت تامین میکنند. گرمای تولید شده توسط این پتو با توجه به شرایط محیط نه کم است و نه بیش از اندازه زیاد این گرما یک گرمای کافی و مطلوبی است تا فرد بتواند راحت و آسوده بخوابد نه سردش میشود و نه زیاد گرمش میشود که بخواهد پتو را کنار بزند.

پتو نگین مخصوص عروس
پتو نرمینه عروس همان طور که گفتیم از پتوهای صادراتی این مجموعه است. پتوهای صادراتی اصولا به دلیل جا به جایی و حمل زیاد و طولانی مدت بسته بندی های خیلی خوبی دارند. بسته بندی این پتو هم بسیار با دوام است که به راحتی خراب نمیشود. گذشته از این موضوع رنگ بندی بسته بندی های پتوی نرمینه عروس خیلی متنوع و زیباست. پتو نرمینه عروس قیمت منصفانه و خوبی دارد که این موضوع هم باعث شده است، عروس خانم های جوان رغبت زیادی به خرید پتو نرمینه عروس داشته باشند. به هر حال ارائه یک پتو با کیفیت بالا و قیمت مناسب هر خریداری را به سمت خود جلب میکنند. اگر بخواهیم یکی از نرم و لطیف ترین پتوهای بازار را به شما پیشنهاد دهیم؛ آن پتو پتوی نرمینه عروس است. نرمی و لطافت بی نظیر این پتو حس آرامس خاصی را زمان استراحت برای شما ایجاد میکند.
نکته دیگر راجع به پتو نرمینه عروس رنگ بندی شاد، متنوع و تماشایی است. در کنار رنگ های بسیار زیبا این پتو طرح های جالبی نیز دارد. برخی از پتوهای نرمینه عروس که تک رنگ هستند، نمونه ای دیگر از آنها که طرح دار هستند؛ طرح های واقعا تماشایی دارند که برای رو تختی و تزئین اتاق خواب کاملا مناسب اند.
پتو نرمینه عروس با همه گرمی که دارد پتویی سبک و راحت است که به راحتی میتوانید آن را جا به جا کنید و در هنگام استراحت سنگینی پتو شما را اذیت نکند. این پتو ویژگی های زیاد دیگری هم دارد که در بروشور آن میتوانید آنها را مطالعه کنید.

پتو گل دار نرمینه

پتو گل دار نرمینه

پتو گلدار نرمینه در انواع مختلف نوجوان، یک نفره و دو نفره تولید و روانه بازار میشود. ابعاد پتو گل دار نرمینه نوجوان ۱۱۰ در ۱۴۰ سانتی متر ، یک نفره آن ۱۶۰ در ۲۲۰ سانتی متر و دو نفره آن ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتی متر است. نخ زمینه استفاده شده در این پتوها صد در صد پلی استر و بسیار با کیفیت است. پتو گل دار نرمینه کاملا ضد حساسیت است.
پتو نوجوان گل دار نرمینه در طرح های مختلف مثل طرح پو، طرح میکی موس، طرح ماشین ها، طرح عروسکی و صدها طرح دیگر تولید میشود. پتو نوجوان نرمینه به سبب داشتن همین طرح های جذاب و مناسب سن نوجوانان بسیار از جانب آنها و خانواده ها مورد استقبال قرار گرفته است. به جهت داشتن طرح های مورد پسند نوجوانان و نرمی و لطافت بی نظیر در این رده سنی پتو گل دار نرمینه محبوبیت خاصی دارد. وزن این پتوها ۸۰۰ گرم و بسیار سبک و راحت هستند.
پتوهای یک نفره و دو نفره گل دار نرمینه رنگ بندی و طرح های متنوع و نیز نرمی و لطافت بالایی دارند. همچنین دارای برچسب استاندارد کالا هستند که نشان دهتده سلامت و کیفیت آنها است.

پتو نرمینه نوزاد

پتو نرمینه نوزاد

پتو نرمینه نوزاد با ابعاد ۱۱۰ در ۱۶۰ سانتی متر و وزن ۱۲۰ و ۱۴۰ گرم تولید میشوند. این پتوها دارای پرزهای کوچکی هستند که جنس آنها ۸۵ % آکریلیک است. نخ زمینه پتو نرمینه نوزادی ۱۵ % پلی استر است. بقیه الیاف به کار رفته در تولید پتو نوزادی از جنس پنبه هستند. بسته بندی پتو نوزادی به صورت جعبه های زیبا و با کیفیت است. پتو نوزادی نرمینه دارای برچسب استاندارد کالا است، این برچسب کیفیت کالا را تضمین میکند.
پتوهای نوزادی نرمینه کاملا ضد حساسیت و آنتی باکتریال بوده و برای کودک یا نوزاد شما باعث ایجاد حساسیت نمیشوند. این پتوها به راحتی قابل شست و شو با دست و ماشین لباس شویی اند. پتو نرمینه نوزادی در هنگام شستن رنگ پس نمیدهند و آبرفت ندارند. پس از شست و شو تغییر شکل نداده، نرمی و لطافت خود را حفظ میکنند.

 

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120997034
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین پتو نرمینه برجسته نسیم

فروش بهترین پتو نرمینه برجسته نسیم

فروش پتو نرمینه برجسته نسیم به دو صورت عمده و تک فروشی توسط مراکز فروش …

Call Now Buttonتماس بگیرید