دیبافت
خانه / بالش الیاف هالو / قیمت عمده بالش الیاف هالو درجه ۱

قیمت عمده بالش الیاف هالو درجه ۱

قیمت عمده بالش الیاف هالو درجه ۱ به دلیل تنوعی که این محصول دارد، گوناگون اعلام می شود. گفتنی است، آنها را شرکت های متعددی ساخته و از جنس های روکش مختلفی نیز کار می گیرند. همین مسائل باعث گردیده که انواع بالش نرخ های متنوع داشته باشند. ضمن این که چنین کالاهایی نسبت به نوع بالش الیاف طبیعی ارزانتر ارائه می گردند. به هر حال، نوع عمده با بهای کمتری به فروش می رسد.

قیمت عمده بالش الیاف هالو درجه 1

بررسی انواع بالشت از نظر ابعاد

بررسی انواع بالشت از نظر ابعاد در اینجا به بررسی انواع بالشت از نظر ابعاد می خواهیم بپردازیم. آنها اشکال گوناگونی دارند که نوع مربعی و مستطیلی معروف ترین‌ می باشد. برخی از آنها جهت خوابیدن هستند و بعضی دیگر نیز برای تزئین‌ مبلمان به کار می روند. البته بالش هایی نیز وجود دارند که در میان دو پا و جهت مواظبت از زانوها استفاده می شوند.

با همه این ها محصولاتی که برای بزرگسالان به کار می رود، با نوعی که کودکان استفاده می ‌کنند از نظر ابعاد فرق هایی داشته که ما قصد داریم نمونه های استاندارد را در این بخش معرفی نماییم:

  • توصیه می شود که بهترین بالش را در سایز ۴۵*۷۵ تهیه کنید.
  • نوع ۶۰*۹۰ نیز ساخته می شود.
  • بالش های مربعی که به اروپایی معروف هستند، سایزهای ‌شان ۴۰*۴۰ و ۵۰*۵۰ است.
  • نوع تزئینی یا کوسن نیز متفاوت بوده که بین ۴۰*۴۰ تا ۷۰*۷۰ می باشد.
  • محصولاتی که مخصوص کودکان ساخته می شوند، سایز استانداردشان‌ ۴۰*۶۰ سانتی متر می باشد.

همانطور که می بینید، ما با اندازه های مختلفی مواجه هستیم که هر کسی بر اساس راحتی می تواند از آنها استفاده کند. البته بهتر است که پیش از همه به استاندارد و مورد نیاز بودن آنها توجه نشان داد که این امر سبب خواب خوش و عدم ایجاد مشکل می شود.

صادرات انواع بالش الیاف هالو درجه ۱

صادرات انواع بالش الیاف هالو درجه 1 از ایران صادرات انواع بالش الیاف هالو درجه ۱ به کشورهای منطقه بیشتر صورت می گیرد. این نوع از کالاها با سایزهای استاندارد و همچنین روکش های با کیفیت ساخته می شوند. بسیار نرم بوده و هیچ نوع حساسیتی ایجاد نمی کنند. ضمن این که به راحتی قابلیت پر کردن مجدد و یا حتی شستشو را دارند.

در کل، محصولاتی را که به بازارهای بین المللی صادر کنندگان ارسال می کنند، توسط برترین مجموعه‌ تولید ساخته شده اند. آنها به همین علت، فروش خوبی داشته و سودآوری بالایی نیز برای بازرگان و شرکت دارند.

اما چنانچه شما هم در پی خرید نوع صادراتی می باشید، قادر بوده تا از این مرکز پخش، بهترین ها را تهیه کنید. این کار از شهرهای مختلف امکان پذیر بوده و راحت می‌ شود سفارش تان‌ را به واحد فروش ارائه دهید.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120657941
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات بالش الیاف هالو دونفره

این روزها صادرات بالش الیاف هالو دونفره با تضمین کیفیت و بسته بندی استاندارد به بسیاری‌ از کشورهای همسایه مانند عراق، افغانستان، حوزه خلیج فارس و ... توسط شرکت

پاسخی بگذارید