دیبافت
خانه / پتو مینک / قیمت عالی پتو مینک ژاکارد

قیمت عالی پتو مینک ژاکارد

یکی از تولید کنندگان معروف و معتبر پتو در کشور تولیدی پتو مینک ژاکارد است. طیف تولیدات این مجموعه بسیار متنوع و زیاد است. این تولیدی با نام تجاری درخشان سهند و در شهر زیبای اصفهان فعالیت میکند. گروه تولیدی پتو مینک ژاکارد یکی از تولید کننده های کالای خواب است که پتو مینک ژاکارد مشتریان خارجی نیز دارند و شاهد صادرات انواع پتوهای تولید شده این کارخانه به کشورهای همسایه از جمله عراق و پاکستان هستیم. این گروه تولیدی حجم گسترده سفارش از کشور عراق برای مدل های مختلف از پتوهای خود دارد و یکی از دلایل آن میتواند قیمت عالی پتو مینک ژاکارد باشد. گروه تولیدی مینک ژاکارد یکی از گروه های تولیدی کالای خواب است که در مقیاس بسیار زیادی برای ارگان های دولتی مانند: مراکز درمانی و پادگان های نظامی پتو تولید میکند.
پتوی مینک ژاکارد به پتوهایی گفته میشود که پس از اتمام مراحل تولید توسط دستگاهی مخصوص وخاص به نام دستگاه مینک در سطح رویی پتو، خزهای مخصوصی ایجاد میکند. آنگاه توسط دستگاه دیگری و در دمای تعیین شده جلا داده میشوند. این محصول دارای با کیفیت ترین و قیمت عالی پتو در کشور و تامین نیازهای مقطعی و آنی با تعداد بالا از افتخارات پتوی شکوفه است.

از پتو مینک ژاکارد چه میدانید

از پتو مینک ژاکارد چه میدانید

پتو مینک یکی از مدل های جدید و بسیار شیک و جالبی است که دارای ضخامت زیاد و دو لایه است و یکی از پتوهای ایرانی جنس کم نظیر و با کیفیت به حساب می آید. معمولا پتو مینک ژاکارد را در طرح های کماندویی و ابرویی تولید میشود. به علت طراحی ها و رنگ های خاصی که دارد به راحتی میتوان با هر وسایلی که در منزل موجود است ست کرد و دکوراسیونی جدید و شیکی را در اتاق خواب ایجاد کرد. یکی از محصولاتی است که بدون آن نمیتوان خوابی راحت و آرامی را داشت، بنابراین شرکت های تولیدی کالا های خواب بیشتر تلاش میکنند تا پتو تولید کنند و در تولید کردن پتوها از باکیفیت ترین مواد اولیه استفاده کنند. پتویی کاملا ایرانی و با کیفیت است که هم میتوان به صورت عمده و هم به صورت جزئی با قیمت عالی خریداری کرد .
این پتو دارای جنسی اعلا است و قابل استفاده برای تمامی ارگان های دولتی طبق سفارش و برچسب خواسته میشود. قبل از شست و شوی پتو با ماشین لباس شویی باید اطمینان حاصل شود که پتوی شما قابلیت شست و شو با ماشین لباس شویی را دارد که برای این کار بهتر است برچسب راهنمای آن را بخوانید. ماشین لباس شویی را باید بر روی دور آهسته تنظیم و بعد پتو با آب سرد آبگیری کرد. امروزه پتوهای مختلفی در کیفیت و قیمت های متفاوتی تولید میشود که هر کدام ویژگی و کارایی متفاوتی دارند که پتوی مینک ژاکارد از این دسته محسوب میشود. پتوی مینک ژاکارد به دلیل نوع بافت و جنس نخ های بافت یکی از با کیفیت ترین و نرم ترین پتوهای موجود در بازار به حساب می آید که در دو نوع یک نفره و دو نفره قابل تولید است. از نظر قیمت پتو مینک ژاکارد جزو پتوهای متوسط بازار هستند و در مقابل کیفیت بالا و قیمت عالی، ارزش خرید بالایی دارا هستند.
پتوی مینک ژاکارد بافته شده از ترکیب نخ پلی استر و آکریلیک است که بسته به قیمت و کیفیت تمام شده، نسبت استفاده از نخ آکریلیک گوناگون است به بیان دیگر اگر درصد نخ آکریلیک زیاد باشد، قیمت پتو بالاتر میرود و اگر درصد نخ پلی استر بیشتر باشد، قیمت پتو پایین تر می آید و همینطور جلا و کیفیت آن نیز پایین می آید.

فروش ویژه انواع پتو مینک ژاکارد

پتو از گذشته مورد استفاده مردم قرار میگرفته ولی شکل ظاهری آن با پتوهای امروزه متفاوت بوده است. پتوهایی که بیشتر به دلیل زبری و نداشتن طرح جدید و خاص معمولا با یک رویه ملحفه ای استفاده میشده و جنس پتوهای استفاده شده در قدیم ابتدا از پشم گوسفند یا نمد بوده است

بعد از آن با استفاده از دستگاه های بافت، نوع دیگری از پتو مورد استفاده قرار گرفت که جنس آن از پلی استر و نمدهای صنعتی بوده است؛ اما طرح و نقشی نداشته و به صورت ساده بافته میشده است. بعدها با آمدن دستگاه های ژاکارد بافت و تولید نخ های آکریلیک نسل جدیدی از پتو تولید شده است که هم مقاومت بالایی دارد و هم دارای طرح و رنگ بندی بسیار گوناگونی است که به این پتوها به اصطلاح، پتوی مینک ژاکارد گفته میشود. پتو مینک ژاکارد در وزن های متفاوتی تولید میشود. پتوی مینک ژاکارد در طرح و رنگ بندی متفاوتی تولید میشود از جمله طرح گل، ببر … دور پتو با یک نوار به صورت دو دوخت تولید میشود که استحکام و مقاومت پتو را بالاتر میبرد. لازم به ذکر است قابلیت شست و شو دارد و به دلیل قیمت مناسبی که نسبت به سایر پتوها دارد، در شرایطی مانند سیل و زلزله و… گزینه مناسبی است.
لازم به ذکر است پتو مینک ژاکارد با کیفیت نمیتواند به صورت کامل پلی استر باشد، به این دلیل که در فرآیند پرداخت ذوب میشود پس مجبور به استفاده از نخ پلی استر با ضخامت بیشتری است که به هر حال کیفیت پتو به همین دلیل کمتر میشود. راه دیگر تشخیص پتو مینک ژاکارد با کیفیت بالا، بوی پتو است. بوی پتوی مینک ژاکارد یکی از شاخص های کیفیت بالا و خوب پتو مینک است. اگر پتوی مینک ژاکارد بوی گازوئیل بدهد دارای کیفیتی پایین است اما اگر بوی نامطبوع ندهد، تولید کننده در بافت پتو از روغن نساجی استفاده کرده است که دلیلی بر کیفیت بالا و مرغوب بودن پتوی مینک ژاکارد است.

همه چیز درباره پتو ارگانیک

همه چیز درباره پتو ارگانیک

پتو یکی از محصولات مورد استفاده در اتاق خواب است که از دو نوع الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه شده است. پتوهایی که در بازار موجود است، طرح، رنگ و جنس های گوناگونی دارند و با قیمت های متفاوت ارائه میشوند. در این بین پتوهایی که با الیاف طبیعی و ارگانیک تهیه میشوند، قیمت بالاتری دارند. به همین دلیل الیاف های طبیعی با پوست سازگاری بیشتری دارند و دوام و استحکام آنها نسبت به الیاف های مصنوعی بیشتر است. به طور کلی برای تولید پتو الیاف طبیعی و ارگانیک از مواد گوناگون و متفاوتی استفاده میشود که عبارتند از:
پنبه یکی از الیاف های طبیعی و ارگانیکی است که به دلیل نرمی و لطافت کاربردهای گوناگونی در صنعت نساجی دارند. اما برای تهیه پتو از پنبه خالص استفاده نمیشود به این دلیل که در آن مقدار کمی از الیاف های مصنوعی دیگر همچون پلی استر یا آکریلیک هم استفاده شود. اما به طور کلی میزان پنبه موجود در پتو باعث نرمی و سبکی آن میشود. این نوع پتوها پرز کمتری دارند و نیز دارای وزن کمی هستند. پتوهای پنبه ای برای فصل های گرم سال به صورت یک لایه و برای فصل های سرد سال به صورت دو لایه استفاده میشود که از پتوهای دو لایه پنبه ای میتوان به جای لحاف های سنگین استفاده کرد. همچنین به دو نوع طرح دار و برجسته یا نوع ساده تقسیم میشوند که قیمت های گوناگونی هم دارند.
این نوع پتوها نسبت به سایر پتو با الیاف طبیعی قیمت بالاتری دارند و برای کسانی که به حساسیت های پوستی مبتلا هستند و همچنین برای کودکان و افراد سالمند مناسب هستند. پتوهای ارگانیک و دارای الیاف طبیعی به طور کامل از پنبه خالص تهیه میشوند. لطافت و نرمی این پتوها در نوع خود بی نظیر است. همچنین به دلیل حفظ دما بدن برای فصل زمستان مناسب و در فصل تابستان هم خنک هستند.

راهنمای خرید پتو تک لایه ای

راهنمای خرید پتو تک لایه ای

با توجه به کمبود گاز در کشور ولی همچنان ما مردم این کشور منازل خود را گرم نگه میداریم. به همین منظور، پتوهای خیلی گرم و دو لایه خارجی زیادی گرم هستند و ممکن است خیلی از آنها هم استفاده نشود. به همین دلیل بهتر است که یک پتوی ساده تر با قیمت پایین تری را خریداری کنید تا در نیمه شب نخواهید از شدت گرما و تعریق زیاد پتو را کنار بزنید و سرما بخورید. پتوی تک لایه ای معمولاً فقط در مسافرت به کار برده نمیشوند و زمانی که خانه گرم است یا از شوفاژ استفاده میکنید، استفاده از این نوع پتو به عنوان رو اندازی سبک و گرم و نرم میتواند یک گزینه بسیار خوبی برای شما به حساب بیاید. این روزها و در زندگی‌ های آپارتمانی کوچک و جمع و جور دیگر استفاده از تشک ‌های سنتی و سنگین قدیمی ‌دیگر کاربردی ندارند و خیلی هم دست و پا گیر هستند و اگر تصور میکنید دوخت چنین پتو‌های بصرفه تر از پتو و لحاف ‌های بازاری است بسیار اشتباه میکنید و به همین دلیل اگر برای اتاق خواب خود یک تخت خواب تدارک دیده اید، وجود پتوهای تک لایه ای بسیار کارایی دارند. برای زندگی آپارتمانی و کوچک امروزی، لحاف و تشک ‌های سنتی و با وزن بالای قدیمی ‌به ‌کار نمی ‌آیند و حسابی دست و پا گیرند؛ فکر هم نکنید سفارش دوخت اینها قیمت پایین تری از پتو و لحاف‌ های بازاری دارند، پس بهتر است از پتوهای تک لایه که کاربرد بیشتری نیز دارند استفاده کنید.
پتوی تک لایه ای یک پتوی با کیفیت است که در هنگام شست و شو پرز نمیدهد و هیچ تغییر رنگی با شست و شوی مداوم پیدا نمیکند به این دلیل که ثبات رنگ از ویژگی ‌های بارز این پتوی زیباست. پتو تک لایه ای از الیاف میکروفایبر ساخته شده است به همین دلیل نرم و لطیف و ضد حساسیت و ضد الکتریسیته ساکن است. طرح ها و رنگ ‌های متنوع و کیفیت بالای پتو تک لایه ای باعث شده تا این پتو گزینه ای مناسب برای استفاده روزمره و هدیه دادن به اقوام و آشنایان یا حتی قرار گرفتن در جهیزیه نوعروسان باشد.

فروش ویژه انواع پتو مینک ژاکارد

فروش ویژه انواع پتو مینک ژاکارد

پتو انواع گوناگون و متفاوتی دارد که از انواع آن میتوان پتو مینک مینک ژاکارد با قیمت عالی را نام برد که به صورت ساده و طرح دار تولید میشود. این محصول دارای ابعاد و رنگ های متفاوت است که از بهترین الیاف در بافت آن استفاده شده است. فروش پتو مینک ژاکارد طرح دار دو نفره با قیمت عالی ممکن است. مشتریان محترم میتوانند انواع این کالا را به صورت کلی و عمده درخواست دهند. قیمت عالی پتو مینک ژاکارد طرح دار به دلیل نوسان های موجود و تحریم های ایجاد شده در حال تغییر است و ثابت نیست. کیفیت از مهم ترین عوامل است که در مشخص کردن قیمت تأثیرگذار است. کیفیت به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب به وجود می‌ آید که تولید کنندگان توجه ویژه ‌ای به آن دارند.
تازه‌ ترین قیمت پتو مینک ژاکارد مطابق با آخرین تغییرات در جدول مشخصی تنظیم شده و در اختیار فروشندگان و مشتریان محترم قرار گرفته است. میتوان در صورت خرید عمده این قیمت‌ ها را به حداقل رساند. افرادی که به طریق مستقیم را خریداری میکنند به دلیل عدم وجود واسطه ها و دلالان فروش هزینه‌ های بسیار کمی را برای این محصول میپردازند. علاوه بر استعلام قیمت ها توسط فروشندگان در این مجموعه میتوان به سفارش از آنها بپردازید و در ادامه شماره هایی قرار گرفته است که می‌توانید با استفاده از آنها پتو مینک ژاکارد مورد نظر را سفارش داده و در محل مورد نظر تحویل بگیرید. قیمت‌ های کمی را به خود اختصاص می‌دهد و امکان خرید آن برای همه مشتریان و مصرف کنندگان عزیز وجود دارد. انواع پتو مینک ژاکارد را میتوان به صورت عمده با قیمت عالی یا به صورت تکی و با کیفیت بسیار بالا از سایت های معتبر آنلاین بدون واسطه و با قیمت خوب و مناسب خریداری کرد.
خرید اینترنتی برای فروش ویژه به دلیل اینکه بدون حضور مشتری صورت میگیرد، از نظر وقت نیز میتواند صرفه جویی کند. در خرید از سایت آنلاین معتبر عرضه باید دقت کنید که سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد. در سایت ما میتوانید پتو مینک ژاکارد را با کیفیت خوب و قیمت مناسب سفارش دهید تا در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی شود… و قابل ذکراست با خرید عمده پتو مینک ژاکارد از تخفیفات ویژه ای برخوردار خواهید شد.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129677312
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پتو مینک بیمارستانی

فروش اینترنتی پتو مینک بیمارستانی

پتو مینک بیمارستانی با کیفیت بالا از طریق سایت ما به فروش می رسد. این …

Call Now Buttonتماس بگیرید