دیبافت
خانه / پتو سربازی / قیمت انواع پتو سربازی عمده

قیمت انواع پتو سربازی عمده

دوران سربازی جزء بهترین دوران عمر یک جوان محسوب می شود که باید وسایل مورد نیاز را برای این جوانها فراهم کرد. پتوی سربازی یکی از این موارد است. که باید جنسی با کیفیت عالی داشته باشد تا بتوانند از آن استفاده کنند. پتوی سربازی در اکثر کارخانجات تولید پتو در ایران تولید می شود. قیمت انواع پتو سربازی عمده در بازار ثابت نیست  و بسته به شرایطی که دارد مثل گران شدن نوع الیاف و نوسان ارز می تواند روی قیمت انواع پتو تاثیر بگذارد.‌ 

قیمت انواع پتو سربازی عمده

آنچه که باید درباره پتو نمدی بدانید

آنچه که باید درباره پتو نمدی بدانید

تولید کنندگان پتوهای نمدی انواع و اقسام این پتو ها را تولید و به بازار عرضه می کند. آنچه که باید در مورد پتو نمدی بدانید این است که تولید این پتو ها مراحل مختلفی را طی می کند تا تبدیل به محصول مورد نظر شود. این مراحل عبارتند از : ریسندگی نخ، بافندگی، طرح و نقشه دلخواه، چاپ طرح و نقشه، انتخاب رنگ مورد نظر، تولید نهایی و عرضه به بازار را شامل می شود. این تولید کنندگان خود می توانند آنها را به صورت عمده توزیع کنند.

پتو های سربازی معمولا از پتوی نمدی هستند که در تولیدی های بزرگ و کوچک تهیه و به بازار عرضه می شود. این نوع پتو ها باید با استفاده از استاندارد های مخصوص ساخته و تولید شود‌. تولید کنندگان با رعایت این استانداردها می توانند اجناس با کیفیت بالا تولید و روانه بازار کنند. با ایجاد شرایط رقابتی تولیدات این محصول می تواند در سطح جهانی با دیگر کشورها به رقابت بپردازد. 

مرکز توزیع پتو سربازی عمده

مرکز توزیع پتو سربازی عمده در مراکز توزیع پتو سربازی عمده فروشندگان با تبلیغات گسترده می توانند محصولات تولیدی خود را بهتر به فروش برسانند. در این مراکز پتوهای سربازی که از جنس پلی استر تولید شده و در رنگهای مختلفی تولید و عرضه می شود. رنگ شتری و طوسی بیشترین فروش را دارد‌. در چند سال اخیر به دلیل تحریم های اقتصادی و نبود مواد برای تولید این محصول قیمت آن نیز گران تر شده و تولید کنندگان را مجبور به افزایش قیمت در بازار شده اند.

شرایط بد اقتصادی  و نوسانات بازار روی تولید این محصول تاثیر گذاشته و کیفیت‌کار با این شرایط نیز پایین می آید. برای خرید پتو یشمی سربازی می توانید به بازار رفته و از بیشتر فروشندگان قیمت آن را بپرسید. ویژگی های بسیار عالی این نوع پتو ها باعث شده که ارگانها و شرکت های زیادی متقاضی خربد این نوع پتو ها باشند. بعضی از این خصوصیات عبارتند از : کیفیت خوب، وزن کم، گرمایش بالا، قابلیت شستشو، حجم مناسب و دوام بیشتر آن است. 

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید پتو سربازی سپاه شتری

پتو ها دارای تنوع گسترده ای بوده و هر کدام نیز کارایی های خاص خود را در مکان های مختلف دارند. پتو سربازی سپاه شتری نیز یکی از خاص ترین انواع پتو هایی می باشد که

پاسخی بگذارید