دیبافت
خانه / پتو مرینوس / فروش مستقیم پتو روتختی مرینوس

فروش مستقیم پتو روتختی مرینوس

آیا تاکنون به خرید از فروش مستقیم پتو روتختی مرینوس فکر کردید؟ آیا از مشخصات این محصول اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید بهترین پتو برای روتختی را می شناسید؟ آیا از روش شستشوی پتو روتختی مرینوس آگاهی دارید؟
پتو همراه و یارِ گرم و نرمی برای شب های سرد و زمستان و حتی گاهی غیر زمستان است. این کالای بسیار محبوب و دوست داشتنی که دلبستگی عده ای از ما به این کالا، آنقدر بالاست که بدون رفتن به زیر این منسوج گرم خواب به دیدگانمان راه نمی یابد. این کالا محصولی خصوصی و شخصی بوده که در زیر آن جسم خسته مان را رها کرده و تا چند ساعتی خستگی از تن خارج مینماییم و دوباره سرحال و شاداب میشویم. یک پتوی خوب میتواند خواب کافی و سالم را تضمین کرده و به استفاده کننده اش سرحالی و انرژی را هدیه دهد. همه ما میدانیم بخشی از عمرمان در خواب سپری میشود و طبق تحقیقات انجام شده حدود یک سوم عمرمان را صرف خواب مینماییم. چقدر خوب است که انسان منسوج با ارزشی مثل پتو را تهیه کرده و استفاده نماید و این کسری از عمر را با آسودگی و راحتی سپری نماید. این کالای دوست داشتنی طرفداران و هواداران زیادی دارد و از جمله مهم ترین و پراهمیت ترین کالای خواب به شمار میرود.
عده ای در تمام فصول سال از پتو استفاده کرده و طرفدار همیشگی پتو هستند. به همین علت در فروشگاه ها شاهد فروش این کالا در سایزها و رنگ ها و طرح های گوناگون و دوست داشتنی و زیبا مانند کرک، پشمی و چهار فصل و دیگر پتوها هستیم.

پتو مرینوس
پتو محصولی مهم و باارزش در بین کالاهای خواب است که در رنگ ها و طرح های مختلفی در بازار عرضه میشود. جزء لوازم شخصی خواب محسوب شده و از مهم ترین کالاهایی است که طرفداران زیادی را دارد و تا به این هنگام کالای خواب دیگری نتوانسته است جایگزین این تافته جدابافته بشود. ما در بازار شاهد این هستیم که روز به روز به طرح ها و رنگ های انواع پتو افزوده شده و کالاهایی جدیدی از کارخانجات پتو عرضه میشود.
طبق تحقیقاتی که در مورد عرضه و فروش این منسوج انجام شده زیادترین حجم خرید و عرضه پتو را جنس های کشور ما ایران و جنس های پتوی چینی از آن خود کرده اند. همان طور که میدانیم خرید این منسوج با آرم و نشان ایران موجب افزایش و اهمیت تولید داخلی شده و باعث میشود کارگران بیشتری استخدام شده و روز به روز شاهد رشد اقصادی کشور میشویم. پتوهای ایرانی درجه یک و ممتاز، دور دوزی شده، کیفیت الیاف منحصر به فردی داشته و قیمت آن از منسوجات چینی بسیار مناسب تر است. این کالای خواب ایرانی هم کیفیت منحصر به فردی داشته و ارزان تر هستند و میتوان به کارخانجات پتوی مورد نظر رفته و به طور مستقیم خریداری نمود.

تولید کنندگان پتو مرینوس
یکی از بهترین و نام آورترین تولیدکنندگان در زمینه تولید پتو شرکت مرینوس است که به زیبایی در این صنعت درخشیده است. شرکت پتوی مرینوس طبق استانداردهای جهانی بوده و هواداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این شرکت در این زمینه پیشرفت های بسیاری داشته و جزء یکی از بهترین کارخانجات پتوی در خاورمیانه به شمار میرود.
این شرکتِ مشهور، طراحان خبره و استادی را دور هم جمع کرده و توانسته انقلابی عظیم در صنعت پتو و کالاهای خواب ایجاد کند. منسوجات شرکت مرینوس، جنس با کیفیت و الیاف خالصی داشته و صد در صد طبیعی هستند. این منسوجات به صورت رسمی در بازار عرضه شده و برای خریداران به فروش میرسد.
کارخانه گروه صنعتی پتو مرینوس دارای بروزترین و مرغوب ترین دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی تولید پتو در جهان است. این کارخانه ظرفیت این را دارد که روزانه ۳۰۰۰ پتو را تولید و عرضه نماید.

فروش مستقیم پتو روتختی مرینوس

فروش مستقیم پتو روتختی مرینوس

شما میتوانید به کارخانجات شرکت مرینوس سر زده و از کالاهای خواب اعلای آن به راحتی دیدن نمایید و در صورت پسند، خرید خود را تکمیل کنید. کارخانه پتو روتختی مرینوس هم تضمین کیفیت داشته و هم فروش جزئی و کلی دارد. خرید مستقیم از این کارخانه قیمت را به مقدار قابل توجهی کاهش میدهد، به خصوص که خرید عمده باشد و به طور قابل توجهی توجیه اقتصادی را به همراه دارد.

مشخصات پتو رو تختی مرینوس

مشخصات پتو رو تختی مرینوس

بسیاری از مشتریان پتو رو تختی مرینوس را به دیگر کالاهای خواب برتری داده و از پتویی با برند دیگر استفاده نمیکنند. حتما میپرسید چرا؟ مگر وجه تمایز این برند با برندهای دیگر چیست؟
باید گفت تفاوت این پتو با دبگر محصولات خیلی زیاد است که شما تا پایان این مقاله خواهید فهمید که چرا ما به شما این پتو را به عنوان بهترین و ممتاز ترین پتو معرفی مینماییم پس ما را همراهی کنید.

 • الیاف با کیفیت و خالص و طبیعی
 • طرح جدید
 • فانتری
 • پشمی

میدانید که پشم، متریالی است که هوای گرم را به درستی در خود نگه داشته و به شما توصیه میشود که احیاناً اگر در بیشتر مواقع بدنتان سرد است از پتوی پشمی استفاده نمایید. زیرا باعث گرم شدن بدن شما شده و احساس خوبی و لطافت و به شما دست میدهد.

شست و شوی راحت

شست و شوی راحت

شستن پتو کار راحتی نبوده و در اولین وهله باید مراقب باشیم تا بدون علت مجبور به شستن این منسوجات نشویم. همان طور که میدانید این نوع از منسوجات بعد از شستن های مکرر ظرافت خود را از دست میدهند و اگر صحیح شسته نشوند کیفیتشان به شدت پایین میآید که در نتیجه از عمر این منسوجات کم میشود. از مهم ترین عواملی که میتواند روی کیفیت پتو تأثیر گذاشته و عمر آن را کاهش دهد، نمناک بودن محل نگهداری پتو است. شما برای نگهداری این پتو باید محل مناسبی را اختصاص داده که کمد پتو، میتواند بهترین گزینه برای نگهداری این نوع منسوجات دوست داشتنی و لطیف باشد.
اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که روی کیفیت کالای خواب خود حساسیت زیادی به خرج میدهید، میتوانید برای بهینه نگه داشتن پتو ملحفه ای روی آن بیندازید تا از کرک برداشتن و خاک گرفتن این منسوج جلوگیری نمایید..
همان طور که در ابتدای این مقاله گفته شد، پتوی مرینوس دارای بهترین و بیشترین کیفیت در بین رقبایش بوده و از دیگر کارخانجات پتو پیشی گرفته است. این پتو را میتوان به راحتی شست و استفاده نمود. بهترین درجه برای شست و شوی پتو در دمای ۳۰ درجه بوده و بهتر است این پتوهای فوق العاده را برای شست و شوی بهتر به خشک شویی سپرد.

دوام

یکی دیگر از مزیت های پتو مرینوس دوام بالای آن است، به طوری که با شستن کیفیت خود را از دست نداده و همیشه تازه و نو باقی میماند. در بخش قبل گفتیم عوامل مختلفی روی کیفیت و دوام و نگهداری پتو تأثیرگذار است؛ اگر موارد قبل را در نظر بگیرد تغییری در دوام پتو مرینوس مشاهده نخواهید کرد.

اندازه مناسب

یکی دیگر از مزیت های پتو مرینوس اندازه های استاندارد آن برای نوزادان، نوجوانان، جوانان و بزرگ سالان است. شرکت پتو مرینوس یکی از شرکت های معتبری است که به اندازه توجه زیادی داشته و دارد.

ارگانیک بودن

اگر ما به دنبال این باشیم که بهترین گزینه را برای معرفی این پتو یادآوری کنیم، ارگانیک بودن این کالا است. این منسوج از پشم طبیعی استفاده شده و در نتیجه گرما را به خوبی در خود حفظ میکند. این مختصات از این کالای زیبا و دوست داشتنی مختص کسانی است که حساسیت های گوناگونی نسبت به الیاف محصولات نساجی دارند. ارگانیگ بودن پتو آنقدر مهم است که قیمت پتو را به رز چشمگیری بالا میبرد.

بهترین مدل پتو برای روتختی

بهترین مدل پتو برای روتختی

شرکت پتوی روتختی مرینوس یکی از به نام ترین و معروف ترین تولیدکننده پتو روتختی در کشورمان ایران محسوب میشود. برخی منسوجات و کالاهای این کارخانه عبارت اند از: پتوهای نوزادی و مسافرتی، بالش و ملحفه، سرویس کالاهای اتاق خواب، پتوهای خانگی و روتختی هایی که مناسب چهار فصل.

پتوهای روتختی شرکت مرینوس بیشتر برای کسانی بهتر است که به منسوجات برجسته و طرح دار اهمیت زیادی میدهند. اگر شما هم جزء کسانی هستید که به خانه و کاشانه خود و محصولات لوکس اهمیت زیادی میدهید، پیشنهاد میکنیم پتوهای طرح دار و گل دار مرینوس را از دست ندهید. زیرا این شرکت طراحان خبره و استادی را در این زمینه انتخاب کرده تا رضایت مندی بیشتری بعد از خرید منسوجاتش در چهره مشتریانش ببیند.
شرکت پتوی مرینوس تنها به طرح های گل دار و برجسته بسنده نکرده و طرح های جدیدی را روز به روز روانه بازار میکند. شرکت مرینوس آنقدر طرح های جذاب و شلوغ و هندسی زیبا دارد که شما مشتریان عزیز میتوانید به راحتی این منسوجات را با کالای اتاق خواب خود هماهنگ کرده و لذت ببرید.

آشنایی با پتو طرح کلاسیک

پتو کلاسیک دو نفره از آن دسته منسوجاتی است که در فصل زمستان و روزهای سرد پاییزی شما را میتواند به خوبی گرم نگه دارد. این منسوج از نخ و الیاف صد در صد طبیعی درست شده و به شدت زیبا و با دوام و اعلا است. به دلیل جنس الیاف این منسوج، داخل پتو گرم نگه داشته شده و بعد از چند دقیقه فضای داخل پتو را گرم میکند. استفاده از مواد درجه اول در تولیدی های تراز اول دنیا، یکی دیگر از مزیت های این پتوی کلاسیک است.

پتو ضد آب چه کاربردهایی دارد

پتو ضد آب چه کاربردهایی دارد

پتوی ضد آب به دلیل مقاومت در مقابل آب و رطوبت به کار میرود. این منسوج دارای خاصیتی است که رطوبت را به بیرون از خود رانده و به نوعی میتوان گفت نوعی عایق به کار گرفته شده و قابل حمل است. این منسوج در صورت تماس با رطوبت خاصیت دفع طوبت خود را حفظ مینماید.

عرضه کنندگان پتو رو تختی مرینوس

عرضه کنندگان پتو رو تختی مرینوس

عرضه کنندگان پتوی روتختی فروشندگان و تجار داخل بازار هستند. علاوه بر عرضه حضوری شرکت پتو مرینوس فروشگاه ها و وب سایت های اینترنتی نیز دارد که به راحتی میتوان در خانه ماند و خرید نمود. ما در این زیر مزایاهای خرید اینترنتی را برایتان شرح خواهیم داد:

 • نبود هزینه رفت و آمد
 • امکان داشتن زمان بیشتر و در نتیجه انتخاب درست
 • راحتی استعلام قیمت ها
 • تنوع بالای رنگ ها و طرح های مختلف
 • ارسال رایگان و سریع
 • مطالعه ویژگی های محصول مورد نظر که نتیجه آن انتخاب درست و بدون پشیمانی است
 • مشاورین آنلاین در ۲۴ ساعات شبانه روز
 • تضمین کیفیت کالا

خرید آسان انواع رو تختی مرینوس

خرید آسان انواع رو تختی مرینوس

یکی از نخستین و مهم ترین چیزهایی که حتماً باید در انتخاب پتو دقت به عمل آورد، این است که باید بفهمید در کدام ناحیه از خانه این منسوجات زیبا و لطیف و دوست داشتنی را استفاده خواهید کرد. اکنون شما میتوانید به بازار مراجعه کرده و انواع رنگ بندی ها و طرح های جذاب این پتو را مشاهده نمایید؛ ولی مهم ترین چیز این است که بدانید از کدام برند خریداری و استفاده کنید.
میتوانید قیمت این نوع منسوجات خواب را به روش مراجعه به مرکزها و نمایندگی های رسمی برند مرینوس و به فروشگاه های تخصصی پتو مراجعه نمایید. عرضه و فروش پتوهای نوزادی و خانگی و مسافرتی از طریق خود کارخانه یا شرکت، باکیفیت عالی در کشور ما ایران توسط مارکت های معتبر و مجازی صورت میگیرد. یکی از مهم ترین مارکت های مجاز این منسوجات و شرکت ها و مارک های تولیدکننده وب سایت های مجازی و آنلاین و معتبری هستند که فروشندگان انواع مدل پتوهای روتختی مرینوس هستند. اگر شما هم مثل بقیه خریداران دنبال این هستید که راحت و بی دغدغه خرید کنید بدون اینکه به بیرون بروید و به انواع و اقسام مشکلات رو به رو شوید، ما به شما خرید اینترنتی را پیشنهاد میدهیم. چون هم هزینه رفت و امد ندارد و هم میتوانید با خیال راحت قیمت ها و طرح های جذاب و برجسته را با یک دیگر مقایسه نموده و به بهترین انتخاب دست پیدا کنید.
در خرید اینترنتی این نوع کالای خواب شما میتوانید از امکانات ارزنده ای نیز بهره مند شوید. یکی از این امکانات خوب دیگر، ارسال رایگان و تحویل درب منزل این مارکت ها است که به دلیل ارسال رایگان بیشتر خریدان به راحتی منسوج مورد پسند خود را انتخاب کرده و درب منزل بعد چند ساعت تحویل میگیرند.
مارکت های قابل اعتماد دارای مزیت های گوناگون و فوق العاده ای هستند که مشتریان را تشویق به خرید دوباره میکنند. مارکت های اینترنتی کالاهای خواب، مشاوره و راهنمایی رایگان نیز در زمینه خرید این منسوجات ارائه میدهند و این امر موجب میشود تا مشتریانی که در زمینه پتو اطلاعات کافی و صحیحی ندارند، راهنمایی شده و بهترین کالا را خریداری نموده و سال های دراز و طولانی مدت، رضایت مند از این انتخاب و خرید کالای دوست داشتنی خود باشند.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120997034
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش پتو مرینوس در تهران

پتو یکی از کالاهای خواب بسیار ضروری برای هر اتاق خواب می باشد که علاوه بر محافظت از سرما می ‌تواند در ایجاد دکوراسیونی زیبا در اتاق خواب نقش داشته باشد. پتو مری

Call Now Buttonتماس بگیرید