دیبافت
خانه / پتو نگار یزد / فروش فوق العاده ترانزیتی پتو نگار یزد برای صادرات

فروش فوق العاده ترانزیتی پتو نگار یزد برای صادرات

اگر در امر صادرات پتو فعالیت میکنید یا علاقه دارید که در این امر فعالیت کنید، اما اطلاعات کافی در مورد نحوه آن و پتویی خوب برای صادرات ندارید یا حتی اگر هیچ ارتباطی با صادرات ندارید، بلکه به دنبال خرید پتویی زیبا و با کیفیت بی نظیر هستید، به شما توصیه میکنیم تا انتها با ما همراهی کنید.
چون در این مطلب ما قصد داریم یکی از بهترین انواع پتو که هم جزو پتوهای فوق العاده پرفروش صادراتی ایران میباشد و هم طرفداران داخلی بسیاری دارد، یعنی پتو نگار یزد را به شما معرفی کنیم و در مورد فروش فوق العاده ترانزیتی پتو نگار یزد صحبت کنیم. سپس تمام نکات در خصوص صادرات پتو را برای شما شرح دهیم.

مشخصات خارق العاده پتو پریما نگار یزد

مشخصات خارق العاده پتو پریما نگار یزد

پتو پریما نگار یزد با ویژگی های خارق العاده ای که داشته به یکی از بهترین و پرفروش ترین پتوهای ایرانی تبدیل شده است که در ادامه این ویژگی ها را معرفی میکنیم.
پتو پریما نگار یزد که در همین کارخانه تولید میشود، همواره با استفاده از بهترین مواد اولیه شامل الیاف مرغوب، رنگ های باکیفیت و… تولید میشود.
دستگاه های ریسندگی و بافندگی که پتوهای نگار یزد با آنها تولید میشود، جزو بهترین و به روز ترین تجهیزات دنیا هستند.
مسئولین زحمت کش این کارخانه نیز همیشه تلاش کرده اند که بهترین نوع پتو را تولید و به بازار عرضه کنند. این موضوع در مورد تمام محصولات این کارخانه ازجمله پتو پریما صادق است.
پتوهای پریما نگار یزد با الیاف پنبه ای و پلی استری تولید میشوند. این الیاف همگی کیفیت و مرغوبیت بالایی دارند.
پتوهای پریما نگار یزد هم به صورت دو نفره و هم تک نفره تولید میشوند. ابعادی که کارخانه نگار یزد برای پتوهای تک نفره پریما در نظر گرفته است، ۱۶۰ در ۲۲۰ سانتی متر مربع و ابعاد در نظر گرفته شده برای پتو دو نفره پریما ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتی متر مربع است.
وزن پتوهای پریما نگار یزد بدون بسته بندی ۲۱۵۰ گرم و با بسته بندی ۲۴۰۰ گرم است. وزن پتوهای دو نفره پریما نگار یزد نیز به طور خالص ۲۹۵۰ گرم و با بسته بندی ۳۱۰۰ گرم است.

پتوی کودک پریما نگار یزد
در مورد وزن پتوهای پریما باید بگوییم که وزن آن ها در مقایسه با سایر پتوها نه خیلی سبک و نه خیلی سنگین است. این موضوع دلیلی دارد که عرض میکنیم.
خیلی از ما به پتوی سبک عادت داریم و حتماً باید پتوی سبک روی خود بیاندازیم تا به خواب برویم و برعکس تعداد زیادی هم هستند که باید حتماً پتوی آنها سنگین باشد. به قول خودشان «اگر پتو سنگین نباشد، حس میکنند که اصلاً پتویی روی آنها نیست».
به طور کلی و به گفته محققین و پزشکانی که در این حوزه فعالیت دارند، پتو باید مقداری سنگینی داشته باشد تا با سنگینی خود بتواند مانع از جنب و جوش های بیخودی انسان در حین خواب شود. دقیقاً همین میزان سنگینی پتو است که باعث میشود شما آرام تر بخوابید.
پتوهای پریما یزد نه آنقدر سنگین هستند تا افرادی که تمایل به استفاده از پتوی سبک دارند، نتوانند از آنها استفاده کنند و نه آنقدر سبک هستند که گروه مخالف، یعنی کسانی که پتوهای سنگین را میپسندند نتوانند از این پتو استفاده کنند. بلکه وزنی معمول که برای تمامی افراد با سلیقه های مختلف مناسب باشد، دارند.

ابعاد و وزن پتو پریما نگار یزد
در خصوص ابعاد آنها نیز باید بگوییم که ابعادی کاملاً استاندارد دارند. پتوهای یک نفره برای پوشاندن یک نفر حتی افراد بلندقد یا افرادی که جثه بزرگی دارند، مناسب هستند. پتوهای دو نفره پریما نگار یزد نیز به همین ترتیب برای پوشاندن کامل دو نفره مناسب هستند.
شاخصه دیگری که پتوهای پریما نگار یزد یا بهتر بگویم تمام پتوهای کارخانه نگار یزد دارند، نرمی و لطافت زیاد آنها است. نرمی و لطافت پتو یکی از موارد تأثیرگذار در راحتی انسان زمان خواب است که هر پتویی باید آن را داشته باشد، اما متأسفانه میبینیم بعضی از پتوها آنقدر خشک و زبر هستند که فرد یا ترجیح میدهد که پتو را روی بدن خود نیاندازد یا اگر از شدت سرما این کار را بکند، در تمام مدت احساس بدی خواهد داشت.
پتوهای کارخانه نگار یزد با نرمی و لطافت بی نظیر خود احساس خوشایند یک خواب دلچسب را به شما هدیه میدهند.
پتوهای پریما نگار یزد طرح های خیلی متنوعی دارند. این پتو به تنهایی با بیش از ده طرح مختلف تولید میشود که هر یک از این طرح ها نیز با رنگ بندی متنوعی تولید میشوند.

طراحی پتو پریما نگار یزد
در واقع باید بگوییم که طراحان پتو پریما تمام رده های سنی و تمام سلایق را در خلق طرح و نقش های روی این پتو در نظر گرفته اند. این پتو با طرح های متفاوتی مثل طرح الوان، طرح گل، طرح پروانه و… تولید میشود.
کارخانه نگار یزد برای آن دسته از افراد که از پتوهای پر نقش و نگار استفاده نمیکنند و بیشتر پتوهای ساده را میپسندند نیز فکرهایی کرده است.
این کارخانه پتو پریما را به صورت تک رنگ نیز تولید میکند. پتوی تک رنگ پریما به صورت گل برجسته تولید میشود تا در کنار رنگ های زیبا و باکیفیتی که این پتو را آذین کرده اند، باعث زیبایی بیشتر آن شود.
دور تا دور پتوهای پریما نگار یزد دوردوزی میشود که در حفظ تار و پود و نخ کش نشدن پتو نقش دارد. از طرفی حالتی زیباتر به پتو پریما میدهد.
پتوهای پریما به چند دلیل هیچ وقت پرزدهی ندارند: اول از همه الیاف باکیفیتی که در تولید آنها استفاده شده، دوم دستگاه های استاندارد که تار و پود پتو را به صورت منسجم و یک دست با هم پیوند میزنند.
همین انسجام و یک دستی الیاف باعث میشود که پتو هیچ وقت دچار پرزریزی نشود، حتی بعد از بارها شست و شو و سال ها استفاده، پتو همچنان مثل روز اول خود باقی میماند.
پتوهای پریما نگار یزد شست و شوی خیلی راحتی دارند، چون با دست و ماشین لباس شویی قابل شست و شو هستند.

نکات مربوط به صادرات پتو

نکات مربوط به صادرات پتو

پتوها به چند دسته نمدی، مینک، راشل و… تقسیم میشوند.
برای تولید پتوها از الیاف مختلفی میتوان بهره برد. مثلاً میتوان با استفاده از هر یک از الیاف پلی استر، پنبه، پشم، آکرلیک و… پتو تولید کرد.
امروزه از تمام این الیاف برای تولید انواع پتو میتوان بهره مند شد. مثلاً برای تولید پتوهای مینک هم از الیاف پلی استر، آکرلیک و هم الیاف پشمی میتوان استفاده کرد. برای تهیه پتوهای راشل نیز به همین منوال میتوان عمل کرد.
هر یک از پتوهای نمدی، راشل و مینک و… موارد کاربرد خود را دارند. مثلاً شاهد استفاده از پتوهای مینک در بیمارستان ها و پادگان های نظامی با تعداد گسترده هستیم که کشورهای زیادی نیز پتوهای مینک را از ایران برای این گونه مصارف خود خریداری میکنند یا مثلاً شاهد استفاده ای وسیع از پتوهای راشل در تمامی خانه ها، مسافرخانه ها، هتل ها و هر جای دیگری هستیم.
پتوهای راشل چون نسل جدید پتو هستند و نسبت به پتوهای دیگر زیبایی و لطافت بیشتری دارند، استقبال از آنها خیلی خوب بوده است.
برای صادرات پتو شما باید ابتدا پتویی که تمام فاکتورهای لازم را داشته باشد، انتخاب کنید. قطعاً اگر شما با هر تاجر یا هر کشوری که کار میکنید، پتویی نامناسب به آن ارائه کنید، برای بار دوم دیگر با شما کار نخواهند کرد. پس ابتدا سعی کنید بهترین نوع پتو را انتخاب کنید که ما در همین مطلب یکی از بهترین و پرفروش ترین پتو های صادرات را به شما معرفی کردیم.

خرید پتو پریما نگار یزد
همچنین شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر یا شناخت بیشتر پتوها با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید یا مطالب دیگری که در خصوص انواع محصولات ما است را در سایت مطالعه فرمایید.
نکته بعدی که در مورد صادرات پتو باید به آن توجه کنید، انتخاب مقصدی درست است. در حال حاضر خیلی از کشورها هستند که تمایل زیادی برای خرید پتوهای ایرانی دارند. شما باید این کشورها را شناسایی و کار صادرات پتوی خود را در آنها پیگیری کنید تا موفقیت های لازم را در کارتان کسب کنید و در اثر انتخاب مقصد نامناسب با شکست مواجه نشوید.
مورد بعدی هم در خصوص انتخاب صحیح است. شما باید سعی کنید هر یک از پتوها را با توجه به نوع الیاف و اینکه پتو در طبقه پتوهای مینک است یا راشل و… به بازار هدف مناسب خود عرضه کنید.
برای کسب اطلاعات از میزان فروش انواع مختلف پتو، کشورهای متقاضی و بیشترین متقاضیان هر یک از انواع پتوها با کارشناسان با تجربه مجموعه ما در ارتباط باشید.

صادرات پتو پریما نگار یزد

صادرات پتو پریما نگار یزد

حال که ویژگی های پتو پریما نگار یزد و نکات مهم در امر صادرات پتو را برای شما توضیح دادیم، بهتر است در مورد صادرات پتو پریما نیز توضیحاتی داده شود.
پتو پریما نگار یزد از همان ابتدای ورودش به بازار نظر مردم ایران را به خود جلب کرد. واقعاً میتوانیم بگوییم که پتو پریما نگار یزد پتویی فوق العاده است؛ این پتو هر آنچه که برای با کیفیت بودن نیاز هست را در خود دارد.
بعد از مدتی که این پتو فروش فوق العاده زیادی در بازار ایران داشت؛ بازرگانان و تاجران ایرانی همینطور مجموعه نگار یزد تصمیم به ارائه این محصول به کشورهای دیگر گرفتند.
ایران چند سالی هست که در امر صادرات محصولات نساجی خود مراودات خوبی با کشورهای آسیایی به ویژه کشورهای همسایه دارد.
محصولات نساجی ایران که پتو یکی از آنهاست، با کیفیت بالا و زیبایی بی نظیر خود مشتریان زیادی را در خارج از کشور به خود جلب کرده اند.
ایران در بین تمام کشورهای همسایه اولین کشوری بود که توانست نسل جدید پتوها را با کیفیت و طراحی خیلی زیبا تولید کند. سال ها بعد از ایران، کشورهای دیگر نیز موفق به تهیه دستگاه های مخصوص تولید پتو راشل شدند و این پتوها را نیز تولید کرده اند، اما ایران چون خیلی زودتر از آنها موفق به انجام این کار شده بود، روز به روز پیشرفت بیشتری داشته و محصولات باکیفیت تری را تولید کرده است. همین امر باعث شده که صادرات پتوهای ایرانی خیلی پررونق باشد.

پتو پریما نگار یزد
پتو پریما نگار یزد از جانب کشورهای زیادی متقاضی دارد و مدام شاهد بیشتر شدن تعداد سفارشات برای پتو پریما هستیم. شما نیز اگر در این حوزه مشغول به فعالیت هستید یا قصد ورود به آن را دارید، ما پتو پریما نگار یزد را برای صادرات به شما پیشنهاد میکنیم.
فروش پتو پریما نگار یزد برای صادرات ترانزیتی از جانب مجموعه ما انجام میشود. این مجموعه به طور مستقیم با کارخانه نگار یزد در ارتباط بوده و پتو پریما را با بهترین کیفیت از درب کارخانه تهیه میکند.
به نوعی میتوان گفت که مجموعه ما دفتر فروش معتبر کارخانه نگار یزد است که شما با تهیه پتو از این مجموعه امتیازاتی دریافت خواهید کرد.
اولین مورد مشاوره های رایگان و دقیقی است که کارشناسان با صبر و حوصله در اختیار شما قرار میدهند. هر یک از مشتریان که پرسشی در خصوص صادرات پتو پریما داشته باشد، میتواند از مشاوران ما راهنمایی های لازم را دریافت کند.
دومین مورد تخفیفات خیلی خوبی است که برای خریداران در نظر گرفته میشود. هرچه میزان سفارش شما بیشتر باشد، به تبع تخفیفات بهتر و بیشتری توسط مجموعه برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

قیمت پتو پریما
پتوهای پریما به طور کلی قیمت خوبی دارند و خیلی گران نیستند. شما با خرید این پتو از مجموعه ما تمام واسطه ها را حذف خواهید کرد و میتوانید این محصول را به قیمت تولیدی خریداری کنید.
از مزایای دیگری که شرکت در اختیار مشتریان ثابت و همیشگی خود قرار میدهد، حمل رایگان سفارشات تا محل تحویل است.
به جز امر صادرات اگر برای فروشگاه کالای خواب خود، برای خرید جهیزیه یا برای هر امر دیگری نیاز به خرید پتو دارید؛ پتوهای پریما نگار یزد با توجه به نکات گفته شده بهترین انتخاب هستند. شما از خرید پتو پریما به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد. جهت خرید پتو پریما برای هر یک از موارد فوق نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120997034
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت عرضه پتو نگار یزد

به دلیل تقاضای بالای پتوهای نگار یزد از سوی مشتریان، شرکت های عرضه پتو نگار …

Call Now Buttonتماس بگیرید