دیبافت
خانه / پتو مسافرتی / فروش انواع پتو مسافرتی ژله ای با طرح فانتزی

فروش انواع پتو مسافرتی ژله ای با طرح فانتزی

آیا شما میدانید که پتو مسافرتی ژله ای چیست؟ آیا شما میدانید موارد مهم در انتخاب پتو مسافرتی ژله ای چه هستند؟ آیا شما نحوه تشخیص پتو مسافرتی ژله ای با طرح فانتزی اعلا را از نمونه های بی کیفیت آن میدانید؟ آیا شما با فروشگاه های کارخانه این محصول آشنایی دارید و مزایای خرید از آنها را میدایند؟ آیا شما روش خرید انبوه پتو مسافرتی ژله ای فانتزی را میدانید؟

پتو مسافرتی ژله ای
موضوع مطلب امروز ما در خصوص فروش انواع پتو ژله ای فانتزی و پتوهای مسافرتی است. آن دسته از افرادی که خیلی مسافرت میروید و آن دسته از کسانی که دائم عادت دارید پتو همراهتان باشد یا دور شما پیچیده شده باشد، پیشنهاد میکنم حتماً تا انتهای متن با ما باشید.
در این مطلب ابتدا قصد داریم به همه سؤالات بالا پاسخ دهیم و در کنارش کاربردها و مشخصات پتوهای ژله ای و مسافرتی را برای شما همراهان گرامی شرح دهیم.
پتو که در زمره وسایل شخصی هر فرد محسوب میشود، کاربردهای زیادی نیز برای هریک از ما دارد. افزون بر کابردهایش همه ما به‎شدت پتوی خود را دوست داریم و به آن وابسته هستیم. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که مثل بنده اگر پتویتان عوض شود، مثل همیشه به خواب راحت نروید.
بعضی افراد هستند که میزان وابستگی خیلی زیادی به پتو دارند. شاید یکی از شمایی که این مطلب را میخوانید، زیاد وابسته به پتوی خود باشید یا افرادی از نزدیکان و دوستان خود را بشناسید که این گونه باشند. در مورد این جور افراد یک جمله معروف وجود دارد که شاید شما هم شنیده باشید، اصولاً به هر کسی که خیلی از پتو استفاده میکند، میگویند، «هر وقت که تو رو میبینیم پتو دورت پیچیدی».
مطلب امروز ما برای همین افراد و افرادی که زیاد مسافرت میروند، میتواند بسیار مفید باشد.

پتو مسافرتی ژله ای

پتو مسافرتی ژله ای چیست

قطع به یقین همه شما پتوهای مسافرتی را میشناسید، تاکنون از آنها استفاده کرده اید و میدانید چه ویژگی هایی دارند. به خصوص اگر اهل سفر باشید و پتویی که همراه خود میبرید برایتان اهمیت داشته باشد، حتماً باید با انواع مختلف و برندهای تولیدکننده این مدل پتوها نیز آشنایی داشته باشید.
حال اگر بخواهیم پتو ژله ای را برای شما توصیف کنیم، باید این گونه بگوییم که پتوهای ژله ای، پتوهای جدیدی هستند که چند سالی میشود که به بازار عرضه شده اند. این پتوها وزن و حجم زیادی ندارند و همین سبکی آنها است که کارایی آنها را بیشتر و بهتر میکند.
شاید بتوان این گونه گفت که پتوهای ژله ای اولین بار دقیقاً برای شمایی که زیاد از پتو استفاده میکنید، طراحی شدند. ویژگی بارز دیگری که پتوهای ژله ای دارند و بی ارتباط با نام آنها نیز نیست، نرمی و لطافت بی نظیر آنها است.
همانطور که دیده اید، ژله ها حالت بامزه ای دارند که وقتی قاشق ژله را در دهان خود میگذارید، حس خیلی خوشایندی به شما دست میدهد. پتوهای ژله ای نیز به همین ترتیب عمل میکنند، هنگام استفاده از این پتوها به خاطر نرمی، سبکی و لطافت خیلی خوبی که دارند، احساس بی نظیری به شما میدهند.
پتوهای ژله ای اولین بار با این سبک و سیاق تولید شدند، اما کم کم انواع مختلفی از آنها تولید و راهی بازار شد. پتوهای ژله ای کم کم به صورت های پتو ژله ای گوسفندی، پتو ژله ای فانتزی، پتو ژله ای مسافرتی، پتو ژله ای یک نفره، دو نفره و… تولید شدند و در اختیار مشتریان قرار گرفتند.

انواع پتو مسافرتی ژله ای
پتوهای ژله ای به هر صورتی که تولید شوند؛ نرمی، لطافت و سبکی از آنها جدا نمیشود. شاید برخی از انواع پتوهای ژله ای قدری نسبت به بقیه نمونه های آن سنگین تر باشند، اما به طور کلی از تمامی انواع پتوهای دیگر سبک تر هستند.
پتو مسافرتی به خودی خود سبک است، حال اینکه پتوهای مسافرتی به سبک پتو ژله ای تولید شده اند، سبکی آنها همچنان باقی است، اما میزان نرمی و لطافت آنها افزایش چشمگیری نسبت به پتوهای مسافرتی عادی داشته است.
پتوهایی تحت عنوان پتو ژله ای فانتزی تولید میشوند. شما با شنیدن کلمه فانتزی چه چیزهایی در ذهنتان نقش میبندد؟
قطعاً اکثرا شما وسایلی جینگول مینگول با رنگ هایی جذاب و زیبا در ذهنتان تداعی میشود. پتوهای فانتزی نیز به همین صورت هستند که البته خود به چند دسته تقسیم میشوند.
طرح های پتوهای فانتزی ژله ای به چند دسته تقسیم میشود. این طرح ها در عین حال که جذابیت و زیبایی خود را حفظ میکنند، در کنارش سعی کرده اند که متناسب با رده های سنی مختلف و کاربردهای گونانگون تهیه شوند. پتوهای ژله ای فانتزی را افراد نوجوان، جوان، بزرگسال و حتی افراد مسن میتوانند استفاده کنند.
طرح های این پتوها به گونه ای هستند که تمام این رده های سنی با سلایق و روحیات مختلف در دامنه آنها قرار بگیرند. از طرفی این پتوها رنگ بندی متنوعی نیز دارند. تمام رنگ های پتوهای ژله ای فانتزی هم زیبایی و درخشش خاصی در خود دارند، به علاوه آنقدر متنوع هستند که همه افراد رنگ مورد علاقه خود را بتوانند خریداری کنند. مثلاً پتو ژله ای به گونه ای تولید شده است که جوانان، افراد مسن، خانم ها، آقایان، کسانی که رنگ شاد دوست دارند، کسانی که رنگ های سنگین تر و تیره تر دوست دارند و… همگی در دایره تنوع این پتوها قرار بگیرند.
پتوهای ژله ای مسافرتی فانتزی نیز دسته ای از پتوهای ژله ای فانتزی هستند که طرفدران زیادی هم دارند. در مورد میزان سبکی، نرمی و لطافت آنها که توضیح دادیم.

اکنون به مشخصات دیگر این پتو میپردازیم.

اکنون به مشخصات دیگر این پتو میپردازیم.

پتوهای ژله ای فانتزی مسافرتی با استفاده از الیاف خیلی مرغوبی تهیه میشوند که اگر این چنین نبود، آنها تا این اندازه نرم و لطیف نبودند. الیاف مرغوب و خالص پتوهای ژله ای فانتزی مسافرتی باعث افزایش چشمگیری در کیفیت این پتو هم هستند. این پتو الیافی متراکم و منسجم دارد که هم کیفیت پتو را بالا میبرند و هم پتو به مرور زمان دچار پرزریزی یا نخ کشی نمیشود.
پتوهای ژله ای فانتزی مسافرتی قابلیت شست و شو دارند. این پتوها را به روش معمول دستی میتوانید بشویید، اما علاوه بر اینکه قابلیت شست و شو با ماشین لباس شویی را هم دارند، چون وزن آنها خیلی کم است، از ماشین لباس شویی های معمولی حتی کم گنجایشی که در خانه دارید هم میتوانید برای شست و شوی آنها بهره ببرید.

چند نکته که هنگام شست و شوی پتوهای ژله ای فانتزی مسافرتی باید حتماً به آنها توجه کنید

چند نکته که هنگام شست و شوی پتوهای ژله ای فانتزی مسافرتی باید حتماً به آنها توجه کنید

• از آب با دمایی مناسب استفاده کنید. استفاده از آبی که دمای زیادی دارد میتواند باعث آسیب به تار و پود نه تنها پتوهای ژله ای بلکه همه انواع پتو شود. این نکته ای است که هنگام شست و شوی همه پتوها باید به آن دقت کنید.
• نکته بعدی ماده شوینده مناسب است. استفاده از ماده های شوینده ای نامناسب مثل پودرهای لباس شویی که خیلی زبر هستند، میتواند از میزان نرمی و لطافت پتوی شما بکاهد. پس بهتر است که از نرم کننده ها یا مایع های لباس شویی مناسب استفاده کنید.
• قبل از شست و شو نیز پتو را باید به خوبی تکان دهید تا هیچ گونه ذره خارجی روی پتو نباشد، چون میتواند هنگام خیس شدن پتو بین الیاف ها گیر کند و بیرون آوردن آن سخت خواهد بود.
• برای خشک کردن پتوهای ژله ای نیز با توجه به الیاف پتو باید این کار را انجام دهید. بعضی الیاف را باید در نور خورشید خشک کنید، برخی دیگر را باید در سایه و جایی به دور از تابش مستقیم نور خشک کنید. بسته به اینکه پتوی شما از چه نوع الیافی تهیه شده است، باید خشک کردن آن انجام شود. این مورد که در مورد هر پتویی تخصصی است، در برچسب های شست و شوی پتو درج شده و شما میتوانید به آن مراجعه کنید.

ویژگی پتو مسافرتی ژله ای
ویژگی دیگری که پتوهای ژله ای فانتزی مسافرتی دارند، بسته بندی کاربردی آنها است. بسته بندی این پتو به صورت ساک هایی جمع و جور و باکیفیت برای پتوهای مسافرتی میتواند کار فرد مسافر را خیلی راحت کند. چون هم بسته بندی کیفیت خوبی دارد و در حین سفر به آسانی آسیب نمیبیند و به تبع از رسیدن هرگونه آسیب به پتو نیز جلوگیری میکند و هم با وجود ساکی دسته دار که کم حجم است، جا به جایی پتو نیز راحت انجام میشود.
پتو مسافرتی ژله ای با طرح فانتزی مسافرتی یک شاخصه دیگر نیز دارند که امروزه تقریباً در همه پتوها دیده میشود، در واقع وجود چنین ویژگی برای همه پتوها جزو فاکتورهای اصلی یک پتوی خوب به شمار می آید. این ویژگی ضد حساسیت بودن پتوهای ژله ای فانتزی است.
هر پتویی که فاقد این ویژگی باشد، ممکن است برای فرد مشکل به وجود بیاورد و شخص دیگر بعد از آن نمیتواند از این چنین پتویی استفاده کند. پس بهتر است که همان ابتدای کار پتویی ضد حساسیت بخرید که پتوهای ژله ای فانتزی این ویژگی را دارند.

ابعاد پتو مسافرتی ژله ای
پتوهای ژله ای مسافرتی ابعاد یک نفره و دو نفره دارند.
پتوهای ژله ای فانتزی مسافرتی و سایر پتوهای ژله ای به صورت معمولی و گل برجسته تهیه میشوند.
پتوهای ژله ای باکیفیت و اعلا تمام این ویژگی هایی که گفتیم را دارند. پس هنگام خرید به تمام نکاتی که ذکر شد توجه کنید تا پتویی اصل خریداری کنید.
وقت آن است که از کاربردهای پتو ژله ای فانتزی صحبت کنیم. اولین کاربرد آن که در طول متن مشخص شد این است که از این پتو برای مسافرت هایتان میتوانید بهره ببرید؛ اما کاربردهای دیگر این پتو بیشتر در اختیار کسانی است که مدام پتو دور خود پیچیده اند. خیلی از ما مخصوصاً در سرمای زمستان به غیر از زمان خواب و استراحت اکثر ساعات روز از پتوی خود استفاده میکنیم، مثلاً زمان کار با موبایل، تماشای تلویزیون، کتاب خواندن، رفت و آمد به حیاط وسط سرمای زمستان، حتی ممکن است همین الان یکی از شمایی که این مطلب را میخوانید، پتو روی خود انداخته باشید. پتوهای ژله ای فانتزی با وزن کمی که دارند و در عین حال خیلی نرم هستند، باعث میشوند که شما بتوانید هنگام انجام تمام این کارها و فعالیت های دیگری از این قبیل، از پتوی خود بدون هیچ گونه احساس سنگینی استفاده کنید.
کارایی دیگر پتوهای ژله ای به خصوص در فصل های سرد سال که شاید در بعضی مناطق بدون پتو نتوان سر کرد، اما سنگینی پتوهای معمولی مانع درست انجام دادن کارهایمان میشوند یا اینکه خیلی احساس راحتی هنگام استفاده از آنها در زمان بیداری نداریم، به چشم می آید.
همچنین افرادی که تمایل شدیدی به استفاده از پتوهای سبک هنگام استراحت و خواب شبانه دارند، میتوانند به جای استفاده از پتوهای معمولی از پتوهای ژله ای فانتزی استفاده کنند.

فروش انواع پتو مسافرتی ژله ای با طرح فانتزی

فروش انواع پتو مسافرتی ژله ای با طرح فانتزی

فروش انواع مختلف پتوهای ژله ای در مراکز زیادی انجام میشوند. برخی از این مراکز مثل نمایندگی ما برای فروش پتوهایشان درگاه های متفاوتی را در نظر گرفته اند. مثلاً شما میتوانید هم به شکل حضوری و هم به صورت تلفنی یا اینترنتی این محصول را تهیه کنید.
خرید اینترنتی پتوهای ژله ای فانتزی مسافرتی این روزها رونق زیادی داشته است، چرا که خرید به این صورت خیلی از معایب خریدهای حضوری را ندارد. جهت خرید پتوهای ژله ای فانتزی مسافرتی شما میتوانید با این مجموعه در تماس باشید. مجموعه ما بهترین، باکیفیت ترین و زیباترین انواع پتوهای ژله ای فانتزی را با قیمت کارخانه در اختیار شما قرار میدهد.
برای اطلاع از نحوه خرید انواع پتو مسافرتی ژله ای با طرح فانتزی و قیمت نمونه های مختلف این پتو با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
کارشناسان ما توضیحات و راهنمایی های لازم جهت خرید پتو ژله ای فانتزی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120997034
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش پتو تک نفره ژله ای

شرکت پخش پتو تک نفره ژله ای مسافرتی

پتو تک نفره ژله ای از جمله کالاهایی است که شرکت دیبافت اقدام به پخش …

Call Now Buttonتماس بگیرید