دیبافت
خانه / پتو افرا / فروش انواع پتو افرا با تخفیف ویژه

فروش انواع پتو افرا با تخفیف ویژه

فروش ویژه پتو افرا به روش های مختلفی در کشور انجام می شود. این محصول از بهترین های حوزه کالای خواب بوده؛ و به نوبه خود انواع مختلفی دارد. به طور کلی پتوی افرا، نرم، سبک و کم حجم است. همانند سایر محصولات مشابه، انواع پتو افرا با قیمت های گوناگونی در بازار به فروش می رسند. اما از طریق مراکز معتبر می توان این رو انداز را با تخفیف ویژه خریداری کرد.فروش انواع پتو افرا با تخفیف ویژه

معرفی ارزان ترین قیمت پتو افرا با بهترین کیفیت

معرفی ارزان ترین قیمت پتو افرا با بهترین کیفیتدر بازار کالای خواب ایران، شاهد فروش انواع و اقسام پتوهای داخلی و خارجی می باشیم. اکثر مردم تمایل به خرید پتو ایرانی با تخفیف دارند. برای این کار می توان به حراجی ها و مراکز اصلی توزیع محصول مراجعه نمود.

یکی از بهترین و باکیفیت ترین پتوهای موجود در بازار، پتوی افرا می باشد. از جمله ویژگی های آن می توان به سبک و کم حجم بودن اشاره کرد. همچنین این پتو از جنس الیاف میکروفایبر بوده؛ که مقاومت بسیار خوبی دارد.
اما معرفی ارزان ترین قیمت پتو افرا با بهترین کیفیت، کار نسبتاً مشکلی خواهد بود. زیرا این کالا نیز همانند سایر اقلام مشابه به نوبه خود انواع مختلفی دارد.
در حالت کلی عوامل زیر می توانند؛ تا حدودی تعیین کننده قیمت پتو باشند:

 • تکی یا دو نفره بودن
 • یک یا چند لایه بودن
 • طرح و رنگ
 • ضخامت
 • نحوه خرید و فروش

در مورد تاثیر روش فروش بر قیمت، باید گفت؛ که بهترین راه جهت خرید انواع پتو افرا با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان، مراجعه مستقیم به مرکز اصلی تولید یا نمایندگی عمده پخش می باشد.

بهترین عرضه کننده بدون واسطه پتو افرا

بهترین عرضه کننده بدون واسطه پتو افرادر حال حاضر انواع مدل های پتو افرا در فروشگاه های معتبر سراسر کشور عرضه می شود. اما پاسخ به این سوال که بهترین عرضه کننده این محصول چه کسی است؛ تا حدی مشکل به نظر می رسد. چرا که در حال حاضر افراد و مراکز زیادی نقش نماینده فروش پتو افرا را بازی می کنند.
اما به طور کلی می توان گفت؛ که بهترین عرضه کنندگان بدون واسطه پتو، بخش قابل توجهی از امورات تجاری خود را به صورت اینترنتی و غیر حضوری انجام می دهند. عرضه مستقیم و بدون واسطه، بیشتر مورد توجه کسانی است؛ که قصد خرید عمده پتو را دارند.
شایان ذکر است؛ که عرضه اینترنتی و بدون واسطه محصولات افرا به میزان بالایی در وقت و هزینه خریدار و فروشنده صرفه جویی می کند. البته باید مرجع معتبری را جهت انجام این قبیل معاملات انتخاب نمود.
یکی از دلایل استقبال بازار از پتو افرا، نرمی و لطافت آن می باشد. همچنین این کالای خواب، مرغوبیت بسیار خوبی داشته؛ و با گذشت زمان کیفیت خود را از دست نمی دهد.

تجارت مستقیم انواع پتو ایرانی با کیفیت

تجارت مستقیم انواع پتو ایرانی با کیفیت خوشبختانه در حال حاضر شاهد تولید انواع پتو ایرانی با کیفیت در بازار می باشیم. این پتوها با محصولات مشابه خارجی برابری کرده و نرخ مناسب تری دارند. می توان گفت؛ که امروزه تجارت انواع پتوی ایرانی، رونق قابل قبولی یافته است.
این لوازم، بسیار متنوع بوده؛ و از جنبه های مختلف قابل دسته بندی هستند. پتو ایرانی گلدار و پتو ایرانی عروسکی از جمله محبوب ترین رواندازها به شمار می روند.

فروشنده پتو ایرانی، همواره با توجه به نیاز و سلیقه مشتری به معرفی این کالای خواب مهم می پردازد. نکته قابل ذکر این است؛ که تجارت مستقیم انواع پتو ایرانی باکیفیت نیز توسط عمده فروشان کالای خواب صورت می گیرد.
در تجارت مستقیم و بودن واسطه پتو، این محصولات ایرانی با قیمت مناسب تری به دست مصرف کننده می رسند. مخصوصاً اگر قصد خرید عمده آنها را داشته باشیم. فروشندگان خرده کالای خواب، مسئولین هتل ها و مراکز اقامتی از جمله مهم ترین خریداران عمده پتوی ایرانی هستند.

مرکز عمده فروشی پتو افرا درجه یک

مرکز عمده فروشی پتو افرا درجه یکمرکز عمده فروشی پتو افرا درجه یک، مدل های مختلف این کالا را با قیمت مناسب عرضه می کند. واضح است؛ که قیمت عمده هر کالایی به مراتب، پایین تر از قیمت جزئی آن است. 
از طریق مراکز معتبر فعال در زمینه فروش عمده پتو افرا، می توان ارقام مرغوب و درجه یک محصول را تهیه نمود.

شایان ذکر است؛ که در حال حاضر مراکز زیادی به عنوان فروشگاه پتو افرا فعالیت می کنند. اما همان طور که گفتیم؛ برخی از آنها به صورت انحصاری به کار پخش و فروش عمده آن می پردازند.

اما منظور از پتوی درجه یک افرا چیست؟
در پاسخ به این سوال باید گفت؛ به طور کلی پتوهای با برند افرا از کیفیت فوق العاده ای برخوردار بوده؛ و از لحاظ درجه مرغوبیت در سطح بالایی هستند. اما نکته مهم این است؛ که منبع صحیحی را برای خرید پتو افرا درجه یک انتخاب کنیم. مخصوصاً اگر قصد خرید این کالای خواب به میزان بالا را داشته باشیم.

برترین کارخانه پتو های طرح برجسته

برترین کارخانه پتو های طرح برجستهکارخانه پتو افرا را می توان به عنوان یکی از برترین کارخانه های پتوهای طرح برجسته معرفی نمود. البته در این کارخانه، مدل های دیگر پتو از جمله پتو افرا چهارفصل یا پتو افرا هوم نیز تولید می شوند.
اما به نظر می رسد؛ که پتوهای طرح برجسته طرفداران زیاد و مشتریان پر و پا قرصی دارند. شاید دلیل اصلی استقبال اغلب مردم از پتوهای طرح برجسته، زیبایی و خاص بودن آنهاست. زیرا امروزه مردم به شکل ظاهری اتاق خواب و لوازم موجود در آن بیش از پیش اهمیت می دهند.
از طرفی استفاده از یک پتوی نرم، لطیف و زیبا در هنگام خواب، می تواند؛ تا حدودی ایجاد کننده حس آرامش و راحتی باشد. این مسئله تاثیر زیادی بر داشتن خواب راحت و در نتیجه سلامت افراد خواهد نهاد.

ناگفته نماند؛ که از طریق کارخانه های برتر تولید کننده پتوی طرح برجسته می توان این لوازم را با نرخ مناسب تری تهیه کرد. پتوهای طرح برجسته به نوبه خود اقسام گوناگونی داشته؛ و در طرح ها و رنگ های متنوع تولید شده اند.

شرکت بزرگ تولیدی پتو افرا با قیمت عمده

شرکت بزرگ تولیدی پتو افرا با قیمت عمدهشرکت بزرگ تولیدی پتو افرا را می توان بهترین مرجعی دانست؛ که از طریق آن امکان خرید پتوی مرغوب با قیمت عمده فراهم است. البته احتمال دارد؛ که برخی از مشتریان عمده پتو، مستقیماً به کارخانه دسترسی نداشته؛ و طی کردن مسافت برای آنها مشکل باشد.
خوشبختانه امروزه با آمدن اینترنت به زندگی اقشار مختلف مردم، روش های خرید و فروش نیز تغییر کرده اند. به نحوی که به واسطه سایت های معتبر اینترنتی می توان انواع پتو افرا را به قیمت تولیدی تهیه کرد.

در واقع شرکت بزرگ تولیدی پتو افرا، بخش قابل توجهی از محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می کند. اغلب خریداران عمده پتو افرا از خرده فروشان تشکیل شده اند. این اشخاص همواره به دنبال مراکز اصلی تولید و توزیع می باشند؛ تا از این طریق بتوانند؛ بهترین پتوهای موجود را با قیمت عمده خریداری کنند.

برترین سایت خرید پتو افرا با طرح متنوع

برترین سایت خرید پتو افرا با طرح متنوعبرترین سایت خرید پتو افرا، این وسایل را با طرح های متنوع ارائه می دهد.
همان طور که در بخش های قبل تا حدودی اشاره شد؛ امروزه بخشی از کار تجارت کالای خواب به واسطه سایت های معتبر اینترنتی انجام می گیرد. اما باید دقت کرد؛ که از منبع معتبری جهت کسب اطلاع در مورد انواع پتو و قیمت آنها کمک بگیریم. سایت برتر فعال در زمینه خرید و فروش پتو افرا، دارای راه های ارتباطی مناسب و فعال می باشد. این یکی از مهم ترین ویژگی های مراکز مجاز اینترنتی است.

در مورد نحوه فعالیت فروشگاه پتو طرحدار نیز می توان از طریق سایت های اینترنتی معتبر اطلاعات کسب کرد. اغلب مردم پتوهای طرح دار افرا را به ارقام ساده و تک رنگ ترجیح می دهند.

لازم به ذکر است؛ که استفاده از سایت خرید پتو افرا با طرح متنوع، مزایای زیادی دارد. مثلاً در وقت افراد صرفه جویی می کند. همچنین در این روش، مشتریان به طور مستقیم با تولید کننده یا مسئول پخش کالا ارتباط برقرار کرده؛ و این کار باعث حذف هزینه های واسطه گری می شود.

فروشنده اصلی پتو افرا تک نفره در بازار

فروشنده اصلی پتو افرا تک نفره در بازارپتوهای موجود در بازار را می توان به دو دسته کلی تک نفره و دو نفره تقسیم نمود. بی تردید پتو افرا نیز از این قاعده مستثنی نبوده؛ و در ارقام مختلف یک و دو نفره تولید می شود. در واقع فروشندگان زیادی در زمینه عرضه پتو افرا تکنفره، فعالیت می کنند.
اما فروشنده اصلی این پتو در بازار چه کسی است؟ مسلماً در جواب به این سوال نمی توان نام یک شخص خاص و یا حتی یک شرکت را ذکر نمود. از طرفی بازار هر شهر و منطقه ای، تفاوت های زیادی با مراکز خرید شهرهای دیگر دارد. به عبارت بهتر قبل از هر چیز باید به شرایط بازار آن نقطه از کشور توجه کرد.
اما نکته قابل ذکر در مورد فروشندگان اصلی پتوهای تک نفره افرا در بازار شهرهای مختلف کشور، این است؛ که اغلب این افراد در کنار روش های سنتی فروش، به شیوه های مدرن تجارت الکترونیک نیز توجه می کنند.

سایز های مختلف پتو افرا تک رنگ

سایز های مختلف پتو افرا تک رنگهر چند که در حال حاضر پتوی افرا از لحاظ طرح و رنگ بسیار متنوع بوده؛ و همواره رواندازهای زیبایی با نقوش زیبا و رنگارنگ تولید می کند؛ اما تعدادی از مردم استفاده از پتوی تک رنگ را ترجیح می دهند. 
انتخاب پتوهای ساده و یک رنگ، مسئله ای سلیقه ای بوده؛ و دلایل مختلفی دارد. به عنوان مثال برخی افراد ممکن است؛ بر اساس سبک دکوراسیون محل زندگی و اتاق خواب خود دست به چنین انتخابی بزنند.

در هر صورت انواع پتو تک رنگ افرا در سایزهای مختلف، تولید و روانه بازار گشته است. بدیهی است؛ که این محصول در رنگ های گوناگون ساخته می شود. در نتیجه هر کس با توجه به رنگ روتختی و سایر لوازم موجود در اتاق خواب، می تواند؛ پتوی مورد نظر خود را انتخاب کند.

در ادامه به ذکر چند مورد از رایج ترین سایزهای موجود برای پتو تک رنگ افرا خواهیم پرداخت:

 • ۲۲۰*۱۶۰
 • ۲۴۰*۲۰۰
 • ۲۲۰*۱۸۰
 • ۱۸۰*۱۴۰
 • ۲۲۰*۱۸۰
 • ۱۳۰*۱۰۰

مدل های جذاب دخترانه پتو افرا

مدل های جذاب دخترانه پتو افراگاهی اوقات شاهد این مسئله هستیم؛ که ارقام مختلف پتو افرا با عناوینی مثل پتو پسرانه و دخترانه عرضه می شوند. به نظر می رسد؛ که این رو اندازها بیشتر جهت کودکان و نوجوانان تهیه شده اند.
پتو دخترانه نیز همانند لباس خانم ها از طرح های زیبا و متنوع تری برخوردار است. این مدل های جذاب را می توان در کلیه فروشگاه های بزرگ کالای خواب سراسر کشور مشاهده کرد.

لازم به ذکر است؛ که امروزه روش های جالبی جهت تهیه پتو دخترانه متنوع وجود دارد؛ که برخی از آنها تا حدودی مدرن می باشند. منظور، همان شیوه خرید اینترنتی و غیر حضوری است.

سوای از مدل های جذابی که برای پتوهای افرا وجود دارد؛ این لوازم دارای ویژگی ها و مزایای زیر می باشند:

 • از الیاف میکروفایبر (بادوام و مقاوم) ساخته شده اند.
 • ضد حساسیت بوده؛ و پوست را تحریک نمی کنند.
 • گرمای مناسبی را ایجاد می کنند.
 • نرم و راحت
 • مقاوم در برابل شست و شو
 • داشتن ضخامت مناسب
 • سبک و کم حجم (حمل راحت در ساک یا چمدان)
 • تنوع در طرح و رنگ
 • دوردوزی بسیار خوب

ویژگی کیفیتی پتو نوزادی ایرانی

ویژگی کیفیتی پتو نوزادی ایرانیپتو نوزادی، یکی از وسایلی است؛ که هر کس برای سیسمونی کودک خود خریداری می کند. خوشبختانه هم اکنون پتوهای نوزادی ایرانی موجود در بازار، کیفیت مطلوبی دارند. به نحوی که نیازی به خرید کالاهای مشابه خارجی احساس نمی شود.

در مورد ویژگی های کیفیتی انواع پتو نوزادی ایرانی باید گفت؛ که مسئله نرمی، لطافت و سبک بودن این پتوها بسیار مهم می باشد. ناگفته نماند؛ که یک پتوی نوزادی خوب و مناسب، باید دارای قابلیت گرم کنندگی بالایی باشد. 
از آنجا که پتوی یک نوزاد و کودک شیرخوار بیش از پتوی بزرگسالان نیاز به شست و شو دارد؛ یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید، باید به آن توجه کرد؛ مقاومت رو انداز در برابر شستشوی زیاد است.

یکی از باکیفیت ترین کالاهای خواب کودک، پتو افرا نوزادی می باشد. این پتوها در طرح ها و رنگ های مورد علاقه بچه ها تولید شده اند. داشتن نقوش کارتونی و فانتزی سازگار با روحیه کودکان از جمله مشخصات پتو نوزادی ایرانی است.

چگونه پتو با کیفیت را تشخیص دهیم؟

چگونه پتو با کیفیت را تشخیص دهیم؟تقریباً همه مردم در هنگام خرید وسایل خواب خود به دنبال پتو جنس خوب هستند. اما به راستی چگونه پتو با کیفیت را تشخیص دهیم؟
قبل از جواب دادن به سوال مطرح شده، باید گفت؛ که انتخاب پتو تا حدودی به شرایط خانه و سبک زندگی بستگی دارد. به عنوان مثال اگر عادت به گرم کردن منزل به میزان قابل توجه داشته باشیم؛ پتوهای دو لایه خارجی گران قیمت چندان به کار نمی آیند.

در حال کلی فاکتورهایی مثل جنس، اندازه، وزن پتو و مدل، مسائلی هستند؛ که باید در هنگام خرید به آنها توجه کرد. به نظر می رسد؛ که سخت ترین کار تشخیص کیفیت پتو از لحاظ جنس و نوع بافت باشد.
به عنوان یک توضیح کلی می توان گفت؛ که یک پتوی جنس خوب با فشار انگشت و رها کردن آن، سریع به حالت اول بر می گردد. البته شاخصه هایی مثل کیفیت رنگ یا نحوه دوردوزی پتو نیز تا حدودی مهم هستند.
یکی از بهترین پیشنهادات درباره محصولات باکیفیت این حوزه، پتو افرا اصفهان است.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پتوی افرا یک نفره

قیمت پتوی افرا یک نفره از طریق فروشگاه اینترنتی و بازار آنلاین آن بخواهید. بهترین …

پاسخی بگذارید