دیبافت
خانه / پتو مسافرتی / عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه

عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه

از پتوهای مسافرتی چه میدانید؟ آیا انواع پتو مسافرتی را میشناسید؟ از عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه چه میدانید؟ خواب مهم ترین فعالیت زیستی است، که به طور معمول یک سوم شبانه روز ما را به خود اختصاص میدهد که این درصد در افراد مختلف کم و زیاد میشود. در آدمی اهمیت به خواب از دیر باز بوده، چرا که از نظر روان شناختی، ساعاتی که ما به خواب میرویم، مغزمان فرصت پیدا میکند تا اطلاعاتی که در طول روز دریافته را بازیابی کند و به خود استراحت بدهد، این استراحت مغز، سبب کم شدن استرس و اضطراب در طول روز میشود و آرامش خیال را برای انسان فراهم می آورد.

همین امر سبب شده تا خواب و هر آنچه که به آن مربوط است از اهمیت بالایی برخورد شود، و همواره آدمی برای داشتن خوابی سالم تمامی تلاش خود را به کار گیرد. برای داشتن خوابی سالم، لازم است، زمینه‌ یک خواب خوب را فراهم کنیم، که فراهم کردن زمینه مناسب برای خواب مستلزم داشتن کالاهای خواب با کیفیت است. کالاهای خواب از آنجا که سبب بالا رفتن کیفیت خواب میشوند؛ مسئله ای بسیار حائز اهمیت اند، و داشتن کالای خواب مناسب در میان عموم مردم مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است که همین امر دلیل بر افزایش تولید روز افزون این کالا در انواع و اقسام طرح و با کاربردهای متفاوت شده است.

 عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه

اما آن قسم از کالاهای خواب که نسبت به مابقی از اهمیت ویژه تری برخوردار اند، پتوها هستند. درواقع پتو یا همان روانداز کالایی محبوب و دوست داشتنی درمیان منسوجات خواب است که بسیار نیز پرفروش واقع شده و کاربردی ترین نوع کالای مربوط به خواب به حساب میرود. پتوها بر اساس نیاز بازار در انواع و اقسام طرح، تولید و به بازار فروش عرضه میشوند که در این میان پتوهای مسافرتی که مورد بحث این مقاله نیز هستند، خریداران فراوانی دارند، پتوهای مسافرتی در انواع مختلفی تولید میشوند، که پرفروش ترین آنها عبارت اند از:

پتو مسافرتی ژله ای: پتوهای ژله ای برای آن دسته از افرادی که طالب گرمای زیادی نیستند، بسیار گزینه مناسبی به شمار میروند، این پتوها به علت وزن سبکی که دارند، همواره به راحتی قابل شست و شو بوده و حمل آسانی نیز دارند، همین راحتی بسیار فراوان این منسوج، توانسته توجه همگان را به خود جلب نماید و همواره خریداران خاص خود را در بازار فروش کسب کند.

پتو مسافرتی حوله ای: امروزه پتو مسافرتی حوله ای توانسته طرفداران فراوانی پیدا کند، این نوع پتو که به تن پوش حوله ای نیز شهرت دارد، در میان مردم بالاخص بانوان، علاقه مندان فراوانی پیدا کرده است، پتوهای مسافرتی حوله ای نسبت به دیگر پتوها از گرما بخشی بیشتری برخوردار اند و بیشتر در فصول سرد سال مورد استفاده قرار میگیرند، صد البته نرمی و لطافت از ویژگی های بارز پتوهای مسافرتی حوله ای به شمار میرود.

 عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه

پتو مسافرتی پنبه ای: الیاف پنبه ای برای تولید پتوها بهترین گزینه اند و در واقع در تولید تمامی پتوها از این الیاف استفاده میشود که در برخی کمتر و در برخی دیگر بیشتر است، الیاف پنبه ای به علت خاصیت گرما دهی که دارند، بهترین گزینه تولید پتو هستند؛ از همین رو از آنها برای تولید بسیاری از پتوها استفاده میشود.

در این میان پتو مسافرتی های پنبه ای، که در دو نوع ساده و ارگانیک تولید میشود؛ تماما از الیاف پنبه ای اعم از طبیعی و مصنوعی در ساخت خود بهره میبرد، که معمولا به علت حساسیت های پوستی و تنفسی که افراد در برابر پنبه از خود نشان میدهند، در تولید این منسوج به جز پتو مسافرتی ارگانیک که تمام پنبه است و برای قشر خاصی مورد مصرف قرار میگیرد، از الیاف مصنوعی در تولید استفاده میشود.

این پتوها بسیار گرم، نرم و راحت اند و به علت استفاده از پنبه خالص نسبت به دیگر پتوهای مسافرتی کمی گران تر اند. از همین رو عموم مردم از پتوهای ارگانیک پنبه ای کمتر استفاده میکنند و بیشتر پتوهای پنبه ای ساده یا دیگر پتوها را خریداری مینمایند.

پتو مسافرتی چهار خانه: پتوهای مسافرتی چهار خانه که قرار است در این مطلب بیشتر به توضیح و تشریح آن ها بپردازیم، از جمله ترند ترین پتوهای بازار فروش اند، این نوع منسوج به علت کاربردی بودن و باب میل بودن همگان، توانسته اند، نظر تمامی خریداران را به خود جلب نمایید، به گونه ای که میتوان به جرأت گفت؛ اولین گزینه برای خرید پتو مسافرتی در میان عموم مردم به طور قطع پتو مسافرتی چهار خانه است.

 عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه
عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه به علت نو آوری که درطرح و رنگ این منسوج هر روزه خرج میکنند؛ توانسته اند به راحتی بازار خرید پتوهای مسافرتی را در دست خود بگیرند و این محصول را به خانه همه مردم وارد کنند، به گونه ای که عضو ثابت خرید هر خانه ای به شمار برود.
پتو مسافرتی چهار خانه از وزن بسیار سبک برخوردار است و همین وزن سبک؛ سبب شده که همه جا در کوله افراد قرار بگیرد و برای هر مسافرتی گزینه اول سفر محسوب شود، همین سبکی وزن، کار شست و شوی این محصول را راحت کرده تا آنجا که مردم با خیال راحت از آن حتی به عنوان زیرانداز نیز استفاده میکنند و نگرانی برای شست و شوی آن ندارند. پتو مسافرتی چهار خانه که به پتوهای بهاره نیز شهرت دارد؛ به علت خنکی که دارند؛ بیشتر در فصل تابستان و بهار مورد استفاده قرار میگیرند.

این قسم از پتو به راحتی دمای بدن را حفظ میکند؛ نه سرمای استخوان سوز و نه گرمای کلافه کننده ای را به مصرف کننده القا میکند بلکه سبب ایجاد حس خوب خنکی و لطافت میشود. عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه در رنگ بندی آن نیز نهایت سلیقه را خرج کرده و در متنوع ترین رنگ ها، با ترکیب رنگ های سبک و مناسب؛ این محصول را به دست مشتریان عزیز میرسانند. اگر قصد خرید پتو مسافرتی را دارید و به دنبال بهترین عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه اید، این مقاله را تا انتهای مطلب مورد لطف قرار داده و مطالعه نمایید، تا به راحتی عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه و نحوه خرید این قسم از کالا را بشناسید و خریدی ایمن و مقرون به صرفه را با عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه تجربه نمایید.

 ویژگی های پتو مسافرتی
ویژگی های پتو مسافرتی

پتوهای مسافرتی از آنجا که در سفرها مورد استفاده قرار میگیرند؛ باید یک سری از ویژگی هایی را در بر بگیرند که در دیگر پتوها دیده نمیشود و حائز اهمیت نیستند؛ در این مطلب به این ویژگی ها به صورت کامل و جامع اشاره خواهیم کرد.

حمل آسان: مهم ترین ویژگی که پتوهای مسافرتی باید از آن بهره ببرند حمل آسان آنها است. این پتوها باید به گونه ای تولید شوند که به راحتی بشود آنها را در مسافرت ها با خود همراه کرد و در رابطه با حمل و نقل آنها مسئله ای پیش نیاید.

وزن کم : پتوهای مسافرتی باید وزن سبکی را در بر بگیرند تا به هنگام حمل، چمدان یا کوله را سنگین نکنند و از این جهت سبب ایجاد ناراحتی در مصرف کنندگان نشوند.

ظرفیت بالای شست و شو: از آنجایی که پتوهای مسافرتی در اغلب سفرها حتی پیک نیک های یک روزه خانوادگی مورد استفاده قرار میگیرند؛ بیشتر در معرض شست و شو اند، پس بهتر است‌ قابلیت شست و شوی بالایی را در بر بگیرند تا با شست و شوهای مداوم و پی در پی به رنگ و بافت آنها آسیبی نرسد.

تنوع در طرح و رنگ: پتوهای مسافرتی در انواع طرح و رنگ موجودند و عرضه کنندگان پتو مسافرتی آنها را با بالاترین تنوع طرح و رنگ به بازار فروش عرضه میدارند و باب طبع هر سلیقه ای، این منسوج تولید و روانه بازار میشود.

 ویژگی های پتو مسافرتی

ضخامت مناسب: این باور غلط که پتوهای مسافرتی از آنجا که ضخامت کمی دارند، پس نیازی نیست، گرما را حفظ نمایند و این قابلیت در آنها وجود ندارد، سبب میشود مردم فکر کنند که پتوهای مسافرتی گرما بخشی خوبی ندارند و این در واقع ویژگی آنها به حساب میرود، اما این نکته به کلی غلط است.
پتوهای مسافرتی با استانداردهای بهداشت جهانی تولید میشوند و ضخامت آنها بر حسب اندازه ای است که سازمان جهانی اعلام میکند و این نکته که بتوانند علاوه بر وزن کم گرما را هم به خوبی انتقال دهند در اندازه ضخامت آنها در نظر گرفته میشود و اگر شما غیر از این را مشاهده کردید، مطمئن شوید؛ پتوی بی کیفیتی را خریداری کرده اید در این امر بهتر است به عرضه کنندگان بنام این محصول برای خرید مراجعه نمایید تا مشکلی پیش نیاید.

عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه با در نظر گرفتن تمامی مواردی که در بالا به آنها اشاره شد؛ پتوهای خود را با بالاترین درجه کیفیت و مناسب ترین قیمت به بازار فروش عرضه مینمایند، اگر قصد خرید پتوی مسافرتی را دارید، بهترین گزینه برای شما خرید از عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه است ،چرا که با مواردی که در رابطه با پتوهای چهار خانه به آنها در این مطلب اشاره شد، همواره کیفیت و کارایی بالای این محصول را به شما نشان دادیم، پس اگر در امر خرید از ما کمک میخواهید، خرید از عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهارخانه بهترین نوع خرید است.

 از پتو تک لایه ای چه میدانید
از پتو تک لایه ای چه میدانید

پتوها در انواع مختلف تک لایه و دولایه به بازار عرضه میشوند که در این مطلب قرار است، در رابطه با پتو های تک لایه اطلاعات کافی را به شما انتقال دهیم؛ پس اگر تا کنون این مقاله توانسته برایتان مثمر ثمر واقع شود؛ تا انتها آن را مطالعه نمایید، تا اطلاعات شما در رابطه با پتوهای مسافرتی و عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه افزایش یابد.

پتوهای تک لایه در سایزهای مختلف یک نفره و دو نفره و همچنین پتوی کودک روانه بازار میشوند، از جمله ویژگی های مهم این پتوها وزن کم ،لطافت و تنوع در طرح و رنگ است که سبب محبوبیت این بافته میان عموم مردم شده است. پتوهای تک لایه ضخامت کمی دارند و همین امر سبب شده در فصل های تابستان و بهار بیشتر مورد استفاده قرار گیرند.

عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه، پتوهای خود را در هر دو نوع تک لایه و دو لایه روانه بازار فروش میکنند و شما میتوانید به راحتی پتو مسافرتی چهار خانه مورد نظر را در هر سایز و نوعی، اعم از تک لایه یا دو لایه از عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه تهیه نمایید.

میزان گرما انواع پتو مسافرتی

میزان گرما انواع پتو مسافرتی

ضخامت و جنس پتو دو عامل مهم در تعیین گرمای پتوهای مسافرتی اند، اینکه در تولید این پتوها از چه جنسی بهره گرفته شده است، بسیار حائز اهمیت است، چرا که مثلا پتوهای پنبه ای گرما را بهتر از پتوهای کتانی منتقل میکنند، پس بسته به درجه گرمایی که برای خرید پتو مد نظرتان است، پتو را در همان جنس تهیه نمایید.

توجه به ضخامت پتو از دیگر عوامل مهم در تعیین میزان گرمای پتوهای مسافرتی است در واقع پتوهای مسافرتی نیاز نیست که همانند دیگر پتو بسیار گرم عمل نمایند چرا که علاوه بر گرما توجه به وزن آنها نیز مسئله ای مهم است. درمیان پتوهای مسافرتی، پتوهای چهار خانه قابلیت حفظ دمای بدن را به خوبی دارا هستند و میزان گرمایی که منتقل میکنند نه زیاد و کلافه کننده است و نه کم و آزاردهنده. پس اگر قصد خرید پتویی با میزان گرمای مناسب را دارید؛ بهتر است پتوی خود را از عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه بخواهید.

 بررسی تخصصی بازار پتو مسافرتی چهار خانه
بررسی تخصصی بازار پتو مسافرتی چهار خانه

در میان پتوهای مسافرتی، پتوهای چهار خانه از محبوبیت بیشتری برخوردار اند که همین امر سبب میشود؛ تولید این منسوج جنبه تخصصی تری به خود بگیرد. پتوهای مسافرتی چهار خانه هم به صورت تک لایه و هم دو لایه دربازار موجود اند که پرکاربردترین سایز آنها سایزهای:
۱۹۰*۱۴۰
۲۲۰*۲۴۰
که بیشترین میزان فروش را به خود اختصاص داده اند. همان طور که بارها در این مطلب به این موضوع اشاره شد، پتوهای مسافرتی چهار خانه وزن مناسبی دارند و همین وزن کم، سبب شست و شو و حمل راحت آنها شده است. در واقع وزن این پتوها ما بین ۳۲۰ گرم تا ۱۵۰۰ گرم قابل تغییر است که مرسوم ترین آنها پتو مسافرتی چهار خانه با وزن ۷۲۰ گرم است که اعتدال را رعایت کرده و وزن مناسبی را در برگرفته است.
اما نکته آخر در رابطه با پتوهای مسافرتی چهار خانه جنس این نوع منسوج است که بیشتر از الیاف پلی استر تولید میشوند و این الیاف به علت ویژگی های که دارند؛ از جمله ضدحساسیت بودن و ثبات رنگ بالا به بهترین گزینه برای تولید پتوهای مسافرتی چهار خانه تبدیل شده اند.
عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه این امکان که پتوی مورد نظر را هم به صورت عمده و هم تکی خریداری نمایید، در اختیارتان قرار داده اند و شما میتوانید با سفارش عمده از عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه به صورت مستقیم، پتو را با قیمت بسیار به صرفه تری تهیه نمایید. در این مقاله سعی شد؛ شناخت شما را از پتوهای مسافرتی و عرضه کنندگان پتو مسافرتی چهار خانه افزایش دهیم تا این مقاله برایتان مثمر ثمر واقع شود.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129677312
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع پتو مسافرتی ژله ای با طرح فانتزی

فروش انواع پتو مسافرتی ژله ای با طرح فانتزی

آیا شما میدانید که پتو مسافرتی ژله ای چیست؟ آیا شما میدانید موارد مهم در …

Call Now Buttonتماس بگیرید