دیبافت
خانه / پتو نوزاد / عرضه مستقیم پتو نوزاد ایرانی

عرضه مستقیم پتو نوزاد ایرانی

پتو نوزاد ایرانی، یکی از بهترین وسیله هاست که می توانید برای سیسمونی فرزند عزیزتان تهیه کرده و برای آن خوابی راحت را به ارمغان بیاورید. در این بخش به عرضه مستقیم پتو نوزاد ایرانی و مطالبی پیرامون این موضوع می پردازیم.

عرضه مستقیم پتو نوزاد ایرانی

پتو نوزاد ایرانی

نوزاد شما، پوستی بسیار حساس دارد. پتو یکی از وسایل بعد از لباس های فرزند شماست که به صورت مستقیم با بدن آن ها ارتباط دارد.
بهترین پتو نوزاد ایرانی :

  •  پتویی بسیار نرم و لطیف
  • بدون پرز ریزی
  • و ضد آلرژیک است.

اگر می خواهید پتوی بسیار زیبا و با کیفیت برای نوزاد خود تهیه کنید، حتما این ۳ خصوصیت و خصوصیت های دیگری که به اطلاع شما می رسانیم را به هنگام خرید آن ها در نظر داشته باشید.

عرضه مستقیم پتو نوزاد ایرانی

انواع جنس پتوی نوزاد ایرانی

پتوی نوزاد ایرانی، از جنس های مختلفی تشکیل شده اند. این پتو ها، معمولا یا پشمی بوده و یا پشم شیشه ای. پتوی پشمی، به دلیل نرمی بسیار عالیی که دارد، بیشتر مورد پسند مادران ایرانی بوده. اما باید در نظر داشته باشیم که نرمی پتو تنها عامل خوبی نیست که بشود به آن توجه کرد. پتو باید با پوست نوزاد شما بسیار هم خوانی داشته باشد. از این رو می توانیم به پتو های پشم شیشه ای یا پتو ها ی ارگانیک اشاره کنیم. پتو های پشم شیشه ای برای جلوگیری از بیماری های پوستی و عارضه های پوستی بسیار مناسب است. در کنار آن، پتو های ارگانیک، با اینکه قیمت نسبتا بالایی دارد، اما ضد آلرژی است و قیمت بالای آن نباید مانعی شود که از این محصولات استفاده نشود.
با دانستن این مشخصات در مورد پتو نوزاد، خریدی بسیار عالی را می توانید با خود به همراه داشته باشید.

عرضه مستقیم پتو نوزاد ایرانی

نکاتی مهم در هنگام خریداری پتو نوزاد

نکاتی مهم در هنگام خریداری کردن پتو نوزاد ایرانی وجود دارد که حتما باید به آن ها توجه کرد. اولین نکته این است که باید به بسته بندی پتو توجه کرد و نشانه استاندارد بودن آن را دید. اگر دارای نشانه استاندار بود، می تواند گفت پتوی مناسبی است.
دومین نکته که برای پتو نوزاد بسیار مهم است، قابلیت شست و شو آن است. اگر پتوی مورد نظر شما قابلیت شست و شو نداشته باشد، از نظر بهداشتی اصلا قابل استفاده نیست. زیرا کودک شما ممکن است به هر نحوی این پتو را کثیف کرده و این پتو نیاز به شست و شو داشته باشد.
باید در نظر داشت محصول خریداری شده در هنگام شست و شو، دچار تغییر سایز نشود و کیفیت خود را از دست ندهد.

عرضه مستقیم پتو نوزاد ایرانی

حال که با مشخصات پتو نوزاد ایرانی آشنا شدید، به عرضه مستقیم پتو نوزاد ایرانی می پردازیم.
می توانید این پتو را از طریق فروشگاه های سطح شهر به صورت مستقیم به مصرف کنندگان عرضه کنید.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پتوی نیکو باف نوزاد

پتوی نیکو باف نوزاد بهترین و ارزان ترین پتوی نوزاد را در فروشگاه آنلاین خود …