دیبافت
خانه / پتوی گلبافت / شرکت توزیع پتو گلبافت تک نفره

شرکت توزیع پتو گلبافت تک نفره

پتو گلبافت تک نفره یکی از برند های مطرح و شناخته شده در سطح بازار است که موفق شده با افزایش چشمگیری در زمینه تولید پتو گلبافت ساده و پتو گلبافت نوجوان و همچنین سایر طرح های دیگر به یکی از تولیدکنندگان صاحب نام در این صنعت تبدیل شود.

شرکت گلبافت با بکارگیری نیروهای متخصص و متعهد و همچنین شناخت دقیق از نیاز ها و علایق مشتریان خود به بالاترین میزان فروش در بین سایر رقبا در این حرفه دست یابد، گلبافت با تهیه و تولید پتو یک نفر و ارائه آن به بازار توانسته است بخش قابل توجهی از نیاز بازار را تامین کند.

شرکت توزیع پتو گلبافت تک نفره

اندازه پتو چقدر باید باشد؟

اندازه پتو چقدر باید باشد؟

همان طور که می دانید پتو در انواع و اقسام آن در طرح و مدل های گوناگون یکی از ملزومات و جزو واجبات زندگی روزمره همه ما می باشد، آن‌چه که در انتخاب این کالای مهم باید مدنظر قرار گیرد جدای از قیمت و طرح و رنگ اول جنس و نوع مواد اولیه بکار رفته در آن و سپس بهداشتی و سازگار بودن با بدن است.

یکی از سوال های که میزان فراوانی آن نیز کم هم نیست در مورد اندازه و سایز پتو می باشد، خیلی از مصرف کنندگان و مشتریان خواهان این مطلب هستند که اساسا و اصولاً اندازه و سایز آن باید چقدر باشد، در پاسخ به این مسئله باید گفت که باید از متخصصان و کارشناسان اهل فن این موضوع را جویا شد.

بر اساس تحقیقات انجام گرفته سایز پوست های تولید شده یک نفره باید ۲۲۰*۱۶۰ باشد و برای پتو دونفره نیز انداز آن ۲۲۰*۱۸۰ باشد، لازم به ذکر است که سایر پتو باید براساس معیارهای تولید باشد چرا که بزرگتر از حد معمول و یا کوچکتر از آن مصرف کننده را قطعا با مشکل مواجه خواهد نمود.

باید در نظر داشته باشید که نوع مصرف و چگونگی مصرف پتو را باید در زمان خرید مورد توجه قرار داد، به عنوان مثال برای زوج ها مناسبترین سایز همان پتو دونفره است، و برای افراد مجرد اندازه یک نفر بهترین سایز یک نفره خواهد بود.

بررسی قیمت انواع پتو گلبافت تک نفره

بررسی قیمت انواع پتو گلبافت تک نفره

یکی از مهمترین ملاک های خرید در زمان انتخاب هر کالا و جنسی مانند پتو قیمت تمام شده و نهایی آن است، شرکت گلبافت موفق شده است با بالا بردن میزان کیفیت و استفاده از مواد اولیه مرغوب و پایین آوردن هزینه های تولید در بین سایر شرکت های تولید کننده پتو و مشتقات آن بهترین و مناسب ترین قیمت را در سطح بازار به نام خود ثبت کند، و این نوع رضایت کندی مشتری به این نتیجه ختم می شود که امروزه کمتر خانه و خانواده ای را می توان یافت که از محصولات شرکت گلبافت استفاده نکند.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع پتو گلبافت پلی استر

پتو یک کالای خواب است که در انواع بسیار مختلفی وجود دارد و به فراوانی استفاده می شود. پتو گلبافت از بهترین انواع پتو و برترین برند این محصول است که کیفیت فوق ال

پاسخی بگذارید