دیبافت
خانه / پتو نرمینه / سفارش پتو نرمینه مسافرتی ساده تک رنگ

سفارش پتو نرمینه مسافرتی ساده تک رنگ

پتو یکی از ارکان اصلی برای داشتن خوابی راحت است به همین دلیل انتخاب آن بسیار مهم می باشد، حال اگر در مسافرت باشید نیاز است پتویی مخصوص تهیه کنید تا حمل آن راحت باشد. پتو نرمینه مسافرتی یکی از گزینه های مناسب برای سفر است که در بخش بعدی با مشخصات آن بیشتر آشنا خواهید شد. برای سفارش مستقیم پتو نرمینه مسافرتی ساده تک رنگ می توانید از طریق سایت اقدام کنید.

سفارش پتو نرمینه مسافرتی ساده تک رنگ

مشخصات پتو نرمینه مسافرتی تک رنگ

مشخصات پتو نرمینه مسافرتی تک رنگ کیفیت خواب شبانه هر فرد بر میزان انرژی روز بعدش اثر می گذارد، بدین گونه که اگر شما خواب راحتی نداشته باشید احساس کسل و خستگی بودن در طول روز می کنید. داشتن خواب راحت وابسته به عوامل مختلفی است که یکی از آن ها وسایل خواب مناسب است. حال این  شرایط زمانی که در مسافرت هستید بسیار مهم تر می شود.

جابه جایی و همراه کردن پتو به دلیل سنگین بودن و گرفتن فضای زیاد از جمله دغدغه های همیشگی افراد هنگام جمع کردن وسایل ضروری مسافرت است. به همین دلیل انتخاب یک پتو مسافرتی مناسب می تواند به راحتی این دغدغه را به خوبی حل کند.

اما پتو نرمینه مسافرتی دارای چه مشخصاتی است که با انتخاب آن می توان مسافرت راحتی داشت؟

اولین ویژگی این پتو وزن مناسب آن می باشد. بسیاری از پتوهای مسافرتی دارای وزن بسیاری هستند و این جابه جایی آن را دشوار می کند. اما پتو نرمینه وزن بسیار مناسبی دارد، علاوه بر وزن می توان به یک ویژگی شگفت انگیز آن اشاره کرد و آن نداشتن ضخامت زیاد ولی قدرت گرم کنندگی بالا می باشد.

الیاف های به کار رفته در این پتو سبک هستند و به خوبی می توانند بدن را گرم نگه دارند و چون نرم و منعطف هستند کم ترین فضا را به خود اختصاص می دهند و حتی شما می توانید به ازای هر فرد یک پتو مسافرتی با خود به همراه ببرید بدون آن که نگران کمبود فضا باشید.

جنس الیاف های این پتو از درجه کیفیت بالایی برخوردار است و به گونه ای نیست که حساسیت زا باشد و مشکلات پوستی یا تنفسی ایجاد کند، به همین دلیل با خیالی آسوده می توانید از آن ها استفاده کنید و خواب راحتی را تجربه نمایید.

کارخانه تولید پتو نرمینه مسافرتی ساده

کارخانه تولید پتو نرمینه مسافرتی ساده کارخانه پتو نرمینه به عنوان یکی از شناخته شده ترین تولیدی های پتو می باشد که سابقه درخشانی در تولید پتو نرمینه مسافرتی دارد. حال شما می توانید خرید خود را به طور مستقیم از کارخانه تولیدکننده انجام دهید، اینگونه هم خیالتان بابت اصالت محصول آسوده می شود و هم قیمت بسیار مناسب تری را خواهید پرداخت.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت صادراتی پتو نرمینه عروس

شرکت صادراتی پتو نرمینه عروس توانسته با صادرات این نوع کالای خواب ارزآوری خوبی را نصیب کند. نرمی و لطافت و همچنین مقاومت آن در برابر سرما باعث افزایش محبوبیتش ش

پاسخی بگذارید