دیبافت
خانه / پتو مرینوس / تولید انواع پتو مرینوس گل برجسته

تولید انواع پتو مرینوس گل برجسته

پتو مرینوس گل برجسته یکی ازمنسوجات کالای خواب است که در انواع رنگ و طرح تولید و عرضه میشود، این پتو با داشتن ویژگی های مثبت توانسته است به خوبی خود را در میان برندهای معروف پتویی و خارجی مانند؛ برندهای ترکیه ای و چینی یا کره ای نشان دهد، محصولات پتویی مرینوس با داشتن نرمی و لطافت بالا به شیوه های جدید تولید میشوند.
پتو مرینوس گل برجسته از الیاف های پلی استر، ویسکوز و الیاف ابریشم و نخ تولید شده است. در کارخانجات تولیدی این محصول ابتدا الیاف های ذکر شده را به یکدیگر ترکیب میکنند، تا بافت یکپارچه پتو ایجاد شود، سپس پتو به مرحله بافندگی هدایت شده تا با استفاده از ماشین بافندگی بر روی این پتو چله هایی ایجاد شود که هر کدام از این چله ها باعث گردش هوا میشوند، تا در مرحله بعد توسط دستگاه ریسندگی این چله ها به یکدیگر مستحکم شوند تا بافت پتو مقاومت بیشتری به خود بگیرد. تراکم الیاف ها و بافت پتو بسیار حائز اهمیت است، به صورتی که این پتو بعد از مراحل بافندگی و ریسندگی به مرحله دستگاه تثبیت بافت میروند و با تنظیماتی که بر روی این دستگاه صورت گرفته، وزن پتو به همراه تراکم الیاف ها و نوع بافت را به ما میدهد، این پتو در نوع بافت زیگزاگی یا لوزی یا مثلثی تولید میشود.
بعد از انجام مراحل فوق، بافت پتو به مرحله رنگرزی هدایت شده، تا با استفاده از ماشین آلات مدرن صنعتی و ترکیب رنگ های مناسب، بر روی این پتو حداقل مواد شیمیایی استفاده شود و به خود رنگ های زیبا و ترکیبی بگیرند، سپس پتو مرینوس گل برجسته به مرحله تثبیت رنگ هدایت میشود تا با تثبیتی که بر روی این پتو صورت گرفته است با استفاده مداوم و شست وشو فراوان رنگ های این پتو نروند و دچار رنگ رفتگی یا ساییدگی نشوند، سپس پتو به خط استریلیزه هدایت شده، تا با استفاده از مواد ضدعفونی به خوبی و پاکیزه از هر نوع آلودگی شوند. در این بخش علاوه بر استریلیزه، پتوها بازرسی میشوند تا اگر بافت خوب و تراکم آن ها دارای نقص است به مرحله قبل بازگردند.
سپس پتو با استفاده از ماشین برش در ابعاد تک نفره شامل ۱۲۰ در ۲۴۰ سانتی متر و وزن ۶۰۰ گرم، و ابعاد دو نفره شامل ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتی متر و وزن ۱۲۰۰ گرم، و پتو مخصوص نوزادان با ابعاد ۸۰ در ۱۰۰سانتی متر و وزن ۲۰۰ گرم برش داده میشوند تا در بسته بندی های کیف مانند، تعبیه شده و به سراسر کشور ارسال گردند.

از پتو مرینوس چیزی می دانید

از پتو مرینوس چیزی می دانید

امروزه برندهای بسیار زیادی از پتو در بازار وجود دارند، یکی از برندهای با کیفیت تولید شده داخل کشور شامل برند پتو مرینوس میشود، این پتو با داشتن طراحی دلنواز و زیبا علاوه بر مرغوبیت، میتواند گزینه مناسبی برای پتوهای کودکان و نوزادان و عموم مردم باشد. وظیفه ما در قبال حمایت از تولیدات داخلی خرید این محصولات بوده و باید تا جاییم که بتوانیم از خرید محصولات خارجی و برندهای دیگر خودداری کنیم، تا علاوه بر اَرز آوری و رشد اقتصادی درون کشور، باعث شاغل شدن بسیاری از هموطنان عزیزمان شوند، چرا که هر چه قدر تقاضای خرید این محصول افزایش یابد به همان نسبت نیروی بیشتری برای تولید و ارسال این محصول نیاز است.
امروزه متاسفانه بسیاری از سودجویان با تولید و عرضه برندهای تقلبی در میان برندهای معتبر مانند برند مرینوس توانسته اند، سود گزافی بدست بیاورند. در این میان خریداران پتو باید بسیار به خرید این محصولات دقت کنند؛ زیرا به صورت میانگین هر فرد در طول شبانه روز یک سوم الی دو سوم از ساعات شبانه روز را به خواب مشغول بوده و در این میان بیشتر از هر وسیله ای؛ پتو با پوست و بدن مصرف کننده در ارتباط است. استفاده از پتوی نامرغوب و نامعتبر تقلبی باعث میشود علاوه بر ضرر مالی، سلامتی ما در معرض خطر قرار گیرد. زیرا اگر از پتو با جنس نامرغوب استفاده شود باعث بیماری هایی مانند اگزما، التهاب پوستی، خارش پوستی و … برای فرد مصرف کننده میشود.
از ویژگی های دیگر این پتو میتوان به رنگ بندی متنوع و طرح های آن اشاره کرد، از پرفروش ترین رنگ های پتو مرینوس گل برجسته میتوان به رنگ هایی نظیر: لیمویی، قرمز، آبی، مشکی، قهوه ای و کرم، صورتی و… نام برد. رنگ های این پتوها بسیار دلنواز و زیبا بوده و شامل پتوهای تک رنگ یا ترکیبی از رنگ ها یا دو رنگ تولید میشود، این پتو را میتوانید در رنگ دلخواه خود و به صورت مستقیم از کارخانه تولیدی سفارش داد تا متناسب با رنگ دکوراسیون اتاق و منزلتان باشد.
طرح های این کالا شامل طرح های ساده، طرح فانتزی، طرح رمانتیک، طرح عروسکی، طرح دخترانه و… است. از نسل جدید این پتو میتوان پتوهای گل برجسته سه بعدی را دانست که دارای گل های زیبایی هستند، از جمله گل های به کار رفته در این پتو میتوان به گل محمدی، گل رز، گل یاس، گل سوسن، گل مریم و .. اشاره کرد. در نظر داشته باشید که میتوانید این پتوها را متناسب با گل دلخواه خود از کارخانه تولیدی مرینوس سفارش دهید.

چگونه از پتو ژله ای مراقبت کنیم

چگونه از پتو ژله ای مراقبت کنیم

پتو ژله ای یکی از تولیدات متنوع شرکت مرینوس است که در طرح های ساده و برجسته این پتو تولید و عرضه میشود، از انواع پتوهای تولید شده این شرکت میتوان به پتو نخی، پتو پنبه ای، پتو یکبار مصرف، پتو پلی استری، پتو ابریشمی و… اشاره کرد.
پتو ژله ای چیست؟ در پتو ژله ای از الیاف پنبه بیشتری در تولیدش استفاده شده و به همین دلیل با نام ژله ای شناخته میشود، این پتو در رنگ بندی گسترده و متنوع تولید و عرضه میشود تا خریداران بتوانند با دستی باز نسبت به انتخاب پتوی مورد نظر خود اقدام کنند.
نکته حائز اهمیت در مراقبت اولیه از پتو این است که انها در معرض اجسام تیز قرار ندهید، زیرا با قرار گرفتن و تماس با اجسام تیز و برنده باعث پارگی یا ساییدگی پتو میشود. پتو جزء منسوجاتی است که در تماس با بدن ما است و حتی در بیماری ها از آن استفاده زیادی میکنیم، با اینحال این پتوها میکروب به خود جذب کرده و باید در مدت زمان هایی مشخص شست و شو شوند، برای خرید پتو ابتدا بر روی مشخصات درج شده در بسته بندی پتو دقت بیشتر داشته باشید که پتوی مورد نظرتان قابلیت شست و شو دارد یا خیر، اگر نداشت تا حد زیادی از خرید انها خودداری کنید. یکی از پتوهای قابل شست و شو؛ شامل انواع پتو مرینوس گل برجسته است. این پتو را میتوانید با استفاده از ماشین لباسشویی یا به صورت دستی به همراه پودر ماشین لباسشویی یا نرم کننده ها شست و شو کنید، در روند شست و شو پتو به هیچ عنوان از مواد سفید کننده یا لکه بر استفاده نکنید زیرا استفاده از آنها منجر به رنگ رفتگی پتو میشود و آثار نامطلوبی را در پتو ایجاد خواهد کرد.
بعد از شست و شو پتو ابتدا آنها را به خوبی در جایی خشک پهن کنید تا طی گذشت ساعاتی آنها خشک شوند، در نظر داشته باشید پتو یا هر منسوج دیگری مانند لباس را در مدت زمان زیادی در معرض نور خورشید قرار ندهید، زیرا نور خورشید دارای اشعه فرابنفش بوده که منجر به سفیدی و رنگ رفتگی پتو مورد استفاده شما میشود.

پتو کودک باید از جنس پنبه باشد

پتو کودک باید از جنس پنبه باشد

یکی از تولیدات متنوع شرکت مرینوس تولید پتو کودکان است، کودکان تازه متولد شده تا ۲ سال بر اساس نیاز طبیعی بدنشان به طول میانگین ۱۲- ۱۵ ساعت در طول شبانه روز را میخوابند، کودکان رده سنی ۲ تا ۱۰ سال به طور میانگین حدود ۹ تا۱۰ ساعت استراحت دارند و نوجوانان ۱۰ تا ۱۸ سال به طور میانگین حدود ۸ تا ۹ ساعت استراحت میکنند. همچنین بزرگسالان ۲۰ سال به بالا به طول میانگین ۶ الی ۷ ساعت میخوابند در این محتوا بخش پتو کودک را میخواهیم شرح دهیم که بر اساس ارقام بدست آمده میتوان گفت آن ها بیشتر از سایر رده های سنی با پتو در تماس بوده و به همین علت باید از پتویی استفاده کنند تا از نرمی و لطافت بیشتری برخوردار باشد و آن پتو باید از جنس پنبه باشد.
این پتو با داشتن درصد زیادی از پنبه جز پتوهای مناسب برای کودکان و نوزادان است، کودکان با داشتن پوستی حساس و نازک باید از پتوهایی استفاده کنند که از کم ترین الیاف پلی استر در انها بکار برده شده است. در این صورت این پتو معیار مناسبی برای انتخاب کودکان خواهد بود، تا خود را به خوبی با پوست کودک وفق دهد. امروزه یکی از مشکلات خریداران پتو به خصوص والدین انتخاب پتو با جنس مرغوب و قیمت مناسب است، پتو کودک مرینوس گل برجسته نوزاد با داشتن قیمت مناسب توان خرید بسیاری از والدین را افزایش و میتوانند نسبت به خرید این پتو اقدام کنند. از ویژگی های دیگر این محصول میتوان به محبوس کردن گرما درون خود اشاره کرد.
طرح های پتو کودک مرینوس بسیار جذاب بوده و انها در طرح های عروسکی، فانتزی مانند طرح های میکی موس، آنا و السا، پلنگ صورتی، تام و جری و .. تولید میشوند.

فروشندگان انواع پتو مرینوس گل برجسته

فروشندگان انواع پتو مرینوس گل برجسته

امروزه فروشندگان زیادی در اقصی نقاط کشور برای عرضه پتو وجود دارند، شرکت تولیدی پتو مرینوس با مشاهده مورد استقبال گرفتن محصولات در سراسر کشور، تصمیم گرفت نمایندگی ها و شعب فروش انواع پتو گل برجسته را در شهرهای مختلف مانند تهران، یزد، اصفهان، قم، شیراز، کرمان، چابهار، کیش، همدان، کرمانشاه، تبریز و… تاسیس کند. با مراجعه به این فروشگاه ها میتوانید محصولات پتویی خود را متناسب با طرح و رنگ دلخواه خود به صورت خرده یا عمده خریداری کنید.
در زمان های قدیم برای خرید یک پتو مناسب نیاز به مراجعه حضوری به بازار و مراکز پخش این محصول بود، اما امروزه این پتوها را به راحتی میتوانید از درون خانه یا هر مکانی توسط تلفن همراه یا رایانه شخصی خود سفارش دهید، برای این روند کافی است عبارت” شرکت تولید انواع پتو مرینوس ” را جست و جو کرده و با مراجعه به سایت شرکت، از انواع این محصولات به همراه قیمت آنها را مطلع شوید. مزیت سفارش اینترنتی بدین صورت است که از جنس خریداری شده خود اطمینان دارید و با قیمت مقرون به صرفه تری این محصولات را خریداری میکنید، فروش استثنایی این پتوها با استفاده از تضمین بر روی پتوها انجام میشود و اگر آنها را از طریق کارخانه به صورت مستقیم سفارش دهید، ضمانت مرجوعی ۷ روزه را کسب خواهید کرد.

پتو مرینوس ارزان

پتو مرینوس گل برجسته ارزان

پتوهای مرینوس در گستره قیمتی متنوعی تولید میشوند، تا خریداران پتو بتوانند این محصولات را متناسب با بودجه خود خریداری کنند. جهت اطلاع از قیمت پتو مرینوس میتوانید به سایت شرکت تولیدی مراجعه کرده یا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید تا از انواع این محصولات به همراه قیمت آنها مطلع شوید.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129677312
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان پتو مرینوس طرح بالن

فروشندگان پتو مرینوس طرح بالن

پتو که یکی از نیازهای ضروری در هر خانه ‌ای است، برندها و فروشندگان بسیاری …

Call Now Buttonتماس بگیرید