دیبافت
خانه / پتو افراهوم / بزرگترین فروشنده پتو افراهوم با قیمت فوق العاده

بزرگترین فروشنده پتو افراهوم با قیمت فوق العاده

پتوها وسیله ای گرم کننده به شمار می روند که در بر اساس ضخامت در فصول مختلفی از سال، مورد استفاده قرار می گیرند. اصولاً از این نوع کالا در زمستان بیشتر کار گرفته می شود. اما پتو تنها رو انداز به شمار نمی رود، برخی حتی ترجیح می دهند تا به عنوان زیر انداز هم از آن کار بگیرند که البته بعضی از پزشکان نیز آن را توصیه می کنند. خلاصه این که در مدل های متفاوت پتو ارائه می شود. می توانید با مراجعه به بزرگترین فروشنده پتو افراهوم، که مدلی معروف است با قیمت فوق العاده آن را تهیه کنید. بزرگترین فروشنده پتو افراهوم با قیمت فوق العاده

مراکز پخش کننده پتو افراهوم به صورت اینترنتی

مراکز پخش کننده پتو افراهوم به صورت اینترنتی یکی از برندهای مطرح در زمینه ارائه پتوها، افرا نام دارد. این برند، مدل های گوناگونی از کالای خود را وارد بازار کرده و محصولات آن را می شود از طریق مراکز پخش کننده حضوری و غیر حضوری در هر جایی از کشور که هستیم، به دست آورد. از جمله مدل های پتو این مارک، هوم نام دارد که به افراهوم نیز مشهور می باشد. 

در هر صورت، شما می توانید هر ساعتی از شبانه روز وارد سایت های گوناگون اینترنتی شده و به سفارش پتو افراهوم چهار فصل و همین طور پتو افراهوم نوزادی و یا سایر محصولات دیگر بپردازید. پتوهای افرا، در تنوع بالایی تولید می شوند که رنگ های منحصر به فرد خود را دارا می باشند و جنس شان نیز عالی است. 

با همه این ها، اگر به دنبال یک پتو گرم، نرم، لطیف، بادوام و مرغوب هستید، بهترین گزینه همین مدل از محصول می باشد که در همه جا قابل دسترس است. انواع پتو افراهوم را از طرق مختلفی پخش و توزیع می کنند که یکی از روش های آن فروش آنلاین است. شما به منظور تهیه، بهتر است که سری به معتبرترین سایت ها بزنید. 

از این راه می شود پتو عروسکی، پتو ایرانی گلدار افراد و همین طور پتو افراهوم بهاره را هم به دست آورید. خلاصه این که پتوها نام ها و مدل های زیادی را دارا می باشند. 

جدول قیمت های انواع مختلف پتو افراهوم اعلا

جدول قیمت های انواع مختلف پتو افراهوم اعلاقیمت پتو افراهوم در بازار متفاوت اعلام می گردد. اگر می خواهید که تمام نرخ های این محصول را به دست آورید، نیاز است که جدولی از تولیدات آن درست کنید. این جدول به شما کمک می کند تا بیشتر پتوها را بشناسید، با مدل های آن آشنا شوید، بدانید که از چه جنس های تولید شده اند و سرانجام قیمت های شان چند است؟ 

البته همه این مواردی که در این جا به آن اشاره نمودیم، روی ارزش گذاری کالا تأثیر مستقیمی دارد. شرکت تولید کننده نیز همین موضوعات را در نظر می گیرد و سپس به تعیین قیمت محصولات خود می پردازد. در هر صورت، قیمت های پتو افراهوم را می شود از راه های متفاوتی به دست آورد. یکی از راه ها این است که سری به بازار بزنید. 

فروشگاه های کالای خواب زیادی را می شود پیدا نمود که این مدل از پتو را ارائه می دهند. آن ها نرخ های جدید را برای تان بیان می کنند و دلیل متغیر بودن نرخ ها را نیز اعلام می دارند. همین طور یکی از مراجعی که در آن فروش محصول به شکل گسترده ای صورت می گیرد، اینترنت است و از سایت های مختلف راحت به نرخ دست می یابید. 

قیمت باورنکردنی پتو ایرانی ساده درجه یک

قیمت باورنکردنی پتو ایرانی ساده درجه یکپتوی ایرانی، از جانب شرکت های مختلفی تولید می گردد. در کشورمان کارخانه جات متعددی را می توان یافت که در این حوزه فعالیت می کنند. آن محصولات خود را از الیاف مصنوعی و طبیعی می سازند که هر کدام شان باعث می شود تا پتوها از کیفیت های متفاوت برخوردار باشند. 

از جانب دیگر، اگر به دنبال پتو ساده درجه یک هستید و می خواهید آن را با قیمت باورنکردنی به دست آورید، خوب است که سری به بازارهای گوناگونی بزنید. در این بازارها فروشندگان پتو ها را در رنگ های گوناگونی برای تان عرضه خواهند کرد که از بهترین نوع نخ تولید شده و به نوعی پتو جنس خوب به شمار می رود. 

در هر حال، پتوهای ساده الوان گوناگونی دارند و به شکل ژله ای، حوله ای و غیره عرضه می شوند. از جمله رنگ های زیبای آن می شود به این موارد اشاره نمود: 

 • پتو ساده با رنگ قرمز 
 • پتو ساده با رنگ آبی 
 • پتو ساده با رنگ مشکی 
 • پتو ساده در رنگ سرمه ای
 • پتو ساده در رنگ فیروزه ای 
 • پتو ساده در رنگ نارنجی 
 • و غیره الوان دیگر 

خرید مستقیم انواع پتو افراهوم به قیمت تولیدی

خرید مستقیم انواع پتو افراهوم به قیمت تولیدییکی از راه هایی که می شود به قیمت تولیدی انواع پتو افراهوم را به دست آورد، خرید مستقیم کالا می باشد. برای این منظور می شود به خود تولید کننده مراجعه نمود. کارخانه دارای واحد های فروش می باشد که از طریق این، پاسخگوی مشتریان خود هستند و به این ترتیب مستقیماً پتو را به فروش می رسانند. 

البته بیشتر به این طریق می شود خرید عمده ای را انجام داد. اما راه های گوناگونی وجود دارند که خریداران تکی این برند، قادر خواهند بود تا بدون این که واسطه ای در میان باشد، بهترین نوع پتو افراهوم را به دست آورند. برای این منظور می شود به شعب رسمی شرکت سر زد که در شهرهای متفاوتی از کشورمان راه اندازی شده اند. 

آن ها به صورت عمده و جزئی کالا را برای مشتریان خود عرضه می دارند. از سوی دیگر، برخی از فروشگاه هایی هم به صورت مستقلانه در کار عرضه هستند. آن ها اعتبار ویژه ای دارند و محصلوات را مستقیماً از کارخانه به خانه انتقال می دهند. خلاصه این که می شود عرضه کنندگان مختلفی را جهت خرید مستقیم پتو افرا پیدا کرد. 

خرید به این طریق، مزیت های خاص خود را هم دارد. برای نمونه شما خواهید توانست که نوع اصل کالا را به دست آورید و همین طور به قیمت تولیدی آن را تهیه کنید. 

بالا ترین کیفیت پتو دو نفره افراهوم

بالا ترین کیفیت پتو دو نفره افراهوم پتوهای تولید شده توسط شرکت افراهوم، از نظر سایز با هم دیگر متفاوت هستند. همین طور می شود آن را به صورت تک یا دونفره به دست آورد. پتو افراهوم دو نفره با بالاترین کیفیت را می شود از خود شرکت تهیه کرد و یا به مراجع معتبر آن سر زد که در جای جای ایران به ارائه خدمات می پردازند. 

اما وقتی صحبت از یک پتو با کیفیت می شود، چه معیارهایی را باید در نظر گرفت؟ این پتوها چه خواصی دارند که سایر محصولات مشابه دارا نیستند؟ اول این که باید چنین پتویی را حتماً از مراجع با صلاحیت تهیه کرد. از جانب دیگر، پتوهای مرغوب، ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشند که برخی از آن ها را می شود این گونه بیان کرد: 

 1. از الیافت خوبی ساخته شده اند. 
 2. این الیاف باعث می شوند تا مصرف کننده به آن حساسیت نداشته باشد. 
 3. پتوها مرغوب، طبق استانداردها تولید می شوند و دارای نشان استاندارد ملی هم هستند. 
 4. عرض و طول شان مناسب است و به اصطلاح عامیانه، سرکجی ندارند. 
 5. از همه مهمتر این که قابل شستشو هستند و با دست و ماشین می شود آن ها را تمیز کرد. 
 6. دورشان را با پارچه های مرغوب و یا نخ های هم رنگ با زمینه پتو دوخته اند. 

تجارت ویژه پتو ایرانی با تخفیف ویژه در بازار

تجارت ویژه پتو ایرانی با تخفیف ویژه در بازارپتو، کالایی است که در فصول سرما کاربرد زیاد دارد. البته انواعی از آن وجود دارند که مواد استفاده شان گوناگون است. تفاوت ها باعث شده تا در بازار ما شاهد تنوع بسیار بالایی از این گونه کالای خواب باشیم. از طرفی، همان گونه که به آن اشاره کردیم، در این حوزه برندهای متفاوتی فعال هستند و فروش شان هم بالا است. 

در هر صورت، همه این ها سبب گردیده تا شاهد تجارت ویژه پتو ایرانی باشیم. البته برخی از فروشندگان با تخفیف های ویژه هم چنین محصولاتی را ارائه می دهند که به این طریق خواهیم توانست یک پتوی مرغوب و خوب را با بهترین قیمت ها تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهیم. 

روی هم رفته، ما شاهد صادرات پتو ایرانی به خارج از مرزها هم هستیم که این خود نشان می دهد تا چه اندازه بازار این محصولات گرم و پر رونق می باشد. در کل، بازار پتو بیشتر با نزدیک شدن فصول سرما داغ می شود و مشتریان زیادی برای تهیه کالای خوب، به فروشگاه های متفاوتی سر می زنند. 

صادر کنندگان پتو افراهوم به صورت عمده

صادر کنندگان پتو افراهوم به صورت عمدهشرکت های بازرگانی ای که به نوعی صادر کنندگان پتو هم به شمار می روند، خرید عمده پتو را در دستور کار خود قرار می دهند. آن ها به کارخانه های تولیدی مراجعه نموده و حتی سفارش کالا را نیز ارائه می دهند. 

یکی از برندهایی که به خارج از کشور صادر می شود، افراهوم است. در این زمینه خود تولید کننده و یا گروه های تجاری مختلفی فعال می باشند. عمدتاً شاهد این هستیم که کالاهای این شرکت به کشورهای همسایه ارسال می شود. در این حوزه، شرکت های سود خوبی به دست می آورند. 

در کل، برای صادرات، تنوع، کیفیت، رنگ بندی متفاوت و همین طور بسته بندی های مناسب، از الویت هایی می باشند که شرکت ها در نظر می گیرند. پتو صادراتی این مشخصات را نیز دارا می باشد. آن ها همین طور پیش از این که کالای خود را ارسال بدارند، وضعیت بازار را هم مورد بررسی قرار می دهند. 

فروشگاه فروش ویژه بهترین جنس پتو در کشور

فروشگاه فروش ویژه بهترین جنس پتو در کشوربا مراجعه به بازار، می توان فروشگاه پتو پسرانه، دخترانه و مخصوص بزرگسالان را پیدا کرد. آن ها بهترین پتو ایرانی را که از جنس های خوبی تولید شده اند، ارائه می کنند. اگر می خواهید که پتو قیمت مناسب را به دست آورید، خوب است سری به فروشندگانی بزنید که فروش ویژه را اعلام کرده اند. 

اما پتوها را می شود از نظر ساختاری به چند دسته تقسیم بندی کرد که آن ها عبارت می باشند از: 

 • پتوهای نخی 
 • پتوهای پشمی 
 • پتوهای مسافرتی 
 • پتوهای پشم شیشه ای 
 • پتوهای سربازی 
 • پتوهای پنبه ای 
 • و غیره 

معرفی انواع پتو افراهوم با طرح های مختلف

معرفی انواع پتو افراهوم با طرح های مختلفبرند افراهوم، پتوهایی را زیر نام های مختلفی و همین طور طرح های گوناگونی وارد بازار می کند. عمدتاً ما در بازار شاهد این هستیم که این مارک، کالایش را در رنگی ارائه می دهد. از جانب دیگر، به صورت برجسته و ساده نیز عرضه می شود. 

اگر بخواهیم آن ها را معرفی کنیم، می توانیم به پتو افرادهم چهار فصل، پتو ملانژ، ماکرو، شمد، پتو افراهوم بهاره، پتو نوجوان و غیره اشاره کنیم. هر کدام از آن ها الوان متنوعی را دارا هستند و از جنس های گوناگونی هم ساخته شده اند. در بافت این کالا، تولیدی پتو افراهوم از الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می کند. 

به این ترتیب پتو ایرانی طرحدار را می شود به راحتی در بازار با تنوع بالایی مشاهده و خریداری کرد. 

خوش رنگ ترین پتو برند افراهوم

خوش رنگ ترین پتو برند افراهومپتو برند افراهوم، در رنگ های متنوعی ارائه می شود که پیش از این، به آن ها اشاره کردیم. از طرفی، این مارک با در نظر داشت سنین مختلف و همین طور جنسیت ها، خوش رنگ ترین محصولات خود را ارائه می دهند. برای نمونه می شود با مراجعه به فروشنده پتو نوزادی افراهوم، بهترین الوان آن را تهیه نمود. 

همین طور برای دختران، پسران و در کل نوجوانان نیز رنگ های خوبی را در نظر گرفته که باعث شده فروش مناسبی هم داشته باشد و مورد استقبال قرار گیرد. 

رنگ در صنعت بافت پتو، مسئله ای مهم است و بهترین برندها، کالاهایی را که تولید می کنند، از رنگرزی خوبی برخوردار اند و هنگام شستشو، رنگ خود را از دست نمی دهند. 

ویژگی پتو چهار فصل افرا هوم برند ایرانی

ویژگی پتو چهار فصل افرا هوم برند ایرانییکی از مدل هایی که برند افراهوم ارائه می دهد، چهار فصل نام دارد. این پتو، در کنار نرمی و گرمایی خوبی که دارا است، در سایزهای متفاوتی تولید شده و به شکل یک نفره و دونفره نیز ارائه می گردد. 

از جمله ویژگی های آن می شود به رنگ های متفاوت آن اشاره کرد و در کنار این، می توان محصولات این برند ایرانی را با نرخ های ارزانی هم از نقاط مختلف کشور به دست آورد. از طرفی، این پتوها ضد حساسیت نیز می باشند که یکی دیگر از برگ های برنده آن به شمار می رود. 

مشخصات عمده پتو ایرانی با کیفیت

مشخصات عمده پتو ایرانی با کیفیتدر این مطلب، به شکل مبسوط و همه جانبه ای به این موضوع پرداختیم که یک پتوی خوب و مناسب، چه ویژگی ها و مشخصاتی باید داشته باشد. همین طور اشاره رنگ های متفاوت شان کردیم و گفتیم که سایزهای شان نیز با هم دیگر تفاوت های زیادی دارند. 

در هر صورت، می شود با مراجعه به مراکز مختلفی که در زمینه کالای خواب فعالیت می کنند، مشخصات عمده پتو ایرانی با کیفیت را از نزدیک مشاهده نمود و اقدام به تهیه محصولات نمود. 

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

پاسخی بگذارید