دیبافت
خانه / پتو نیکا / بزرگترین فروشنده معتبر پتو نیکا اعلا در ایران

بزرگترین فروشنده معتبر پتو نیکا اعلا در ایران

پتو نیکا برندی است بسیار اعلا در ایران که انواع رنگ و طرح مختلفی از آن را ارائه می دهد و به دلیل ویژگی های مورد قبولی که دارد در بین اقشار مختلف طرفداران زیادی دارد و به دلیل استقبال بی نظیری که از آن شده شاهد تولیدات روبه رشدی در این برند بوده ایم. برای خرید این پتو در بازار مراکز مختلفی و جود دارد و بزرگترین فروشنده پتو نیکا در ایران نیز متنوع ترین طرح ها را در اختیار دارد و خریدارانی که به دنبال طرح های متنوع هستند می توانند به این مرجع مراجعه کنند.

بزرگترین فروشنده معتبر پتو نیکا اعلا در ایران

آخرین قیمت به روز انواع پتو ایرانی صادراتی

آخرین قیمت به روز انواع پتو ایرانی صادراتیآخرین قیمت به روز انواع پتو ایرانی صادراتی را می توان از روش های مختلفی بدست آورد که این نرخ بنابر شرایط مختلفی فرق دارد و بسته به نحوه تولید و در هر منطقه ای متفاوت است و در عرصه پتو بین کیفیت و قیمت رابطه مستقیمی وجود دارد و هر چه پتو باکیفیت تر و درجه یک باشد مسلما گرانتر خواهد بود.

قیمت پتو در روند معاملات آن تاثیر بسزایی دارد و هر چه این قیمت کمتر باشد قدرت خرید مشتری بالا رفته و تعداد مراجعه کننده زیاد خواهد شد. پتو بسته به نمونه های آن قیمت های مختلفی دارد چون هر کدام دارای ویژگی های مختص به خود می باشد و نوع تک لایه آن و پتو مسافرتی ارزانترین نرخ را دارد.

قیمت پتو نیکا در صورتی که عمده و بدون واسطه خریداری شود ارزانتر است پتوهای دو لایه و دو نفره گرانتر است و هر چه مواد اولیه به کار رفته در آن طبیعی تر و مرغوبتر باشد دارای نرخ بیشتری خواهد بود.

شرکت عرضه بدون واسطه پتو نیکا

شرکت عرضه بدون واسطه پتو نیکاشرکت عرضه بدون واسطه پتو نیکا این محصول را مستقیم از تولیدی ارائه نموده و با کمترین قیمت آن را بدست مشتری می رساند و خرید بدون واسطه آن دارای کمترین نرخ است چون با حذف واسطه ها و دلال ها دست آنها را از این میان کوتاه نموده و قیمت ها را پایین می آورد.

چون مهم ترین عامل در بالا رفتن نرخ پتو دلال است که آن را خرید و فروش نموده و با دست به دست کردن آن سودی را برای خود اختصاص داده و قیمت را بالا می برد و بدین صورت است که خرید مستقیم پتو بسیار با صرفه بوده و از هزینه های اضافی نیز می کاهد.

 خریدار عمده پتو نیکا ارزان می توان به تولید کننده یا نماینده فروش آن در اقصی نقاط کشور مراجعه نمود و این محصول را به صورت سفارشی تهیه کرد و سایت های فروش آنها نیز جهت دسترسی راحتی که دارند ارائه دهنده بدون واسطه این محصول هستند.

کارخانه تولید بهترین پتو نیکا درجه یک

کارخانه تولید بهترین پتو نیکا درجه یککارخانه تولید پتو نیکا بهترین این محصول را با کیفیت درجه یک در دسترس مشتریان قرار می دهد و با عملکرد درست در این زمینه به بهترین نحو ممکن نیاز مشتریان را تامین می کند و با استفاده از تجهیزات بروز و دستگاه های پیشرفته و آزمایشگاه های بروزی که در اختیار دارد انواع پتو را طبق استاندارد و اصول بهداشتی طراحی و تولید می کند.

کارخانه پتو نیکا با تحت کنترل قرار دادن تمام فعالیت های موثر بر کیفیت و بهره مندی از توانمندی علمی و تخصصی اساس خط تولید را بر کیفیت پایه گذاری نموده و با استفاده از الیاف درجه یک و مواد اولیه مرغوب متناسب با نیاز مشتری و سلیقه او بهترین طرح و مدل را ارائه می کند.

این شرکت توانمند با شناخت بهترین مدل ها و پر فروش ترین آنها تولیدات خود را بالا برده و علاوه بر رفع نیاز داخلی کشور محصولاتش را در دیگر کشورها نیز صادرات خواهد نمود.

بزرگترین بازار فروش پتو نوزادی عمده ای

بزرگترین بازار فروش پتو نوزادی عمده ایبزرگترین بازار فروش پتو نوزادی عمده ای در نقاط مختلف کشور وجود دارد و انواع طرح و مدل های آن را در معرض فروش قرار خواهد داد و فروش عمده پتو نیز توسط واسطه ها صورت می گیرد که بنابر شغلشان در کار خرید و فروش این محصول و کسب سود می باشند.

جهت خرید پتو نوزادی باید به رنگ و مدل و جنس پتو توجه نمود و جنس آن به گونه ای باشد که به پوست حساس نوزاد آسیب نرساند و جنس آن باید تنفسی باشد تا در صورت افتادن بر روی سر کودک نفس کشیدن برای او راحت باشد و کودک دچار خفگی نشود.

پتو کودک پتو ویژه تکنفره است و باید از جنس پنبه باشد چون علاوه بر طبیعی و نرم بودن قابلیت تنفس بهتری دارد و پتو باید متناسب با منطقه آب و هوایی و فصول مختلف خریداری شود و در تابستان باید نازک و خنک و در زمستان ضخیم و نرم و گرم باشد.

ارزانترین مراکز فروش پتو نیکا

ارزانترین مراکز فروش پتو نیکاارزانترین مراکز فروش پتو نیکا در سطح کشور به صورت پراکنده و متمرکز دیده می شود که هر کدام به طرقی به فروش پتو با قیمت ارزان می پردازد و بیشتر آنها جهت بازاریابی و جذب مشتری این محصول را به حراج گذاشته و تخفیفات ویژه ای را ارائه می کند تا بتواند فروش خود را بالا ببرد. 

مراکزی مانند نمایندگی پتو ایرانی نیز پتو را به صورت مستقیم عرضه نموده و راهنمایی ها و آگاهی های لازمه را نیز در اختیار مشتری قرار می دهد تا بتواند با اطمینان بیشتری خرید کند. نمایندگی پتو نیکا با ارتباط مستقیمی که با تولید کننده و دیگر فعالان دارد پر فروش ترین مدل را معرفی نموده و به تولید بیشتر و بهتر آن کمک خواهد نمود.

پتو نیکا در مراکز دارای نمونه های مختلفی است که هر کدام ویژگی ها و مشخصه خاص خود را دارد و هر کدام از کیفیت های متنوعی برخوردار بوده و قیمت های متفاوتی خواهد داشت.

فروشنده اصلی پتو ایرانی مرغوب و ارزان

فروشنده اصلی پتو ایرانی مرغوب و ارزانفروشنده اصلی پتو ایرانی مرغوبترین و ارزانترین محصول را ارائه می کند چون اقدام به فروش این محصول بدون واسطه می کند. این مرکز با بررسی و شناخت کم و کیف بازار و با توجه مستمر به اصل مشتری مداری به فروش گسترده این محصول می پردازد و نقش مهمی را در این عرصه ایفا خواهد نمود.

پتو قیمت عالی در سایت های فروش نیز عرضه می شود چون هزینه فروش در این سایت ها بسیار کم می باشد و همین باعث پایین آمدن نرخ پتو خواهد شد. خرید از سایت ها بسیار باصرفه بوده و برای کسانی که به علت مشغله کاری وقت رفتن به بازار را ندارند گزینه مناسبی است.

با خرید پتوی مرغوب و درجه یک می توان سال های سال از آن استفاده نمود چون دارای طول عمر بالایی است و خریدار نیز باید متناسب با نیاز خود و با شناخت کافی از انواع نمونه ها آن را خرید کند.

انواع مختلف پتو گلدار با قیمت ارزان و جنس خوب

انواع مختلف پتو گلدار با قیمت ارزان و جنس خوبفروش انواع مختلف پتو گلدار با قیمت ارزان و جنس خوب در بازار بزرگ پتو انجام می شود و مراکز مختلفی هستند که دارای بورس پتو بوده و انواع برندها را در معرض فروش گذاشته و انواع پتو تکنفره نیکا را با بهترین قیمت عرضه می کنند.

 • پتو پنبه ای با مخلوط از الیاف مصنوعی مانند اکریلیک و پلی استر تولید می شود و بسیار گرم و نرم بوده و در دو نوع تک لایه مخصوص تابستان و دو لایه مخصوص زمستان تولید می شود و از گرمی و نرمی خوبی برخوردار است.
 • پتو ارگانیک از جنس پنبه خالص بوده و برای افرادی که به الیاف مصنوعی آلرژیک و حساسیت دارند گزینه مناسبی بوده قیمت بالایی دارد.
 • پتو پشمی به دلیل اینکه پشم گرما را در خود نگه می دارد بسیار گرم و مخصوص زمستان می باشد و به دلیل زبر و سنگین بودن بیشتر برای بزرگسالان تولید می شود.
 • پتو پشم شیشه ای به دلیل اینکه قابلیت تنفس خوبی دارد  و آلرژی زا نیست گزینه خوبی برای افرادی است که دارای حساسیت پوستی و ناراحتی تنفسی هستند.
 • پتو مسافرتی بسیار سبک و کم وزن و قابل حمل بوده و از الیاف مصنوعی تولید شده و قیمت های ارزانتری دارد.

فروش پتو نیکا با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب

فروش پتو نیکا با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسبفروش پتو نیکا باکیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب ارائه می شود به همین دلیل استقبال خوبی از آنها شده است و عروس و داماد ها اصلی ترین خریداران این محصول هستند. این پتو در انواع مدل های شیک و مدرن و لوکس وارد بازار می شود که در جشن ها و مناسبت ها نیز می توان آن را خریداری و به عنوان کادو به دوستان و آشنایان هدیه نمود.

خرید فروش پتو در کشور توسط انواع واسطه ها انجام می شود که جهت کسب سهم بیشتر در بازار در رقابت هستند و برای پیشی گرفتن از دیگر رقبا و بالا بردن فروش خود این محصول را با قیمت مناسب عرضه می کنند. تولید کننده نیکا نیز سعی نموده با عرضه مستقیم و ارزان مواد اولیه بدون کم کردن کیفیت محصول خود هزینه های اولیه را کاهش داده و پتو را با مناسب ترین قیمت عرضه کند.

بهترین فروشندگان پتو طرح عروسکی در بازار

بهترین فروشندگان پتو طرح عروسکی در بازاربهترین فروشندگان پتو طرح عروسکی در بازار به رضایتمندی مشتری توجه و مدلی را عرضه می کنند تا علاوه بر کیفیت مطلوب دارای قیمت مناسبی نیز باشند تا بتوانند در بازار اعتبار کسب نمایند. فروشگاه پتو نیکا در بازار انواع پتو ایرانی دخترانه را در رنگ های قرمز و صورتی و … با شکل های عروسکی عرضه می کند.

این مراکز انواع برندهای ایرانی و خارجی را ارائه نموده که هر کدام دارای ویژگی ها و کیفیت های متفاوتی است و هر کدام با الیاف مختلف و مواد اولیه متنوعی تولید شده اند. پتو را می توان به صورت سفارشی نیز از تولیدی و دفاتر فروش آنها خریداری نمود در این صورت طرح، تعداد، مدل، سایز و جنس پتو مطابق با سلیقه مشتری تولید و ارائه می شود.

آشنایی با طرح های پتو ایرانی

آشنایی با طرح های پتو ایرانیپتو با طرح های مختلف وارد بازار می شود که در این نقش و نگار ها طرح های انواع گل بیشتر دیده می شود که دارای رنگ های مختلفی بوده و به صورت برجسته و سه بعدی به چشم می خورد و طرح های سه بعدی یکی از جدید ترین این مدل ها است که در اشکال مختلف عرضه می شود و جلوه و چشم اندازه واقعی از آن دیده خواهد شد.

در طرح های پتو تنوع بسیار زیادی وجود دارد که خریدار می تواند متناسب با دکوراسیون اتاق خواب خود آن را تهیه کند و سایزهای نوع تکنفره با دو نفره آن متفاوت است و در انواع بزرگسال و کودکانه و نوزادی و در انواع دولایه و تک لایه عرضه می باشد. 

انواع پتو ایرانی دارای طیف گسترده از رنگ و نقش و نگار است که هر سال مدل های جدیدی از آن وارد بازار می شود و عمدتا در بازار این پتوها در دو نوع تک رنگ و دو رنگ و یا چند رنگ هستند و گل برجسته ها نیز بیشتر به صورت تک رنگ ارائه می شود و خریدار در این عرصه به علت تنوع سبد کالایی حق انتخاب بالایی دارد.

خرید پتو پسرانه نیکا با طرح جدید

خرید پتو پسرانه نیکا با طرح جدیدجهت خرید پتو پسرانه نیکا با طرح جدید می توان آن را به دو صورت اینترنتی و آنلاین و یا حضوری تهیه نمود که در سایت هایی که فروشنده پتو پسرانه ایجاد کرده این محصول به دلیل هزینه های کم توزیعی با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می شود.

پتو پسرانه در رنگ های آبی و سورمه ای و بنفش و … و در طرح ها و شکل ها و شخصیت های کارتون ها و در طرح هایی که مورد علاقه پسرها است تولید می شود و این بتوها متناسب با هر سنی طراحی و وارد بازار خواهد شد.

 •  پتو را می توان به راحتی به صورت دستی و یا ماشینی و با مواد شوینده مختلف شستشو داد.
 • در خرید پتو باید به نرمی و لطافت آن توجه و رنگ و طرحی ملایم را تهیه نمود چون به خواب راحت شخص کمک نموده و آرامش بخش بوده و خستگی روزانه را از تن خارج می کند.
 • برای خرید پتوی کودکان بهتر است طرح های کارتون های کودکانه محبوب مانند سیندرلا و تام و جری را تهیه کرد تا خوابی آرام را برای کودک به همراه داشته باشد.
 • بهتر است رنگ و طرح پتو را با دکوراسیون اتاق خواب هماهنگ نمود.

معرفی بهترین جنس های پتو ایرانی

معرفی بهترین جنس های پتو ایرانی

 • بهترین پتو نیکا خوب دارای پرزهای مقاومی است و این پرزها با شستشوی زیاد جدا نمی شود و شکل ظاهری خود را از دست نخواهد داد.
 • ضخامت و قطر پتو بعد از شستشو از بین نمی رود و پرزهای آن تو پر و با دوام است.
 • باید تراکم پرزها و توپر و متراکم و فشرده باشد و زمینه پتو از لابلای پرزها دیده نشود.
 • رنگ آن باکیفیت و ثابت باشد و با شستشو مدام رنگ نباید از بین برود.
 • پتو جنس خوب در رنگ اطراف آن اختلاف وجود ندارد.
 • هر چهار گوش آن با هم مساوی است و هیچ گونه کجی در آن دیده نخواهد شد‌.
 • دارای نوار یکرنگ با زمینه پتو بوده و به صورت کامل در اطراف آن دوخته شده باشد.
جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

پاسخی بگذارید