دیبافت
خانه / پتو تیسا / بازار خرید پتوی یک نفره تیسا شادیلون

بازار خرید پتوی یک نفره تیسا شادیلون

پتو منسوجی با بافت پشمی است یا یک نمونه روانداز که معمولاً در هنگام خوابیدن و استراحت از آن استفاده میکنند. برای خیلی از ما آدم های گریزان از سرمای زمستان، پتو همدم گرم و نرم شب های سرد و طولانی زمستان است. کالایی شخصی است که در سایه آن جسم های خسته مان را به خواب میسپاریم و حدوداً یک سوم عمرمان را در جوار آن میگذرانیم. معمولاً پتوها از لایه‌ های مختلف به صورت تخته ای تولید میشوند که دارای ضخامت‌ های متفاوت هستند. پتوها اغلب برای ایجاد و حفظ گرما و راحتی خواب قابل استفاده است، با این وجود نیز گاهی از پتوها در حوزه های مختلف استفاده میشود اعم از: دکوراسیون، زیبایی ‌شناسی، برای بهداشت و… .
هرچند برای این امر ضروری، داشتن بالش، تخت و تشک مناسب شرط است، اما بدون یک روانداز که بدن را گرم نگه دارد و آدم را بغل بگیرد، بالش و تخت و تشک به‌ کار نمی ‌آید. برخی اگر چنین چیزی نداشته باشند، خوابشان نمیبرد. حتی خیابان ‌خواب‌ ها و بی خانمان ها هم با کارتن و مقوا به خودشان القا میکنند که روانداز مناسبی دارند. از نظر علمی، این روانداز (چه پتوی خیالی باشد، چه لحاف کرسی سنگین قدیمی) دمای معمول بدن را در زمان بی ‌تحرکی و خواب نگه میدارد تا سیستم ایمنی بدن، اجازه به‌ خواب ‌رفتن را به آن بدهد. اما برای داشتن چنین محافظی چه اقدامی باید کرد؟ میبینیم که داشتن یک سرویس خواب مناسب، شاید مهم ‌تر از لباس ‌هایی باشد که به تن میکنیم. ما اینجا قصد داریم پتوهای تیسا را در سایزهای مختلف به شما معرفی کنیم.

پتوهای یک نفره تیسا

پتوهای یک نفره تیسا

برخی افراد در تمام فصول، مشتری پر و پا قرص پتوهای برند تیسا هستند. به همین دلیل در بازار شاهد عرضه این پتوها در انواع گوناگون چهار فصل، کرک دار، ژله ای، پشمی و… هستیم؛ حتی نمونه های مسافرتی این کالا نیز برای افرادی که حساسیت بیشتری روی این کالای خواب محبوب دارند، در بازار موجود است. با توجه به موضوع محبوبیت این پتوها در گزارشی به بررسی بازار این کالا و همچنین معرفی دو نمونه پرطرفدار یعنی مسافرتی و ژله ای از این کالا پرداخته ایم. بهترین عرضه کننده پتوهای تیسا در سایزهای یک نفره و دو نفره، این محصول را در انواع گوناگون و با کیفیت مرغوب با قیمت ویژه و به صورت عمده به روش های مختلف حضوری و اینترنتی عرضه میکند. برای خرید بهترین های تولید کننده محصولات تیسا، این منسوجات با قیمت ویژه در مراکز فروش عرضه میشود و خریداران میتوانند عالی ترین و متنوع ترین محصولات را در این مراکز خریداری کرده و به بازار عرضه کنند.
پتوهای یک نفره خوش‌ دوخت تیسا، به دلیل دارا بودن جنس پلی استری آن قابلیت گرم‌ کردن خوبی دارد. خرید و فروش پتو ژله ای درجه یک تیسا، مطمئن ترین تجارت کالای خواب را به خود اختصاص داده است. برای همین میزان خرید و فروش پتو یک نفره تیسا، در بازار ایران به میزان قابل توجهی بالاست. یکی از دلایل این مسئله داشتن اقلیم سرد، کوهستانی و بیابانی بودن برخی از مناطق است. علاوه بر این اغلب افراد و خانوارهای ایرانی تمایل دارند؛ چند پتوی اضافه و دست نخورده در منزل خود داشته باشند. این کار بیشتر به منظور پذیرایی از مهمانان و سفرهای درون شهری و بیرون شهری انجام میشود.

 مدل های متنوع پتوی تیسا
مدل های متنوع پتوی تیسا

منسوجات شرکت تولیدی تیسا شامل پتوی یک نفره تیسا، پتوهای مسافرتی تک نفره ، پتوهای دو نفره و پتوهای مسافرتی دو نفره تیسا در ابعاد مختلف و رنگ های متنوع و جذاب به صورت عمده در اختیار بازرگانان داخلی و خارجی و بازاریان ایرانی قرار میگیرد. پتوی یک نفره تیسا میتواند از مناسب ترین پتوهای موجود در بازار به ویژه برای افراد بزرگ جثه و قد بلند بوده و به سهولت مورد استفاده قرار میگیرد. پتوی یک نفره تیسا یک لایه است و قابل استفاده برای چهار فصل.

مشخصات پتو یک نفره و دو نفره تیسا (مسافرتی)

مشخصات پتو یک نفره و دو نفره تیسا (مسافرتی)

در مدت زمانی که شما خوابیده اید بدن شما کاملاً در تماس مستقیم با پتوی شما است که در صورت پایین بودن رتبه الیاف، میتواند باعث آلرژی و مشکلات پوستی شود که پتوهای پرطرفدار تیسا در تلاش است با تولید کردن محصولاتی با الیاف ضد حساسیت، همیشه رضایت مشتریان را به طور قابل ملاحظه ای جلب کند. الیاف منحصر به فرد این پتو که از جنس پلی استر است؛ هیچ گونه حساسیت و آلرژی فصلی ایجاد نمیکند. این ویژگی چشمگیر، پتوی یک نفره تیسا، آن را برای افراد دارای بیماری به ویژه بیماران پوستی و کودکان که ناچار به استفاده از پتوهای یک نفره برای پیشگیری از انتقال بیماری خود هستند، قابل استفاده کرده است.
با در نظر گرفتن ویژگی ها و مشخصات پتوهای تیسا میتوانید برای خرید این نوع پتو اطمینان خاطر بیشتری داشته باشید. با استناد بر کیفیت الیاف پتو مسافرتی تیسا توسط بازرسان داخلی مورد تایید قرارگرفته مشخصات به شرح زیر است:
پتوهای یک نفره تیسا (مسافرتی):
ابعاد: ۱۵۰ × ۲۲۰ سانتی متر
وزن : ۱۵۰ گرم
جنس: پلی استر
توضیحات بیشتر اینکه: جنس الیاف این نوع پتو پلی استر ماکروفایبر بوده و با پوست تمامی افراد تناسب دارد. ثبات رنگ بعد از شست و شو، نرمی، سبکی، دور دوزی، تنوع رنگ، عدم پرزدهی و قابلیت شست و شو با ماشین لباسشویی از دیگر مختصات این کالا است.

پتوهای یک نفره تیسا:

پتوهای یک نفره تیسا

ابعاد: ۱۵۰ ×۲۲۰ سانتی متر
وزن : ۱۵۰ گرم
جنس: پلی استر
دیگر ویژگی ها: سبک و نرم، زیبا و لطیف، ضد آلرژی و ضد حساسیت، تنوع رنگ، دور دوزی شده و قابلیت شست و شو با ماشین لباسشویی و دست

پتو مسافرتی دو نفره تیسا:

ابعاد: ۲۲۰ x 200 سانتی‌متر
وزن: ۱۸۰۰ گرم
جنس: پلی استر
خصوصیات بیشتر: نرم، سبک، تنوع رنگ، دوردوزی، بدون پرزدهی، ثبات رنگ بعد از شست و شو و قابلیت شست و شو با ماشین لباسشویی و دست

پتو دو نفره تیسا:

ابعاد: ۲۰۰ x 220 سانتی‌متر
وزن: ۱۵۰۰ گرم
سایر توضیحات: سبک و نرم، زیبا و لطیف، ضد آلرژی و ضد حساسیت، تنوع رنگ، ثبات رنگ بعد از شست و شو، قابلیت شستن با ماشین لباس ‌شویی و دست

نحوه شست و شوی پتوهای یک نفره و دو نفره تیسا

نحوه شست و شوی پتوهای یک نفره و دو نفره تیسا

نکته قابل توجه در شست و شوی پتوها این است که قابل شست و شو در ماشین لباسشویی باشد که پتوهای یک نفره و دو نفره تیسا دارای این ویژگی است. در این صورت میتوانید خیلی راحت کار شست و شوی پتوهای تیسا را به ماشین لباسشویی بسپارید. اگر مایل به این کار نیستید یا علاقه ای به سپردن پتوهای خود به خشکشویی را ندارید و خودتان دست به کار شدید (با لباسشویی یا دستی)، از آب سرد و حداکثر ولرم (۳۰ درجه) و پودر شوینده با کف کنترل شده و ترجیحا مایع شوینده استفاده کنید. اصل ماجرا هم آبکشی چند باره است، تا ذره ای کف باقی نماند. برای این کار اگر از ماشین لباسشویی استفاده کرده اید، آن را روی حالت آبکشی اضافه قرار دهید و به صورت دستی نیز میتوانید یک تشت پر از اب کنید، سپس آن را با پا کمی لگد کنید و پس از اطمینان از تمیز شدن، داخل همان تشت و باز هم با لگد کردن، کف های آن را از بین ببرید و آبکشی کنید. در نهایت هم میتوانید حدود دو ساعت پتو را داخل سبدی بگذارید تا آبش کاملا کشیده شود و سپس آن را برای خشک شدن کامل در فضای آزاد پهن کنید.
برای خشک کردن از نور مستقیم آفتاب یا حرارت زیاد استفاده نکنید؛ پتو از رنگ و رو می افتد. فقط حواستان باشد معمولا تمام پتوها با شست و شو کمی زبر و دارای اصطکاک میشوند، بنابراین حتما هنگام آخرین مرحله آبکشی، کمی مایع نرم کننده به تشت شست و شو اضافه کنید. اول بهار یا وقت خانه تکانی، تا جایی که امکان دارد، اجازه بدهید پتو و لحاف ها آویزان بمانند و هوا بخورند. این کار، آنها را زنده و سرحال میکند.

توزیع پتوهای یک نفره تیسا

توزیع پتوهای یک نفره تیسا

بر اساس گزارش های رسیده، ارقام نشان میدهد، بیشترین حجم پتو در بازار ایران را نمونه های چینی و ایرانی به خود اختصاص داده اند که نمونه های ایرانی به دلیل کیفیت و طراحی مطلوبی که دارند، مورد توجه بیشتر خریداران قرار گرفته اند. البته پتوهای وارداتی از ترکیه، چین و ایتالیا هم مخاطبان خاص خود را دارند؛ ولی معمولا قیمت پتوهای ترک و ایتالیایی به مراتب گران تر از پتوهای وطنی است. در هر حال این کالا به دلیل محبوبیت بسیار زیادی که دارد در نوع، سایز و طرح های گوناگونی که در بالا به آنها اشاره کرده ایم، در بازار عرضه شده است.
یکی از اهداف والای ما در تجارت، ایجاد رونق در تولید ایران زمین است. با توجه به این هدف تا کنون قادر بوده ایم سود خود را از تولید کاهش داده و پخش به صورت عمده پتوهای یک نفره و دو نفره تیسا را با قیمت مناسب روانه بازار کنیم. سهامداران محترم این کالا با نظر داشتن به شرایط اقتصادی ایران در بازار و کاهش استطاعت مالی مردم در خرید، روزانه تلاش خود را برای تولید و توزیع انواع پتو با قیمت اولیه (کارخانه) میکنند. شما مصرف کننده گرامی با حمایت از کالای ایرانی میتوانید به بالا بردن چرخه تولید و ایجاد اشتغال برای جوانان کشورمان قدم برداریم.
لازم به ذکر است که فروش و توزیع پتو یک نفره و دونفره تیسا با کیفیت بالا و قیمت مناسب آن موجب شده کشورهای حوزه خلیج فارس نیز این محصول را خواستار باشند. علاوه بر کیفیت مرغوب پتوها، ویژگی های منحصر به فرد این کالا باعث صادرات پتوهای یک نفره و دو نفره تیسا به کشورهایی چون عراق و ترکیه شده است.

قیمت پتوهای تیسا

قیمت پتوهای تیسا

قیمت پتوهای مسافرتی تیسا به گونه ای است که آن را به عنوان اولین گزینه انتخابی بازاریان و خریداران تبدیل کرده است. پتو تیسا با جذب گرما و لطافتی و نرمی که با خود به همراه دارد، در ایام زمستان مورد استفاده بسیاری از افراد قرار میگیرد. قیمت محصولات این مرکز نرخ کارخانه است. شما میتوانید برای خرید و اطلاع از میزان قیمت های پتو یک نفره و دو نفره و مسافرتی تیسا با کارخانه تماس بگیرید.

پتو مسافرتی تک نفره تیسا

پتو مسافرتی تک نفره تیسا

فروشگاه پتو مسافرتی انواع گوناگونی از این محصول را به فروش میرساند که از نظر کیفیت و مدل متفاوت هستند. انواع گوناگونی از پتوهای مسافرتی توسط تولید کنندگان مختلف تولید و به بازار عرضه میشود که پتوهای یک نفره تیسا جزو پرطرفدارترین های این برند است. همان طور که از نام آن مشخص است، این پتوهای مسافرتی و به طور خاص تر پتوهای مسافرتی یک نفره تیسا دارای وزن سبک و حمل آسان هستند که درگردش ها، طبیعت گردی ها و مسافرت ها بسیار کاربردی هستند، بدون اینکه جای زیادی را اشغال کند. این کالای خواب که جزو وسایل شخصی و بهداشتی هر انسان به حساب میآید، از آن دسته کالاهایی است که محبوبیت آن به قدری زیاد است که تا امروزه هیچ کالای دیگری نتوانسته است جای آن را بگیرد، هر روزه در بازار نیز شاهد رشد تنوع چه از لحاظ نوع و چه از لحاظ جنس و طرح و رنگ آن هستیم. استفاده از پتو مسافرتی یک نفره تیسا به عنوان زیر انداز مانع نفوذ رطوبت محیط به ویژه زمین مرطوب به بدن میشود و در تغییرات ناگهانی آب و هوا میتواند جان شما را از سرما، باد و باران حفظ کند.
از پتوهای یک نفره مسافرتی تیسا میتوان برای حمل افراد آسیب دیده به ‌جای یک برانکارد استفاده کرد. اگر کپسول آتش ‌نشانی در دسترس نباشد، با استفاده از پتوهای تیسا میتوان آتش را در مقیاس کوچک مهار کرد. جدیدترین انواع این محصول را میتوانید هم اکنون در سایت های معتبر فروش آن مشاهده و در صورت تمایل سفارش و خریداری نمایید.

پتوهای ژله ای تیسا

پتوهای ژله ای تیسا

پتوی ژله ای به عنوان پتوی کاملا نرم و راحت شناخته شده است. امروزه دیگر پتوهایی با جنس پنبه خالص به آسانی پیدا نمیشوند. الان بیشتر پتوهای پنبه‌ ای موجود در بازار هم، ترکیبی از نخ پنبه و الیافی مصنوعی مانند اکریلیک و پلی‌استر هستند. در این پتو قطر یک رشته از الیاف میکروفایبر تقریبا ۲۰ برابر کوچکتر از الیاف ابریشم و ۱۰۰ برابر کوچکتر از موی انسان است. به همین دلیل بدون آنکه حساسیتی ایجاد کند ظریف و نرم است. این پتو برای افرادی که تحمل وزن و سنگینی لحاف ‌های پرحجم و معمولی را ندارند یا گرمایی هستند، انتخابی مناسبی است. در حقیقت پتوی ژله ای یک پتوی دم دستی است. این نوع پتو دارای طرح و رنگ ‌بندی تنوع، حجم و وزن کم، ثابت ‌ماندن رنگ در مقابل نور خورشید و قیمت مناسب از ویژگی ‌های منحصر به‌ فرد پتوی ژله ای هستند که آن را در رأس فروش عمده پتوهای ارزان قیمت قرار داده است. پتو ژله ای بر اساس کاربرد و مدل به دسته های زیر تقسیم میشوند:

  • پتوی ژله ای یک نفره
  • پتوی ژله ای دو نفره
  • پتوی ژله ای جوان و نوجوان
  • پتوی ژله ای کودک و نوزادی
  • پتوی ژله ای سه بعدی
  • پتوی ژله ای برجسته ساده و طرح دار
  • پتو ژله ای طرح خاص
جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120997034
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه انواع پتو شادیلون چیکا دو نفره

فروشگاه انواع پتو شادیلون چیکا دونفره

فروشگاه انواع پتو شادیلون دونفره کالاهای خواب مختلفی دارند که در میان آنها پتو شادیلون …

Call Now Buttonتماس بگیرید