دیبافت
خانه / پتو پنبه ای / آخرین قیمت پتو پنبه ای طرح دار

آخرین قیمت پتو پنبه ای طرح دار

پتو پنبه ای یکی از بهترین انتخاب های والدین برای کودکانشان است. ای پتو ها با انواع طرح ها و رنگ ها در بازار موجود هستند و قیمت های مختلفی دارند. آخرین قیمت پتو پنبه ای طرح دار برحسب بزرگی و کوچکی آن ها از حدود ۱۰۰ هزار تومان به بالاست. البته این قیمت ها به دلیل تغییرات بازار مدام در حال تغییرات کم و بیش هستند.

آخرین قیمت پتو پنبه ای طرح دار

جنس پتو نوزاد چه باید باشد؟

جنس پتو نوزاد چه باید باشد؟ کالای خواب کودک از تخت خواب یا گهواره گرفته تا تشک و پتو، از مهمترین وسایل اتاق خواب کودک است که حساسیت بالایی در هنگام انتخاب می طلبد. جنس های مختلفی برای یک پتوی نوزاد در بازار موجود است. 

جنس پتو برای نوزادان باید به گونه ای انتخاب شود که عایق هوا نباشد و جریان هوا را جابجا کند‌. پنبه بهترین جنس یک پتو مناسب است. حتی می توانید برای تابستان و بهار پتوی پنبه ای سبک و خنک تر و برای زمستان و پاییز پتوی سنگین تر و گرم تر را انتخاب و خرید نمایید.

یک پتو دو رویه می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد، چه برای فصل بهار و هوای خنک و چه برای آب و هوای سرد. اگر جنس این پتو پنبه ای باشد که چه بهتر.

برای نوزاد و کودک برحسب سن و مدت زمان تولد پتوهای متفاوتی انتخاب می کنند. به عنوان پراستفاده ترین جنس های پتو، می توان به میکروفایبری، پنبه ای، پشمی، آکریلیکی، بامبو، فلانل، مینکی، پلی استر و … اشاره کرد.

این مباحث دلیل بر آن نیست که همه نوزادان باید حتما از یک جنس یکسان و مشابه استفاده کنند. بلکه درنظر گرفتن آب و هوای هر منطقه نیز در انتخاب یک مدل مناسب تاثیرگذار است.

در کنار جنس خوب، باید به ابعاد و اندازه پتو نیز دقت کنید. بهترین سایز یک پتو یک متر در یک متر است.

نکنه آخر آنکه به هیچ عنوان به دنبال یک پتو فانتزی که نوار دوزی شده و یا دارای آویز است، نباشید.

مرکز صادرات انواع پتو پنبه ای

مرکز صادرات انواع پتو پنبه ای کارخانه های بزرگی با مجهزترین دستگاه ها اقدام به تولید انواع پتو پنبه ای ‌و حتی صادرات آن ها می کنند. این کارخانه ها با طراحی و تولید انواع مدل های به روز و با رنگ های شاد همراه با جنس های مناسب و استاندارد، سهم بزرگی در حجم صادرات سالانه کشور دارند. قیمت این پتو ها نیز برحسب ابعاد و متریال اولیه متفاوت خواهد بود.

شرکت های فوق با شناخت بازار هدف های خود اقدام تولید به طرح های مورد پسند آنها می کنند. به همین دلیل این تجارت با موفقیت روبرو شده و ایران را در رتبه های اول صنایع نساجی و تولید پتو و کالای خواب قرار داده است.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

پاسخی بگذارید